Fenerbahçe Küme Düşecek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Küme Düşecek

Cevap: Fenerbahçe Küme Düşecek

İnşallah düşerler.

Tek başımıza kalırız,tek kral biz oluruz.Her sene şampiyon oluruz.

Düşsünler artık.Meydan bize kalsın.

İnşallah düşerler.

Tek başımıza kalırız,tek kral biz oluruz.Her sene şampiyon oluruz.

Düşsünler artık.Meydan bize kalsın.

bu mesajinla Galatasarayi kücük düsürüyorsun haberin ola abi. 10 tane fenerbahcede olsa biz yine KRALIZ biz yine sampiyonluga oynariz. kimseden korkumuz cekindigimiz yok. düssünler evet ama biz hersene sampiyon olalim diye degil, düsmeyi hak ettiler diye. ayrica zayif rakiplere karsi oynayip her sene sampiyon olacagima disli rakiplere karsi oynarim 2-3 senede bir sampiyon olurum daha iyi, benim felsefem bu , eminimki milyonlarca GALATASARAYli'da benim gibi düsünüyor. LÜTFEN BÖYLE GALATASARAYI KÜCÜK DÜSÜRCEK BEYANLARDA BULUNMAYALIM ; SONRA BU TIP MESAJLARI ANTU GIBI SITELERE KOPYALAYIP BAKIN GALATASARAY TARAFTARI BIZDEN KORKTUGU ICIN DÜSMEMIZI ISTIYORLAR DIYORLAR

bu saatten sonra dusurmezler gibi , uefa suskun , fifa bastirirsa belki , ha bu arada artik dusseler ne olur duemeseler ne olur , olabildigince rezil oldular zaten , 1 asir surer bu ...

Zaten düşecekleri belli, havuzdan çıkacağız ayağına lisanslarını iptal edip düşecekleri amatörü şikeden değilde havuzdan çekilerek yaptıklarını savunacaklar.Belli mi olur bunların işi her türlü sahtekarlık bunlarda.

yargıtay kararından sonra, hapis kesinleşirse, bende bir ceza bekliyorum, yoksa fifa ve uefa nasıl cevap verir kamuoyuna, türk mahkemelerini tanımıyoruz mu diyecek.

ne dediysek o olacak...

evet

sabırla bekledik bekliyoruz

artık sona geldik...

malum son fenerbahçe küme düşecek :)))

hatta düştü gözüyle bakabiliriz...

bu anın tadını çıkarın...

Üst Alt