Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışta

Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışta

kale arkası fazla bilet olan varsa mesaj atsın kardeşler bilet lazim

Ucuz yerlerin hepsi tükenmis sanirim.

tkttarenayenikategori9.gif

2 Aralık günü durum böyleydi. Siyah yerler satılan yerler.

Bu arada deplasman tribünü de boş kalmayacak, sponsorlara falan bilet verilmiş, taraftarımıza o camlar arkasından maçı izletmek istememiş yönetim.

gidiyom lan maca hoho. volkiş bekle beni geliyorum. batı tribününden sallıcam sana.

tkttarenayenikategori9.gif

2 Aralık günü durum böyleydi. Siyah yerler satılan yerler.

Bu arada deplasman tribünü de boş kalmayacak, sponsorlara falan bilet verilmiş, taraftarımıza o camlar arkasından maçı izletmek istememiş yönetim.

112 numaralı blok da tamamen tükenmiş.

125'in yarısı kalmış.

Son durum bu.

Yarın genel satışa çıkıyor biletler. Hala 200 TL'lik biletler duruyorken alabilen varsa alsın şimdiden :)

Arkadaşlar güney den kombinesi olan arkadaşlarla beraber izleyebilirmiyiz maçı ,tanışmayı çok isterim ..Nasıl bir buluşma gerçekleştirebiliriz.

7 aralıkta oldugu için bu maç oynanmıyacak.dünya devrim yaşayacak.

illumunati boyz

bu derbi kaçtı artık bu bankasya boyslarla seneye olası tr kupasındaki maçı izlerim nasipse arenada .Acaba yenilirmiyiz diye de bir telaş olmaz :asd:

gariban taraftar gelmesin bilet fiyatı uygulaması : ) tamamda kredi kartımda yok yarınki genel satıştan bana bilet kalma ihtimali nedir nasıldır. yani hayal şuanlık

Üst Alt