Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Raul Meireles Fenerbahçe'de

Şimdi Limassol'a kafa tutabilecekler. Aykut ile bu kadar olur bu transfer. İyi oyuncu.

Ulan bu gerizekalı aykut tüm sevdiğim adamları alıp onları kullanamamkta üstüne yok:(

Önce Niang sonra Krasic şimdide Meireles:(

Allahtan Aykut var. Fenerbahçenin yabancı oyuncuları aslında başarılı yıldız isimler. Fakat sadece bunları değerlendirmeyi bilmiyor:yenieek:

Selçuk şahin'in oynadığı yere sokaktan fenerli bi taraftarı çevirip imza attırsalar zaten takımın orta sahası sınıf atlayacaktı. o yüzden raul bunlar için iyi transfer. kötü oldu biraz sanki...

Aykut Kocaman olduğu için S.Şahin'in yedeği olur. Oynarsa da Hürriyet kadar etki eder. Veya Aykut onu sol açık oynatır. Aykut yani bu sonuçta.

Yetersiz olan orta sahalarına iyi transfer yaptılar katkı sağlayacaktır. ama yinede süper ligin en iyi orta sahası bizde.

Fernandes olmayinca bu elemani aldilar,iyi adam ve uyum saglarsa fenere yararli olur,bu transferle alex devride kapanmis oldu,alex cikarken aykuta bir cak yapsaydi kafasi koparilmayacakti :)

Ortasahaya alabilecekleri en iyi adamı aldılar. Türkiye'ye gelen yabancılar arasında üstte yer alacak kalitede biri. Gerçekten çok iyi transfer yaptılar.

ama oyuncuyu almakla bitmiyor, Aykut bu sene aldığı adamları kullanabilirse çok tehlikeli takım olabilirler, ama Aykut'un kullanabileceğini düşünmüyorum.

--------Sow------Kuyt---------

Stoch--Meireles--Topal---Krasic

Hasan--Egemen---Yobo--Gökhan

-------------Volkan-------------

Kağıt üstünde iyi bir kadro aslında, neyse ki Aykut var takımın başında. :asd:

Stoch--Meireles--Topal---Krasic

Kağıt üstünde iyi bir kadro aslında, neyse ki Aykut var takımın başında. :asd:

Ben başlayımmı :D

Caner--Selçuk--Topal---Topuz

Ben şaşırdım bu transfere. Chelsea önce Essien'i şimdi de Meireles'i bırakıyor ve bu bıraktığı adamı da Fenerbahçe gibi C.L.'den elenmiş,vizyonu sadece TSL'ye odaklı bir takım alıyor ki adamın popüleritesi var Avrupa'da. Çılgın bir para verdiler belli ve sanırım Galatasaray'ın yeniden ayağa kalmasını bastırmak gibi bir düşünceleri var veyahut kendi vizyonlarıyla çelişecek düzeyde Avrupa Ligi'ni çok ciddiye alarak Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı unutturma hedefindeler.

Kısacası şu an kağıt üstünde kurdukları kadro gerçekten çok iyi,yabancı namına bizden bir adım öndeler. Aykut yerine başka biri olsaydı bu takımın başında endişelenirdim cidden.

"Stay with us Aykut" diyoruz.

Fenerbahçe Sow ve Meireless transferlerinde büyük iş yaptı. İmkansız diyordum ama demek ki herşey parada bitebliyormuş. Takımı toparlayacağı kesin ama ben hala Fenerbahçe'nin en az 2 Meireles kalitesinde orta sahaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Hucum kalitesi olarak bireysel bakarsak bizden daha iyiler ama iş işte orda bitmiyor. Zamanla ço kdaha iyi olacağız oyuncularımız form durumu yükseldikçe.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt