Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Raul Meireles Fenerbahçe'de

iyi tamamda gözum niye bizim takimlar ellendikten sonra transfer yapar onu anlamam ? Turk ligi daha mi onemli ? :mad:

iyi tamamda gözum niye bizim takimlar ellendikten sonra transfer yapar onu anlamam ? Turk ligi daha mi onemli ? :mad:

fener meirlesi alp yine ellenselerdi CL'inden taraftarin gozunu boyacak veya susturacak birseyleri kalmazdi her sene ayni numara yapiyor fener yonetimi her zamanda yiyor bu fener taraftari...:D

Çok iyi bir transfer ama aşırı abartılacak bir oyuncu değil.Tipik Azize kafayı,baktı koltuk elden gidiyor susturayım angutlarımı dedi transferi yaptı.Bu ortamda Krasic'e ihtiyaçları yoktu,ilk onu susturma politikası olarak aldılar,adam bile benim bu sistemde ne işim var diye dolanırken sakatlandı :D

Meireles hem hücüma taşıyıp hem defansı kollama işini tam olarak yapabilecek bir oyuncu değil,yaratıcılık özelliği desen vasatın biraz üzeri,takım içinde yine Alex'e ihtiyaç var. Ha bu tür oyuncular bir arada oynar eldeki kadroya bakınca,ama sistemde değişiklik yaparsan oynar,Aykut'um topu topu bir taktik biliyor onu da tam bilmiyor Alex çıkınca sınıfta kalıyor,şimdi Aykut'a desen ikinci bir taktik hazırla böyle olmuyor diye elektrikler kesikti çalışamadım der,aynı kafayla oynatır yine hüsran olur :D

564368_457811520930948_669054245_n.jpg

:lol:

biz yükseldikçe, aziz başarısızlığının üzerini örtmek için transfer yapıyor...

bu gidişle daha çok transfer yaparsın aziz, angutların ın gözüni ancak transferle boyarsın.

Aykut Kocaman bu seneki en büyük kozumuz o başlarında olduğu sürece rahatız.Kim gelirse gelsin fark etmez :ka21:

Yalnız fb nin yeni transferlerle çok saçma bir takım kadrosu olduğunu düşünüyorum. Kadro oluşturmayı deniyorum ama saçma sapan isimler var anlamadım.Aygut ta bu sıkıntıyı çekiyor sanırım:D

iyi transfer.

Meirelles-Topal-Stoch-Krasic-Kuyt-Sow...İyi takım...Ama Arkada Egemen-Bekir-Hasan, kenarda Aykut oldukça o iş olmaz.

Benim anlamadığım bizim yönetim UEFA'dan o kadar para gelmesine rağmen meteliğe kuruşun atarken, bu adamlar bu paraları nereden buluyor? 11 milyon Euro deniyor.. 7 de Krasic, 5 Mehmet Topal, 4 Hasan Ali, 3 Yobo, 1,5 Kuyt, 2 de o gençlere verdiler.. Eder sana 35 milyon Euro, yani 85 milyon TL.. Futbolcukara ödenen paralarla 150 milyon TL ye tekabül eder ki yuh, oha, çüş diyorum.. :SS:

Bir taraftan da bunun muhasebesinin haberini yapmayan şerefsiz NTVSporu da kınıyorum

Baroni'yi Chelsea'ye koysan,Meireles kadar oynar dı heralde..aynı stil,aynı goller..

çok iyi diyenler acaba kaç maçını izlediler teknik vasatın altında iyi şutları var diyede yağlamayın adamı

Benim anlamadığım bizim yönetim UEFA'dan o kadar para gelmesine rağmen meteliğe kuruşun atarken, bu adamlar bu paraları nereden buluyor? 11 milyon Euro deniyor.. 7 de Krasic, 5 Mehmet Topal, 4 Hasan Ali, 3 Yobo, 1,5 Kuyt, 2 de o gençlere verdiler.. Eder sana 35 milyon Euro, yani 85 milyon TL.. Futbolcukara ödenen paralarla 150 milyon TL ye tekabül eder ki yuh, oha, çüş diyorum.. :SS:

Bir taraftan da bunun muhasebesinin haberini yapmayan şerefsiz NTVSporu da kınıyorum

Kara para aklama renktaş..Misal ntv'nin sahibi gidiyor 10 m euro'ya sow'u alıyor,dolayısıyla para fenerin kasasından cıkmamıs oluyoır..tabi uefa'nın 1-2 sene icinde bu duruma el koyması bekleniyor..Yani kulüpler gelirleri kadar harcama yapabilecek..

İyi adam , Liverpool günlerinden tanırım en azından Fenerbahçe'nin mevcut orta sahalarının içinde en iyisi orta sahayı rahatlatır ama başlarında Aykut Kocaman varken bu Meireles sağ açık oynasa şaşırmam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt