Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe, Meireles ile Görüşmelere Başladığını Borsaya Bildirdi

Aykut Kocaman'ı görüp geri kaçabilir.

Bizim Misimovic transferinden farksız olur.

Reha Muhtar: Meirelesin bölgesinde Gökhan Gönül ve Orhan Şam var, bu transfere bi anlam veremedim

:evilsmile:

Bırakın taş atmayı adamlar istedigini getiriyor. Şampiyonlar Liginde yoklar senden fazla para harcadılar. Sen koskoca transfer dönemi gecti bir tane yurt dısından yabancı oyuncu bile getiremedin.

arkadasım ne taş atması, iyi transfer diyorum zaten

ama cl'ye kalmak istiyorsan eleme maçlarından önce getireceksin bu oyuncuyu

Son transferini yaptı. İyi bir futbolcu. Ama ben pek yararlı olacağını düşünmüyorum.

Anlamıyor burda kimse renkdas. 2 Hafta sonra manchesterla oynayınca anlıcaklar ama iş işten geçicek. Bu sene transfer yapmasaka geçen seneki kadro devam etse ne farkederdi. Bu sene yapılan transferlerin hiçbiri bizi sınıf atlatıcak adamlar degil.

Sinif atlamak sadece yildiz transferiyle olmuyor ki. Gecen yil Eboue oynamayinca Sabri oynuyordu, bu yil Hamit oynayacak. Sadece bu bile sinif atlatti takima bence. Diger yandan Umut, Burak, Amrabat, Dany kadroyu hem genisletti hem kaliteyi arttirdi.

Saçmalamayın beyler ne Selçuk'u ne faydasızı Raul Meireles bu bomba gibi bi adam, burda espri falan yapmışsınız yok Aykut dahisi sol kanatta oynatır zhehe falan diye ama sene içinde kalede ne kadar başarılı olduğunu göreceksiniz

:D

Bu herif görüşmeye mi geldi yoksa takıma katılmaya mı geldi belli değil.Hala resmi açıklama yok.

ntvspor son dakika veriyor 4 yıllıgına ezikbahçeli olmuş.

Sinif atlamak sadece yildiz transferiyle olmuyor ki. Gecen yil Eboue oynamayinca Sabri oynuyordu, bu yil Hamit oynayacak. Sadece bu bile sinif atlatti takima bence. Diger yandan Umut, Burak, Amrabat, Dany kadroyu hem genisletti hem kaliteyi arttirdi.

İşte mesele de bu zaten. Alternatif oyuncu bunların hepsi. O olmazsa öbürü oynar gibisinden. Eboue olmayınca Sabri oynamasın diye transfer mi yapılır? Sabri'nin yerinde Eboue, kalede Muslera nasıl parladıysa, Selçuk'un yerinde Meireles nasıl ilaç olacaksa öyle transfer yapmalıydık. Az para da harcamadık , o paralara ne oyuncular alınabiirdi , sonuçta cl'de direk oynayacak bir takımdık.

bir orta saha oyuncusuyla düzeleceklermi sanıyorsunuz siz. o aykut başlarında olduktan sonra hiç bişey olmaz onlardan. bizimde eksik yerlerimiz var ama takım oyunuyla oraları kapatıyoruz. adam gibi defans alalımda yeter. sol bek eksik sadece şimdilik. bu arada eboue olmazsa hamit oynar orda.

bu sene biz sadece kadroyu genişlettik umutu aldın burağı aldın aynı tip bi adam olan elmander neden var elmander vardı bunları neden aldın elmanderin yerinde top class bi golcü olsa fenamı olurdu son vuruş ustası buyrun dany alındığında demiştik bu adam neden alındı diye allah büyük işte sakatlandı ujfa diyebiliyormusun danyi koyar oynarım diyemiyorsun 3.5 bu adama verilip yabancı kontejyanı harcanacağına top class bi stoper alınsaydı mesela chivu ya bile razıydım şimdi son gün ayağı yanmış kedi gibi dolaşmıyorduk.bu sene saçma sapan transferler yapıldı bu takım yine şampiyon olur ama avrupada benim udinese karşısında izlediğim bragayı geçemeyiz üzgünüm.top class forvetin olmadan avrupada başarı hayaldir bi falcao chelseyi dağıttı

bu sene biz sadece kadroyu genişlettik umutu aldın burağı aldın aynı tip bi adam olan elmander neden var elmander vardı bunları neden aldın elmanderin yerinde top class bi golcü olsa fenamı olurdu son vuruş ustası buyrun dany alındığında demiştik bu adam neden alındı diye allah büyük işte sakatlandı ujfa diyebiliyormusun danyi koyar oynarım diyemiyorsun 3.5 bu adama verilip yabancı kontejyanı harcanacağına top class bi stoper alınsaydı mesela chivu ya bile razıydım şimdi son gün ayağı yanmış kedi gibi dolaşmıyorduk.bu sene saçma sapan transferler yapıldı bu takım yine şampiyon olur ama avrupada benim udinese karşısında izlediğim bragayı geçemeyiz üzgünüm.top class forvetin olmadan avrupada başarı hayaldir bi falcao chelseyi dağıttı

Abi gözünü seveyim biraz noktalama işareti kullan.

gelmeden öncede söyledim fenere çağ atlatcak bi orta saha olarak görmüyorum. baroniden fazlası olmaz

o adamlar topallarla topuzlarla baronilerle bir şey yapamaz anca 3-5 maç idare eder sonra düşüşe geçer ! hea meireles iyi adam o ayrı ! sorun gittiği takım !

Fenerbahce bugun Pele'yi futbola dondurse sadece mac kazanir, ust duzey bir kupa kaldiramaz. O milli defans onlarda oldugu surece bu boyle olacak.

Hem Meireles'i izlerken Melo'nun degerini daha bi anlayacaksiniz.

A141H3FCYAAjSad.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt