Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

Çok iyi bir fenerbahçeli dediğin kişi takımına para karşılığı maç kazandırırmı?Sahte başarıya göz yumarmı?Çok sevdiği takımına bunumu layık görür.Çok sevdiği fener taraftarını timsaha yatırmayı çokmu sever?

ama en azından babanız bi suçla yargılansa babam yapmamıştır ya deyip bi sonucu beklersiniz dimi mahkemenin burdan babadan kastım Aziz Yıldırım ı baba olarak görme falan değil sadece Çok iyi bi Fenerbahçe'li olması bile arkasında durmaya yetiyo dediğiniz gibi mahkeme yargılar... ama işte bunun ardından bieşyelr daha yazmak istiyorumda çok tartışılacak burda onuda biliyorum o yüzden şimdilik bu kadar işte...

şike olayları değil ama bu aziz yıldırımcılığınız inanılmaz prestij kaybettiriyor size

Anlaşılan Salı günü 00:00 a kadar medya kolpalamaya devam edecek...

Şimdi Fener bu adamı aldı mı arkadaşlar. Lille TD geçen gün kesinlikle kalacak demişti

Perşembe özel uçakla gelip, imza atacakmış.

strateji değil gövde gösterisi yapıyorlar akıllarınca

Bencede.

Strateji derken dikkatleri başka yöne cekmek istiyorlar demek istedim.

Mesela biz şampiyon oldugumuz sene Azizin istifa ederek geri dömnesi tam bir .........dur.Maksat bizi cekememek ve dikkatleri başka yöne cekmek.

Böle serefsiz bir camia işte FB:mad:

Bencede.

Strateji derken dikkatleri başka yöne cekmek istiyorlar demek istedim.

Mesela biz şampiyon oldugumuz sene Azizin istifa ederek geri dömnesi tam bir .........dur.Maksat bizi cekememek ve dikkatleri başka yöne cekmek.

Böle serefsiz bir camia işte FB:mad:

serefsiz ki ne serefsiz, hatta ... neyse, ceza almaya degmez.

Bugün Günlerden Galatasaray Emre Baskan... :)

Ben anlamıyorum bu adamları bilader ellerinden Santos,Lugano,Niang,Emenike gibi adamları aldılar ama hâla şampiyonluk yolunda en büyük rakibimiz.

Üstüne üstlük bu kriz ortamında Sow ve Krasic'i almak üzereler.Ne diyeyim bizim yönetim Şakir'leri KAP'a bildirsin,uğraşsın dursun.

Ben anlamıyorum bu adamları bilader ellerinden Santos,Lugano,Niang,Emenike gibi adamları aldılar ama hâla şampiyonluk yolunda en büyük rakibimiz.

Üstüne üstlük bu kriz ortamında Sow ve Krasic'i almak üzereler.Ne diyeyim bizim yönetim Şakir'leri KAP'a bildirsin,uğraşsın dursun.

Hocam 100 mesajı geçmeden fenerbahçeyi övmemen senin icin daha iyi olur iftira yiyebilirsin...

kardeş hakem yardımı olursa normal bu ligde sampiyonluga oynamaları. hala metristen idare ediliyor türk futbolu.

kardeş hakem yardımı olursa normal bu ligde sampiyonluga oynamaları. hala metristen idare ediliyor türk futbolu.

Akıl var mantık var kardeşim metristen nası idare etsin adamlar ben anlamadım bu işi.

O zaman Ali Koç veya Nihat Özdemir sürdürüyor geleneği ?

Akıl var mantık var kardeşim metristen nası idare etsin adamlar ben anlamadım bu işi.

O zaman Ali Koç veya Nihat Özdemir sürdürüyor geleneği ?

bu ülkede mantık yok adam metristen bişey söylüyor toplantı erteleniyor. eksi puan vercekler diye cogu macı fenere kazandırırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt