Fenerbahçe Partisi Kurulsun! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Partisi Kurulsun!

Cevap: Fenerbahçe Partisi Kurulsun!

Olay siyasi olmuş olsa sadece silah kaçakçılığı,örgütlenme gibi suçlardan ceza alması gündemde olurdu.Eğer yönetimdeki kişilerin şu an metriste olmaları sadece bu saydığım suçlardan dolayı olsaydı, TFF Fenerbahçe'nin CL'ye gitmesini önlemezdi.Savcının Fenerbahçe'li olduğu konuşuluyor, Başbakan ve TFF Başkanı da Fenerbahçeli kaldı ki Başbakan ve TFF Başkanı da çok iyi Fenerbahçeliler.Hangisi Fenerbahçe'nin sportif anlamda geri kalmasını ister ? Bunun cevabı yok ya da biraz saçmalayıp, olay Fenerbahçe'nin başarısı ya da başarısızlığı değil tamamen cemaatçi olan Ülker Grubu'nun takımın başına geçmek istemesinden kaynaklanıyor, arkadaş tamam da sen adamları Ceza Hukuku açısından yargılarsın, silah kaçakçılığı,yasa dışı örgüt kurma gibi suçlarla da cezasını verirsin, sonra yine takımın başına geçirirsin istediğin adamları, olay böyle olsa ben de inanacam siyasi bir olgu olduğuna ama şampiyonlar ligine gidememek ile siyasetin bağını kuran bir beyine ve bünyeye sahip olamadığım için anlayamıyorum bunların ne kafası yaşadıklarını.

Kendi başkanlarından başka herkeste suç bulacak kadar körler. En aydını bile böyle malesef. Önce siyasi iktidarı sorumlu tuttular, sonra medyayı, sonra Galatasaray'ı, en son da Uefa'yı. Şaka gibiler...

Sahte oy pusulalarıyla siyasi şike yaparlar.

Hatta bunlar hakem hatasıyla maç kaybettiklerinde Meclisi boykot ederler. :D

Resimlerini gordugum an kesin bunlar demistir dedim, dogru cikti. :D Haklisiniz kocum. Kurun partinizi, 35 milyon oy hazir.

fft16_mf1583947.Jpeg

Kurulmasina kurulsun, ama kim oy verecek bunlara? Coluk cocugun oy verme hakki yok ;)

geçenlerde Altan Tanrıkulu demişti ya: "febe Barcelona'yı geçecekti, Avrupa-UEFA korktu ondan almadılar CL'ye" diye..

ibretlik bu herifler resmen!

Üst Alt