Fenerbahçe Partisi Kurulsun! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Partisi Kurulsun!

Cevap: Fenerbahçe Partisi Kurulsun!

Olmayacak duaya amin diyo adamlar.Bende Fenerbahçelilerin biraz olsun akıllarını kullanmalarını istiyorum yıllardır ama nerdeee.

'' Atatürk fenerbahçeliydi '' diyerek sahip çıkıyorlarda mahkeme salonlarındaki yargıçın arkasında kalan, '' adalet mülkün temelidir '' yazısını görmüyorlar mı? Eşşek gibi yazıyor kardeşim orada körmüsünüz, sizin saygın olmayan başkanınız da o yazının önünde yargılanacak fakat yok yok... sizler görmüyor,duymuyor,bildiğinizi okuyorsunuz!!!

Menfaatçi adi herifler!

Spor bahane ihaleler şahane!Fenerbahçe'nin yıllardır şike yaptığını hepimiz biliyoruz.Belgeleriyle, tanıklarıyla, esas oğlanların defalarca itiraflarıyla çoktan gerçekleşmesi gereken bu soruşturmanın artık tartışılması bile anlamsız.Ancak hiç kimse Fenerbahçe kulübü başkanının sadece şike suçuyla (ya da örgüt kurma vs herneyse artık) içeri alındığına inandıramaz beni.Toplum psikolojisini az çok bilen biri olarak soruyorum şimdi: Federasyon başkanı veya savcı hatta Başbakan! Üçünden biri, örneğin Galatasaraylı olsaydı toplum algısı ne şekilde yönlenirdi? Bugüne kadar ki tecrübelerim bana hayatta hiç bir şeyin tesadüf olmadığını öğretti!

cumhurbaskani alex olsun. krokodil agzi ve kendini yere atmasiyla ab'yi cok guzel kandirarak ab'ye girmemizi saglar. basbakan da stoch olsun

Başlıca icraatları da şunlar olurdu sanırım;

* Spor Toto Süper Ligin adı ; Fenerbahçe Ligi olarak değiştirilir.

* Fenerbahçe tüm lige sponsor olur ve her takımın ismine Fenerbahçe eklenir. Böylece kim şampiyon olursa olsun Fenerbahçe şampiyon olmuş sayılır.

* Türkiye Kupası kaldırılır.

* Kim şampiyon olursa olsun Şampiyonlar Ligine Fenerbahçe katılır.

* Fenerbahçe için geçerli olmak üzere Fenerbahçenin her galibiyeti 5 puan, beraberliği 3 puan olur.

* Fenerbahçe her ihtimale karşı her sezona +25 puanla başlar...

* Fenerbahçenin her maçında deplasman seyircisi yasağı uygulanır

* Fenerbahçe dışındaki tüm takımlar için ise seyirci %50 şeklinde uygulanır...

* Fenerbahçe klüp başkanı aynı zamanda TFF başkanlığınada bakar maddesi konur.

* Her maçtan önce Fenerbahçe marşı okunma zorunluluğu gelir.

* Her stada Fenerbahçe bayrağı asılma zorunluluğu gelir..

Aklıma bunlar geldi şimdilik.. :D :D :D

Anammmmmmmmm korkulu rüya gibi :D :D :D

Resimlerini gordugum an kesin bunlar demistir dedim, dogru cikti. :D Haklisiniz kocum. Kurun partinizi, 35 milyon oy hazir.

fft16_mf1583947.Jpeg

Arkadaki Kazım mı lo?

Üst Alt