Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti!

Şuradan ölçebiliriz.

DbzWddxW4AEVPFQ.jpg
30cm ölçtüm ben

benfica tam fenerlik rakip olmuş ya bu kadar denk gelemezdi real falan çıksa ön elemede bu kadar sevinmezdim..Şimdi bunlar benfica geçen yıl 0/6 yaptı diye iyice umutlanacak

Prandelli ve bir sonraki sezon Hamzaoğlu döneminde olduğu gibi mi.

Çok merak ediyorum o 20 milyonla ne yaptık mesela.

FFP kurallarına zaten uyuyoruz. Yönetim çok titiz davranıyor o konuda. Bunun birde devre arası var. Eğer ki zarar yapma yolunda ilerliyorsak, en kötü ihtimalle devre arasında futbolcu satabiliriz.

Ben demiyorum ki illa FB geçsin. Ama kasmaya, geçmemeleri için dua edenler var. Saçmalık.

O 20 milyonu değerlerlendirmedik diye şu anda alacağımız 10 milyon önemsiz mi oluyor yav bu nasıl bi mantıktır?

Kulüp ekonomik olarak rezil durumda transfer yapamıyoruz hala kurallara uyuyoruz, yönetim titiz, en kötü oyuncu satarız diyorsun çok ilginç gerçekten..

Aynı anda Onyekuru'nun masrafına bi ton laf etmeyi de biliyorsun ama..

Prandelli ve bir sonraki sezon Hamzaoğlu döneminde olduğu gibi mi.

Çok merak ediyorum o 20 milyonla ne yaptık mesela.

FFP kurallarına zaten uyuyoruz. Yönetim çok titiz davranıyor o konuda. Bunun birde devre arası var. Eğer ki zarar yapma yolunda ilerliyorsak, en kötü ihtimalle devre arasında futbolcu satabiliriz.

Ben demiyorum ki illa FB geçsin. Ama kasmaya, geçmemeleri için dua edenler var. Saçmalık.

O 20 milyonla ne yapıldığı değil bundan sonra 10 milyon euro gibi bir paraya deli gibi ihtiyacımız olduğu önemli.

Ayrıca amaç Avrupa'da ilerlemekse Uefa'da daha da rahat ilerler, daha fazla puan kazandırırlar.

Fenerbahçe'nin turu geçmesi veya genel olarak bu sezon başarılı olması bizim için iyi olmaz. Maddi olarak özellikle. Ama Cocu'nun başarılı olması ülkede yerleşen yabancı düşmanı, ırkçı ve en önemlisi de rantçı sistemi kıracak etki yapabilir.

Bu yüzden ligde biizm arkamızda kalsınlar da Avrupa'da ilerlesinler.

Benficayi fazla sisirmiyormusunuz? Adamlar gecen sene nerdeyse ayni kadroynun avrupada herkese rezil oldular. Zaten bunlar son 5 sene hep dandik grupa düsüp ve orda bile zorlanmiyorlarmi?

Biz Benficayi daha Gaitan ve Guedes falan varken Bilal, Sabri, Olcan, Hakan ve Chedjou nan yenmedik mi? Benfica devam edip 2. torbadan cikiyorsa grubda umarim bize düserler.

Benficayi fazla sisirmiyormusunuz? Adamlar gecen sene nerdeyse ayni kadroynun avrupada herkese rezil oldular. Zaten bunlar son 5 sene hep dandik grupa düsüp ve orda bile zorlanmiyorlarmi?

Biz Benficayi daha Gaitan ve Guedes falan varken Bilal, Sabri, Olcan, Hakan ve Chedjou nan yenmedik mi? Benfica devam edip 2. torbadan cikiyorsa grubda umarim bize düserler.
Benfica geçen sene CL (!) de rezil oldu diyorsunuz habere.

YA Fener ne yaptı CL (!) de ???

benfica çok iyi değil evet ama fb'ye göre kat ve kat iyi diyebiliriz.

Üst Alt