Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti!

83474360667e8a2094d61fe4c6d8c006.jpg

Kendileriyle eşleşmişler lan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O kadar rezil durumda olsaydık futbolcu satardık Hakan kardeş. Abartmanın anlamı yok. Kulüb yıllardır aynı durumda, hiç bir gelişme yok ve bu kur farkıyla olmayacaktırda.

Evet o 10 milyon bize 2-3 ay futbolcuların alacaklarını ödettirir. Ama yönetimin aklındaki planının içinde olmamalı, ki olduğunuda düşünmüyorum.

Sen ısrarla benim her yazdığıma aksi birşey bulup yazıyorsun. Ben hala aynı düşüncedeyim.

Eğer ilerde bu lanet borçlardan kurtulmak istiyorsak, hep beraber tüm takımlarla Avrupa’da başarılı olup yabancı sponsorların ilgisini çekmeliyiz. Bu 10 milyon sana kısa vadede nefes aldırır ama uzun vadede bir işe yaramaz.

G.Saray ve FB’nin gruptan çıktığını, BJK’ında Avrupa Liginde ilerlediğini düşünsene? Kötü mü olur bu Türk sporu için maddi manevi açıdam?

Sponsor bulamıyoruz. Türk firmalarının verecek paraları yok. Avrupa’ya açılmalıyız ve bunu tek başımıza yapamayız. Hep beraber bu boklu dereden çıkmamız lazım. Bu kadar.

Şişkin maaşlardan dolayı o kadar rahat oyuncu satamayız bence istesek de. Senin kadar iyimser değilim ben maalesef, böyle devam ederse kaldıramayacağımız bir noktaya gelecek finansal durum.

Yönetim o 10 milyona göre planını yapsın demiyorum ki, ama gayet güzel bir destek olur bize. Dediğin gibi kısa vadede tabi. Ama fenerin bu sene gruplara kalması da kısa vadeli bir durum olur. Onun Türk futbolu için uzun vadeli bir şeye dönüşmesi yıllar süren bir istikrar gerektiriyor. O istikrarın başlangıcı da bu sene olmasın yani. Bizim Galatasaray olarak ihtiyacımız var o paraya çünkü. Bu senelik UEFA Kupası'nda ilerlesinler..

Son cümlene katılıyorum tamamen. Ben de istiyorum Türk takımlarının Avrupa'da sağlam işler yapmasını, kalıcı olmasını. Bizim rekorları geçmedikleri sürece istedikleri kadar ilerlesinler. Her ne kadar beşiktaş taraftarı çekilmez olsa da. Ama hazır şampiyon olup gruplara kalmışken ve finansal açıdan kritik bir noktadayken bu sezonluk CL'de yalnız olalım diyorum sadece.

Ayrıca senin her yazdığına aksi bir şey bulmuyorum yav. Belçika-Brezilya maçına cevap yazdım bir de bu konu işte. Katılmadığım post görünce cevap yazıyorum kimin yazdığına bakmadan. Bazen sert bi üslup kullandığım oluyor evet ama seninle bir problemim yok renktaşım..

Şişkin maaşlardan dolayı o kadar rahat oyuncu satamayız bence istesek de. Senin kadar iyimser değilim ben maalesef, böyle devam ederse kaldıramayacağımız bir noktaya gelecek finansal durum.

Yönetim o 10 milyona göre planını yapsın demiyorum ki, ama gayet güzel bir destek olur bize. Dediğin gibi kısa vadede tabi. Ama fenerin bu sene gruplara kalması da kısa vadeli bir durum olur. Onun Türk futbolu için uzun vadeli bir şeye dönüşmesi yıllar süren bir istikrar gerektiriyor. O istikrarın başlangıcı da bu sene olmasın yani. Bizim Galatasaray olarak ihtiyacımız var o paraya çünkü. Bu senelik UEFA Kupası'nda ilerlesinler..

Son cümlene katılıyorum tamamen. Ben de istiyorum Türk takımlarının Avrupa'da sağlam işler yapmasını, kalıcı olmasını. Bizim rekorları geçmedikleri sürece istedikleri kadar ilerlesinler. Her ne kadar beşiktaş taraftarı çekilmez olsa da. Ama hazır şampiyon olup gruplara kalmışken ve finansal açıdan kritik bir noktadayken bu sezonluk CL'de yalnız olalım diyorum sadece.

Ayrıca senin her yazdığına aksi bir şey bulmuyorum yav. Belçika-Brezilya maçına cevap yazdım bir de bu konu işte. Katılmadığım post görünce cevap yazıyorum kimin yazdığına bakmadan. Bazen sert bi üslup kullandığım oluyor evet ama seninle bir problemim yok renktaşım..

Eyvallah renktaşım. Galatasaray’ımız için hayırlısı neyse, o olsun.

Facundo Ferreyra'yı bedava almış bunlar. Volkan ayısı yan toplarda çok iyi, ama sezon başlar genelde çok formsuz oluyor. Sadece Ferreyra üzerinden geçebilir bu eşleşmenin senaryosu.

edit: Castillo mu oynar Ferreyra mı emin olamadım şimdi. Castillo da hayvan gibi hava toplarında

Üst Alt