Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları

Cevap: Fenerbahçe Wesley Sneijder'e Teklifte Bulundu

gelmez denılen adamları getırıyorlar acı ama gercek hele boyle basında sunger olanları

çok fazla rüya alemindeler meireles ile sneijder'i bir tutuyorlar arada dağlar var futbol oynamak için anzhinin yıllık 15 milyon euroluk teklifini reddetti sneijder feneVemi gelecek ?

sneijder i almazlarda diiegoyu alırlar ama mutlaka birini alırlar devre arasında

Bizimkiler umarım bi aksilik olurda bu sefer uyumazlar

gelmez denılen adamları getırıyorlar acı ama gercek hele boyle basında sunger olanları

Gelmez dediğimiz adamlar kim :D Kendi adıma konuşuyorum Ben şu ana dek getirdikleri oyuncuların hiç birine gelmez demedim. Ha Meireles'i zor alırlar demiştim sadece.

Şimdi diyorum Sneijder gelmez.:yenieek:Şimdiden emeklilik kararı almazsa tabi.

Gelmez dediğimiz adamlar kim :D Kendi adıma konuşuyorum Ben şu ana dek getirdikleri oyuncuların hiç birine gelmez demedim. Ha Meireles'i zor alırlar demiştim sadece.

Şimdi diyorum Sneijder gelmez.:yenieek:Şimdiden emeklilik kararı almazsa tabi.

bı suru cralos anelka ortega en sonda sow

Sneijder'i almaları çok zor ama zorlarlarsa Kaka'yı alabilirler. Sonuçta aylarca bizimle adı geçtiği için onlara göre onur meselesidir bizim ilgilendiğimiz oyuncuyu almak. Biz de öyle aval aval bakarız.

Belli olmaz iş adamlarından destek alırlarsa getirtirler..Ama zor bir ihtimal..

Zaten gelirse fena,her ne kadar Aykut olsa da başta tam aradıkları adam aslında...

Kuyt'un sözleşmesinde klüpte en çok parayı Kuyt alır maddesi yok mu? Kuyt yıllık 3milyona yakın oynuyor, Snejder İnter'de 6milyona oynuyor. Üstelik İnter Anzhi'nin 20milyonluk teklifini beğenmemişti.

O ne saçma madde öyle :asd:

Gerçi fb'den başka ne beklenir ki.. En fazla parayı Kuyt alacakmış.. O zaman kulübü de Kuyt'un üzerine yapsınlar :lol:

Aziz bir kaç ay sonra hapse geri girdiğinde orada bir PC bulabilirse FM'den alır Sneijder'i.

ben ne zaman gelmez dediysem bu herifler aldı ne yazık ki

Fenerbahçe Wesley Sneijder'e Teklifte Bulundu

bu adamın türkiyeye gelmesi imkansız oğlu imkansız ama diego kaka belki alabilirler ama sneijder gelmezzz.

Beyaz TV son dakika geciyor ve Sneijder Fenerbahce'de :asd:

Sinan Engin'de evet dogru diyor, simdi de kivirmaya basliyor, son anda olmayabilirde fln :asd:

[video=youtube;tux9nMGSWRs]https://www.youtube.com/watch?v=tux9nMGSWRs[/video]

bu ertem harika adam yaptığı tek şey transfer haberi ama tutmuyor işte :D yalçın dümür 2

Üst Alt