Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları

Cevap: Fenerbahçe Wesley Sneijder'e Teklifte Bulundu

Araya girip fiyat yükseltelm kabız edelim onları.ya da vazgeçtim. o şerefsizlik onlara yakışır.

Bak Sinan hala isi garantiye almaya calisiyor :asd:

Bi geldi diyor, bi son anda olmayabilir diyor :asd:

Yani tutarsa ben dedim tutmaz ise ben dedim :lol:

Ah bu Ertem acayip ya :asd:

Simdi Sneijder'in güldügünü görünce sasti kaldi cünkü adam resme dalga gecmis :asd:

Sonrada Ertem muhabirlerin ilk sordugu soru Fenerbache oluyor diyor, bilmiyorki ondan önce neler sordular :D :D

Lan ne mal bunlar, adamlar Stoch la kiyasliyor :asd: sag dan girip vuruyormus Stoch gibi. Bunlar Sneijder i ne zaman izlemis :D

Görüntüyü Türkiye'de ilk onlar vermis, hahaha daha iki dk önce Sporx'te cikti dedin ya Ertem, ulan ne gülüyorum su an :asd: Film gibi izliyorum.

fb Sneijder'e para basıp alabilse iyi olur aslında..Klasik rekabet politikası gereği ismi ağır basan futbolculara yöneliriz..Diego gibi birini Galatasaray'da görmek de harika olurdu..

Gülerim buna fenerin bir 10 yıl daha beklemesi gerek bu transfer için Carlos yaşına gelince belki gelir.

Meireles ve Krasic'i de alamazlar diyordum , Sneijder için bir şey demeyeceğim ama alırlarsa net level atlar hücumda Fener.

nasıl bir gazetecilik arkadaş adam gülmüş snijder fenerde neden kimse s.... bile takmıyor gülüyor demiyor :D diyemez çünkü fenerli hepsi ertem kıvır yavru kıvır forlanda gelecekti

Sneijder gelir veya gelmez ama su adamlara teklif yapmak bile bir sey bence , yeter artik yurt ici piyasasindan yedigimiz kaziklar

Üst Alt