Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

Cevap: Fenerbahçe Resmi Sitesinden Açıklama

Bu önerileri hayata geçirenlerin gerekçeleri de hazırdır; "Onlar Fenerbahçe’yi kurtarmıştır." Ancak aslında bu durumun ve gerçeğin böyle olmadığı, çok yakında UEFA kararlarıyla tüm kamuoyu tarafından görülecektir.

Gol geliyor beyler.

umalımki türk futbolu derken milli takımdan bahsedıyor olsunlar umrumda bıle deıl mıllı takım tayyip düsünsün

başkan böyle bişey varsa hemen müdahale etmeli yoksa bu işin altından oda kalkamaz

Ne yapabilir? Sen söyle.

Devlet kararlarin arkasinda, hatta kararlari veren yer.

Kim alabiliyor bugün devleti karsisina?

Galatasaray tek basina ne yapabilir?

Kulüpler adam gibi birlesip bu kararlari elestirseydi belki birsey degisirdi. Tek basina Galatasaray hicbirsey degistiremez

Adamlar açık ve net ülke futbolu boku yedi diyor sizde sevinin burada.

fb yüzünden sucsuz yere ceza alırsak o zaman başbakan düşünsün ben ne yaptım diye

hiçbisey olmaz, sike olaylari patlak verdikten sonra, fb ligde oynarsa kaos olur dediniz bisey olmadi, playoffta oynarsa iç savas çikar dediniz bisey olmadi, yine hiçbisey olmaz

Cevap: Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

Nasıl bir paradoks bu adamlar anlamak güç :D

Oğlum 19 maçtan 3 maça inmesi sizin neden lehinize olsun. 19'un 16'sında kesin delil yok diye kesin delil ve itiraf olan 3 maçıda yok mu sayacaklardı? Nasıl bir hukuk anlayışı buna müsade etsin bre mallar?

Bunlar 5 sene men almışlar kesin, yol yapıyorlar taraftara. Hayırlı olsun fener düştü diyebiliriz.

hiçbisey olmaz, sike olaylari patlak verdikten sonra, fb ligde oynarsa kaos olur dediniz bisey olmadi, playoffta oynarsa iç savas çikar dediniz bisey olmadi, yine hiçbisey olmaz

şu ana kadar bizim hakkımız yenmedi.hakkımız yenilirse o zaman el mi yaman bey mi yaman görürüz

Böyle yüzsüzlük, böyle yavuz hırsız görmedim ben hayatım boyunca.

Nasıl kaypak bir camiadır bu arkadaş.Demirören'i desteklediler, şimdi ceza kesinleşince biz böyle olmasın istedik ama dinlemediler diyorlar.Suçsuzuz, biz değil federasyon yaktı Türk futbolunu diyorlar.

Demirören sanırım beşiktaş ve trabzonu kurtarıp mehmet topuz olayının rövanşunı fena aldı, ne demişler REVENGE İS A DİSH BEST SERVED COLD :D

UEFA bize geçirecek imaasında bulunmuşlar.

Bunu bilmelerine rağmen transfer yaptılar.

Divande Bu azizi nasıl başkan seçtiler hala şaşırıyorum.. UEFA buna bile kızmıştır şikeci adamı tekrar başkan yapmışlar.

Yahu beyler anlamıyormusunuz danışıklı dövüş bu..

UEFA'dan toptan men cezası geleceğini öğrenmişler şimdi de adımızı kullanarak fenerbahçeyi kurtardılar demeyin diyor kamuoyuna..

Biz sizin ne mal olduğunuzu öğrendik sizi ve sizin arkanızdakileri çok iyi biliyoruz..

UEFA'dan toptan men cezası geleceğini öğrenmişler şimdi de adımızı kullanarak fenerbahçeyi kurtardılar demeyin diyor kamuoyuna..

Biz sizin ne mal olduğunuzu öğrendik sizi ve sizin arkanızdakileri çok iyi biliyoruz..

Zaten beşiktaş ve bursa mali olaylar yüzünden ceza aldı

Bütün ülkeyi men etmezler bence.

Aynen bende bunu anladım maalesef.Biz demiştik diyecekler kararlardan sonra.

senelerce cl ye gıtmek ıcın bekle bu serefsızler şike yaptı dıye gıdeme keşke gecen sene bızde sike yapaydık 2 sampıyonluk öne gecerdik bari :(

Üst Alt