Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

Cevap: Fenerbahçe Resmi Sitesinden Açıklama

Diyorum ki TFF, UEFA'yla şöyle anlaştı: Kulüpleri yollamıyoruz 3 sene, ama Milli Takım'a ceza vermeyin.

Tamamen tahmin. Fenerbahçe kurtarılmış oldu küme düşmekten, Beşiktaş zaten gidemiyor, Trabzon da kaynadı arada, olan yine bize oldu. Milli takım da kurtarıldı.

UEFA hic kimseyle pazarlik etmez, bunlar tamamen medya'nin oyunlari. Yahu Aydinlar bile itiraf etti UEFA ile pazarlik yapamazsiniz dedi ayrildiktan sonra. Ayrica $ikebahce seve seve kume dusecek. FIFA'nin yetkisi var buna, FIFA kendi yetkisiyle bile $ikecileri dusurebilir ama bu en son secenek olacaktir muhtemelen.

Cevap: Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

Aciklama 2 türlü okunabilir

1. "Türk futbolu men edilecek, suclu Fenerbahce denilecek" diyorlar. Yani kiviriyorlar

2. "Fenerbahce men edilecek ve Türk futbolu zarar görecek" diyorlar. Kendi bakis acilariyla "Yok olacak" diyorlar.

Benca ilk yorum daha dogru gibime geliyor. Ben öyle anladim

evet,ben de birincisinin olacağı kanaatindeyim..yani şuan fb yönetimi diyor ki"bizi kurtarmak adına türk futbolunu tehlikeye atacaklar" demek istiyor ve buna karşı çıkıyormuş numarası yapıyor..

diğer takımlara men cezası verilmeyecek, nerenizle okuyorsunuz açıklamayı?

Benim anladığım kadarıyla

1. "Türk futbolu men edilecek, suclu Fenerbahce denilecek" diyorlar. Yani kiviriyorlar

2. "Fenerbahce men edilecek ve Türk futbolu zarar görecek" diyorlar. Kendi bakis acilariyla "Yok olacak" diyorlar.

:ka21:

Direk ''Türk futbolu banlanacak'' demesini beklemiyorsun dur heralde.

ülkeye men gelmez. nerden cıkarıyorsunuz bunları. angutların lafını nereye cevirirsen oraya gider zaten. adamlar yıllarca türk futbolu=fenerbahce diye geziniyorlar. bunlar uefadan cezayı almışlar belli.

1- Namusum de CAS DAVASI'NI ÇEK

2- Aydınlar'ı kovdurt yerine Tüpçü'yü getirt.

3- Etik Kurulu'na saygılıyız de ,ETİK Kurulu'nun ilk raporunu değiştirt.

4-Kimse ceza almaz de ,şimdi yine cezadan bahset. ( 5 gün önce daha Ali Koç Ntvspor)

5-Beleşten TFF katkılı Türkiye Kupası ve son maça kadar şampiyonluk bileti al (Play-off ve hakemler ile)

6- Borsada ki tüm kaybını telafi edecek manipülasyonu yap (utanmasan kara geçecek duruma gel)

Ama hala utanmayıp bu açıklamayı yap.

Taraflı yayıncı kuruluştan ,yandaş medyaya , Başbakanından Spor Bakanı'na kadar herkes inşallah layığını bulur. Bütün kötülükler sizin olsun eğer 1 gram suçunuz varsa. Vicdanen rahatsanız eğer hala diyecek sözüm yok.

Sanki komple ceza gelecekmiş gibi önceden zemin hazırlıyorlar buna...

Şerefsizler hani UEFA kim bize ceza verir diyordunuz ne oldu??

1- Namusum de CAS DAVASI'NI ÇEK

2- Aydınlar'ı kovdurt yerine Tüpçü'yü getirt.

3- Etik Kurulu'na saygılıyız de ,ETİK Kurulu'nun ilk raporunu değiştirt.

4-Kimse ceza almaz de ,şimdi yine cezadan bahset. ( 5 gün önce daha Ali Koç Ntvspor)

5-Beleşten TFF katkılı Türkiye Kupası ve son maça kadar şampiyonluk bileti al (Play-off ve hakemler ile)

6- Borsada ki tüm kaybını telafi edecek manipülasyonu yap (utanmasan kara geçecek duruma gel)

Ama hala utanmayıp bu açıklamayı yap.

Taraflı yayıncı kuruluştan ,yandaş medyaya , Başbakanından Spor Bakanı'na kadar herkes inşallah layığını bulur. Bütün kötülükler sizin olsun eğer 1 gram suçunuz varsa. Vicdanen rahatsanız eğer hala diyecek sözüm yok.

İmzamı atıyorum.

insa

insallah 2. sidir bunlar kendilerini cumhuriyet olarak gören zihniyet turk futbolu olarakda kendılerını goruyor olablırler işnsallah

Bu yazıdan anladığım şu

Uefa bunları men edecek bunun haberini almışlar.Şimdi de Tff'ye ateş püskürüyorlar.

Onlara göre Fenerbahçe ve iddaanamedeki diğer takımların Avrupa'dan men yemesi Türk Futboluna zarar verecekmiş.

UEFA toplu meni fenerbahçe şike yaptığı için vermiyor...

fenerbahçenin yaptığı şikeyi TFF cezalandırmadığı için veriyor..

Fark var..

aynen bazilari daha diyor biz suçsuzuz bize ceza veremezler, bize vermiyorlar cezayi tff'ye veriyorlar, bizde tffye bagli oldugumuz için ceza bize de verilmis oluyor

evet,ben de birincisinin olacağı kanaatindeyim..yani şuan fb yönetimi diyor ki"bizi kurtarmak adına türk futbolunu tehlikeye atacaklar" demek istiyor ve buna karşı çıkıyormuş numarası yapıyor..

Aynen öyle. Demirören´in TFF Baskani olmasi icin herseyi yapanlar, alacagi kararlari önceden bilenler, bu kararlari memnuniyetle karsilayanlar, simdi bu kararlari ve Demirören´i elestiriyor.

Hatta satir aralarini iyi okursaniz Basbakani bile elestiriyorlar.

Toplu men geldiginde dogal olarak bir infial olacak Türkiye´de. Buna alistiriyorlar insanlari.

Plan yukardan, bizim sucumuz yok, bize hain demeyin diyorlar.

Toplu men çok saçma inanmayın. Avrupa'ya gitmeyen fenerin Türk fuboluna zarar vereceğini düşünüyorlar.

fenerbahce100.jpg

Unutulmamalıdır ki Fenerbahçe darağacında değildir; Unutulmamalıdır ki Fenerbahçe son sözünü henüz söylememiştir.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü

hey allahim ya tam mal bunlar yeminle malligin en uc noktasini yasiyorlar, su cümleye bakin lan...

İnsanları alıştırma çabaları ama çabaları nafile herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor...

Toplu men gelince insanlar isyan ederler bu tepkiyi dizginlemenin zor olduğunu çok iyi biliyorlar..

Toplu men çok saçma inanmayın. Avrupa'ya gitmeyen fenerin Türk fuboluna zarar vereceğini düşünüyorlar.

"Şimdi sıra bu süreci hazırlayanların başta da planladığı üzere UEFA Disiplin Kurulu’ndadır. Kamuoyu görecektir ki, birkaç gün içerisinde önceden tasarlanan pazarlıklar ve bunun sonucu olan süreç an be an bu şekliyle hayata geçirilecektir. Ve ’Fenerbahçe’ adı altında Türk Futbolu feda edilecektir."

Şu ifadenin anlamı toptan mendir..

Ki bu heriflere TFF an be an herşeyi söyler..

Üst Alt