Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

Cevap: Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Açıklama

borsa kapandık dan sonra bu acıklamanın yapılmış olması ilginc. üstüne Ftw1905 de kararın 5-7 haziran arası verilebilecigini yazmıs ve yaman akıncı da bu gece saat 11 de karanlık olucak(gerci neden demiş cok anlamadım :D) diyor. bütün bunlar bir işaret. bu gece Uefadan bir acıklama yapılırsa sasırmam.

Hiç ihtimal vermiyorum ama eğer bu şerefsizler yüzünden bizi de yakarlarsa hepsine lanet olsun. Bildiğim bütün bedduları da bu lanet camia ve mason tüpçü için yaparım...

Puta tapar gibi tapacağınıza gidin sizi bu duruma sokan aziz yıldırımsan hesap sorun gerizekalılar.

Eğer bizim aleyhimize bir karar çıkarsa(hiç zannetmem) ortalık fena karışır. Başbakanda bu durumun baş sorumlusu olur. Herkes sonuçlarına katlanmak zorunda kalır...

Şunu net olarak görüyorum ki men cezası kesin ama tüm ülkeyemi , sadece şikecileremi orasını daha net kestiremiyorum.

Is isten gecmis, 1 senedir olan olmus, yapilan yapilmis, birden karakterli kulüp mü oldunuz?

Birden degisen kararlari mi sorgular oldunuz?

Siz istemeseydiniz Demirören yapabilir miydi bu degisiklikleri?

Hergün yeniden anliyorum ki, cok igrenc insanlarsiniz ya

UEFA toplu men vermeyecek ki, TFF "biz takımlarımızı Avrupa'ya göndermeme kararı aldık" diyecek.

Fenerbahçe de bizi suçlu göstererek böyle bir karar aldı TFF diyor.

UEFA men falan etmeyecekti ama TFF böyle bir karar aldı diyolar şimdiden.

Hukuk fakültesi öğrencisi ve süreci çok yakından takip eden ,AKP iktidarının kapalı kapalı kapılar ardında ne tür delil karartma yaptığını bilebilen bir birey olarak şunu yazıcam..

1-Kesin olan bir sonuç olarak Türk futbolu Avrupa'dan komple men yiyecek.Mantıksız yorum yapan arkadaşlar düşünmeden yazmasın komik oluyor.Bunu nereden çıkardım dayanağımıda söyleyeyim.Başbakan Thatcher modeli attı ortaya.Yagdın olmayan yerden duman çıkar mı ? Gerekirse Avrupa kapılarını kapatırız dedi.Kesin ve kesin üstüne basa basa söylüyorum Kurunun yanında yaş olan Masum Galatasaray yanmıştır.

2-Ölmeden önce kurbanın son çırpınışı ve sağa sola saldırmasının tanımı Fenerin bugun ki yazısının adıdır.Olmayan yerden duman çıkmaz mantığıyla Fener bunları bildiği için bu yazıyı yayınlamıştır.

3-Özel yetkili mahkemeler bu dakkadan sonra geri adım atmayıp pardon biz Aziz Yıldırım'ı yanlışlıkla yargıladık diyip salamayacaklarından Tayyip Erdoğan'ın kuvvetiyle UEFA'ya kafa tutmaktayız.

4-Kafa tutma hamlesi ile İktidar 1 taşta 2 kuş vuracak.Hem feneri düşürmeyip etinden süründen faydalanacak ve oy kaybı yaşamayacak hemde Avrupa'dan yediğimiz Men cezasını fenerin üstüne yıkacak(ki yazının içeriğinde fener bu durumdan yakınıyor).

5-Suçu fenere yıkan iktidar bakın biz sizi düşürmedik sizin için UEFA'ya kafa tuttuk diyecek ve Fener taraftarına şirin gözükecek.

6-Kuş kadar aklı olan fener taraftarı boş boş sağa sola saldırgan tavırları bırakıp Yönetim cas davasını neden çekti diye asıl sorulacak soruyu soracak. ? Fener taraftarı ve yönetim karşı karşıya gelip tekrar kaos çıkacak

7-Olan Galatasaray'a olacak ki tarihinin tekrar 2000 ruhuyla yavaştan dolan kadrosu Avrupa'dan men sebebi ile enkaza uğrayacak

8-Galatasaray'a olan klüpten çok biz masum taraftarı üzecek.

9-Trük futboluna tüy dikildi bu saatten sonra iflah olmaz..Yıllarca Avrupa arenalarında hiç bir başarı beklemeyin.

10-Yabancıların Türk takımlarına transfer bakış açısı değişecek.Sakın bana Milan da Juve'de şike yaptı ama bak adamlar takır takır İbrahimoviç'i bile aldı demeyin.Onlar bizden her anlamda 50 gömlek üstün kulüpler.

11-Unuttuğum bir nokta daha Yalan'dan Demirören'e sövmeyin o sadece bir kukla piyon.Onu oraya atayan kişiyi Tüm Türkiye biliyor ama ben zikretmicem siyasete girmesi sebebiyle uzaklaştırılmak istemiyorum.

12-Allah aşkına açın gözlerini bakmayın şaşı da zamanı geldiğinde bir vatandaş olarak cevabınızı verin.

Talip bir saat önce yazmis

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL

SON DAKİKA: Fenerbahçeye Avrupadan 5 Yıl men Cezası geliyor açıklama yapılacak en kısa zamanda UEFA tarafından.

SON DAKİKA : Fenerbahçe geçen sene gidemediği için 1 yıl indirmle büyük ihtimalle 3 sene Avrupa yasağınla yırtacak UEFA TFF ye Fenerbahçeyi

lig düşürmesi için gerekeni yapmasının talimatını verecek.

UEFA dan 31. Temmuza kadar TFF ye talimat FENERBAHÇENİN lig düşürülmesi için . Düşürülmediği an TFF yaptırımlarla karşılaşacak.

GALATASARAYA HİÇ BİR CEZA VEYA YAPTIRIM YOK

Toplu men gelecek.Federasyonun aptallığı sadece bizi değil tüm Türk takımlarını yakacak.Diyecek söz yok. Afedersin ama sen kendini bir b.k zanneder‚ koskoca UEFA´ya kafa tutarsın‚ ağzının payını böyle verirler.

Antudan hahahahahaha :lol:

Bence FB'ye çok ağır ceza geldi. Bjk ve Bursa zaten en az 1 sene yok.Uefa İBB Ve Trabzon gibi adı iddianame de sık geçen takımlara da yasak koyacak.En az 7-8 takım gidemeyecek.Ama Galatasaray gidecek.FB tutuşmuş benim anladığım bu.

Resmen dalga geçer gibi herkesi aptal yerine koydu tüpçü ve kurulları buna izin verende Başbakandır bana göre.Eğer men edilirsek en başta Başbakan suçludur! Tüpçü ve kurulları piyondur.

Beyler maalesef UEFA ve FIFA şikeye tolerans göstermez emsal teşkil eder diye...

TFF'de toplu men cezası almak istiyor fenerbahçeyi kurtarmak için kısacası çıkmaz sokak..

Is isten gecmis, 1 senedir olan olmus, yapilan yapilmis, birden karakterli kulüp mü oldunuz?

Birden degisen kararlari mi sorgular oldunuz?

Siz istemeseydiniz Demirören yapabilir miydi bu degisiklikleri?

Hergün yeniden anliyorum ki, cok igrenc insanlarsiniz ya

fenerli yoneticilerin gorusmelerde baska tv basinda baska konusuyorlar diye soylemisti aydinlar zaten bi programda, islerine nasil gelirse öyle açiklama yapiyorlar

adamlar öyle şifreli bir açıklama yapmışlar ki,daha şimdiden Türk Futboluna gelecek cezaları peşinen kabul etmiş gibi olduk..

Bu da bir strateji bence...

UEFA toplu men vermeyecek ki, TFF "biz takımlarımızı Avrupa'ya göndermeme kararı aldık" diyecek.

Fenerbahçe de bizi suçlu göstererek böyle bir karar aldı TFF diyor.

UEFA men falan etmeyecekti ama TFF böyle bir karar aldı diyolar şimdiden.

TFF MESELA neye dayanarak bizi şamapiyonlar ligine götürmeyecek. herkes öyle kafasına göre iş yapamaz.

Talip bir saat önce yazmis

SON DAKİKA: Fenerbahçeye Avrupadan 5 Yıl men Cezası geliyor açıklama yapılacak en kısa zamanda UEFA tarafından.

SON DAKİKA : Fenerbahçe geçen sene gidemediği için 1 yıl indirmle büyük ihtimalle 3 sene Avrupa yasağınla yırtacak UEFA TFF ye Fenerbahçeyi

lig düşürmesi için gerekeni yapmasının talimatını verecek.

UEFA dan 31. Temmuza kadar TFF ye talimat FENERBAHÇENİN lig düşürülmesi için . Düşürülmediği an TFF yaptırımlarla karşılaşacak.

GALATASARAYA HİÇ BİR CEZA VEYA YAPTIRIM YOK

inanıyorum. Çünkü şikecilerin açıklamasından önce bu tweetler atıldı

Üst Alt