Haber - Fenerbahçe, Süper Kupa Maçında Sahadan Çekildiği İçin PFDK’ye Sevk Edildi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Süper Kupa Maçında Sahadan Çekildiği İçin PFDK’ye Sevk Edildi

Şu soruyu da soralım, daha önce bu maddeden sevk edilip de puan silme cezası almayan herhangi bir takım oldu mu?

Bjk demeyin, onlar başka bir maddeden sevk edilmişti.

Aman sakın puan falan silinmesin, yoksa yüzyıl boyunca bunların mağduriyeti çekilmez. Zaten mağdurum da mağdurum diyen bir camia hukuk emretse dahi silmesinler.

Aman sakın puan falan silinmesin, yoksa yüzyıl boyunca bunların mağduriyeti çekilmez. Zaten mağdurum da mağdurum diyen bir camia hukuk emretse dahi silmesinler.
Dostum bunlara ligin başında +10 puan versen bize puan verdiler rehavete kapıldık o sebeple şampiyon olamadık diye mağduriyet oluştururlar. Fenerbahçeli olduğun an mağduriyet o paketin içinde ücretsi hediye ediliyor bunlarda hemen ağlamaya başlıyorsun.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Silinmez, silinmezsinde zaten..bunlarin aglamasini gormekten biktik..
Tek istedigimiz ADIL yonetilsin.. Ama ADIL = Turkiye.... bilemedim

Bizim klup bu konuda herhangi bir açıklama yapmayacak mı acaba ?
Kural ne ise o uygulanacak nokta puan silme ise puan silme başka bir ceza ise o kimse hukuktan adaletten önemli değil benim takımım da yapsa ceza ne ise çekmeli

Silinmesi gerekiyorsa kesinlikle silinsin. Hak neyse o. Ligden düşmeyi göze aldık diyenler 3 puan için ağlamaz eğer gram adamlık varsa.

Üst Alt