Haber - Fenerbahçe, Süper Kupa Maçında Sahadan Çekildiği İçin PFDK’ye Sevk Edildi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Süper Kupa Maçında Sahadan Çekildiği İçin PFDK’ye Sevk Edildi

Kurallara göre puan silinmesi gerektiği konusunda bence hiç bir şüphe yok.

Süper kupa müsabaka statüsü diye bir doküman var mı, var.

O dokümanın 6. maddesi kulüplerin görev ve sorumluluklarını açıklıyor mu, açıklıyor.

Bu maddede sahadan çekilme ile ilgili bir bölüm var mı, yok.

Aynı maddede, "Süper Kupa’da yer alan kulüpler, kupa müsabakasında, bulundukları ligin statüsünde belirtilen ve bu statüde aksi açıkça belirtilmeyen tüm hususlara uymakla yükümlüdürler" diye yazıyor mu, yazıyor!

Bunun cezası çok net 3 puan silme işte, silinmezse ortalığı ayağa kaldırmak lazım.

Yahu verilen cezaları gördükten sonra cidden puan silme falan gelir diye bekleyenlere üzülürüm yapmayın

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Puan silme falan gelmez, tepeden emir gelirse ancak. O zaman da bunlarin aglamalarini cekicez, gerek yok.

7 de 7 yapip bitirelim bu mevzuyu inşallah

Muhtemelen biz küfürden daha çok ceza yeriz. Şöyle 600 bin falan fener de futbol marka değerine sıçmaktan 25 bin ceza alır. Üzerine de masraflar deniliyor ya tff de uydurur bir gelir kalemi yardım diye kebap.
Topuk yaylası yapılsın diye 5 milyon dolar tff yardımı alan adamlar. Spor tesisi adı altında yardım alıp otel dikerek para kazanıyorlar.
O derece de ahlaksızlar.

Ligi kazanıp gelmiş olsalar ve çekilseler tamam derdim ama şimdi mantıken bana da saçma geliyor kupadan gelmiş takımın ligdeki puanını silmek. Kurallar tam neyi gösteriyor onu bilmiyorum ve puan silme gösteriyorsa da uygulamazlar o ayrı.
Süper kupa lig maçlarıyla aynı kuralları barindiriyormus. Bu ziraat Türkiye kupası maçı değil. Mesela bu maçta kırmızı görenin ligte çekmesi gibi cezayı.

Üst Alt