Fenerbahçe Taraftarından Galatasaray'a: ''Derbiyi birlikte izleyelim'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Taraftarından Galatasaray'a: ''Derbiyi birlikte izleyelim''

Aklı başında her futbol sever TT Arenaya gelebilir haklarıdır hem de hoş gelir. Ama 12 numara güruhu TT Arena ya sadece dayak yemeye gelsin bir zahmet.

normal şartlarda çok makul bir öneri ancak zamanlaması bakımından işin içinde farklı hesapların olduğu hissiyatını yaratan bir öneri.Önümüzdeki sezon 2 maç için düşünülebilir ancak şimdi olmaz.

deplasman taraftari alinmasin yine de

güzel organisazyon yapsinlar mactan önce, beraber kavga etmeden maci izlesinler, oyuncular omuz omuza dursun mactan önce

fazla romatik düsüncelere kapilmaya gerek yok, derbiden bir kac gün sonra yine kavgalar baslar

RUS takımıyla yapılan maçta tüm Türkiye onları desteklerken ; Üzerinde TÜRK Bayrağı olan atkıyı yakan kanı sütü bozuk şerefsizlerle yanyana gelirsek elimizi kana bularız ...

be%C5%9Fikta%C5%9F-%C4%B1n-yeni-amblemi_19571.jpg

tarihin en renksiz derbisi olacak bizim takım zaten bitik tribünlerin dolacağını bile sanmıyorum fenev güle oynaya çakar gider sonra bizden 500 milyon yıldır yaşayan bir fosil çıkar tek bilek tek yürek der olay biter

Tek bildikleri fırsatçılık. 12 Numara kadar insanları birbirine düşürmekten keyif alıp, böyle göz boyayan başka oluşuma pek rastlamadım ömrümde.

TSClub'ın şu tweet'inde bile (bence de zamanlaması yanlış, orası ayrı) resmen insanları yine birbirlerine düşürmeye çalışıyorlar. Üst üste cevap yazmışlar 1 kere yazsalar yetmiyormuş gibi. Ve tabi "paralel, terör örgütü mahkeme" vs masallarını da ihmal etmemişler. Her şeyde bi çıkarcılık...
TS Club sur Twitter : "Siyah Taraftar Formalar satışta! #21211ŞampiyonuTrabzonspor Twitter / ? … https://t.co/u2mRfbGuJo"

Sonuç olarak, bu yavşakların önerdiği herşeye tedbirli yaklaşmak lazım. Bu önerileri de bana kalırsa gerekli bişey değil, yapılmasın.

Keske yapılsa. Ne fırsatindan bahsediyonuz bi amacımız mi kaldi?
Bu hareketimizle en azından ismimizi yazdiririz gurura sezona.
Şahsen çok isterim bitsin su salakca sidik yarısı, tatlı rekabet halinde kalsin işte mesele.
Yalnız stad dışında sokakta da bir olmak lazım
Bjk lisi fblisi Galatasaray lisi ve diğer tüm takım taraftarları.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence güzel bir mesaj olur hatta fazlası olur hala bu olayı sadece futbol dahilinde değerlendirebilmek zor gerçekten bunun hangi amaçla yapılacağı hadi amacı geçelim sizin varsaydığınız gibi art niyetli olsunlar ancak bunun vermek istediği mesaj çok net ve ihtiyacımız olan şey değil mi? Ben buna fırsatçılıktan ziyade krizi fırsata çevirmek derim, bugüne kadar bir şeyleri yanlış yaptık diye hep öyle olmak zorunda değil rekabet=nefret algısı ne kadar doğru? Evet yine bir yanlış olursa yine yanlış denir ama bu kadar uçlarda yaşamak böyle bir konuda en hafif tabiriyle gereksiz.

Güzel fikir ancak taraftar sayıları yine sınırlı tutulmak kaydıyla olabilir

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Önerinin kendisine karşıyım ama sıcak karşılayanlara 12numara denen güruha cidden izin verme isteklerini bir daha gözden geçirmelerini öneririm.

Başka grup olsa neyse.

Bi de yani şimdi aşırı art niyetli görünebilirim ama nedense hep bizim sahamızdaki maçlardan önce "dostluk, birlik, beraberlik" derler; Kadıköy öncesi ne hikmetse hep savaştan bahsederler başta yöneticileri ve böyle ergen hesapları olmak üzere.

Bu öneriyi ilk olarak Fenerbahçe Kulübü resmi sitesi yapmış olsaydı pek bişey demezdim belki ama 12numara'ya ne saygım var ne de samimiyetlerine inanıyorum.

Bi de yani şimdi aşırı art niyetli görünebilirim ama nedense hep bizim sahamızdaki maçlardan önce "dostluk, birlik, beraberlik" derler; Kadıköy öncesi ne hikmetse hep savaştan bahsederler başta yöneticileri ve böyle ergen hesapları olmak üzere.

Bu öneriyi ilk olarak Fenerbahçe Kulübü resmi sitesi yapmış olsaydı pek bişey demezdim belki ama 12numara'ya ne saygım var ne de samimiyetlerine inanıyorum.

bu yorumun altına imzamı atıyorum... olay aynen böyle Sayın Admin

Keske yapılsa. Ne fırsatindan bahsediyonuz bi amacımız mi kaldi?
Bu hareketimizle en azından ismimizi yazdiririz gurura sezona.
Şahsen çok isterim bitsin su salakca sidik yarısı, tatlı rekabet halinde kalsin işte mesele.
Yalnız stad dışında sokakta da bir olmak lazım
Bjk lisi fblisi Galatasaray lisi ve diğer tüm takım taraftarları.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bitmeyecek işte, dediğim de o zaten. Kadıköy'de oynanacak en yakın maç öncesi (herhangi bi olay olmazsa) yine savaşa çıkar gibi ortalığı karıştıracaklar.

Bu sahte samimiyet gösterisine ihtiyaç yok. Herkes biliyor ki ilk düdük çaldığı andan itibaren küfür kıyametler başlayacak. Eğer bu teklifte gerçekten bir samimiyet varsa, Kadıköy'de oynanacak ilk maçta açarsınız stadı Galatasaray taraftarına, bizde deriz ki herifler harbiden ciddiymiş söylediklerinde.

güzel özetlemişsin her zaman ki gibi kadıköy öncesi savaş aren öncesi dostluk mesajları bunu birde terör malzemesi çıktı hiç samimi değilim böyle bir girişim yapacaksa fb kulübü yapmalı

Üst Alt