Fenerbahçe Taraftarından Galatasaray'a: ''Derbiyi birlikte izleyelim'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Taraftarından Galatasaray'a: ''Derbiyi birlikte izleyelim''

Bitmeyecek işte, dediğim de o zaten. Kadıköy'de oynanacak en yakın maç öncesi (herhangi bi olay olmazsa) yine savaşa çıkar gibi ortalığı karıştıracaklar.
Yapsinlar, ne kaybederiz biz bu yapacağımız hoşgörüyle.
Kaybimizdan çok kazancimiz olur yakisida kalır Galatasaray ismine

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada, Fb'liler aynı bizim gibi şampiyonluk yarışında olmasaydı acaba böyle bir şey önerebilecekler miydi ? Hayır. Aklı sıra derbide bizi taraftar gücünden mahrum bırakıp maçı da kazanıp şampiyon olacaklar. Yok öyle bir dünya.

Olmayacak duaya amin diyoruz bizde işte gönül ister yapsinlar.
biletler satılmıştır şimdiye, imkânsız yanı dile getirilen şey.

Yapsinlar, ne kaybederiz biz bu yapacağımız hoşgörüyle.
Kaybimizdan çok kazancimiz olur yakisida kalır Galatasaray ismine

Neden her daim hoşgörü bizden bekleniyor?
O kadar samimi olsalar 3 lu turnuva düZenlenir ve üç büyük kulüp aynı anda sahaya çıkar.

Italyanda her sene başı yapilan organizasyon gibi.
Medyanın gazına gelmemek lazım.

Lanet gelsin DURSUN ve Ekibine!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

Ben hic bir sekilde samimiyetlerine inanmiyorum.

Her zaman böyle hosgörüslü hareketleri bizden beklerler. Hic gelin bizim stadimizda maclari beraber izleyelim dediklerini duydunuz mu?

Ayrica ben bunlarin bizim hakkimizda atip tuttuklari seyleri göz ardi edemem.

CdhbGOoXEAAbY-l.jpg

İyilik yap iyilik bul demişler. Benim hayat gorusum bu. bana ciddi zarar vermeyecek olanlar dışında birinin bana kötülük le dönüş yapacağını bilsem dahi devam edeceğim bu düşünceye.

Niye ilk ben dedigin surece kazanacağını varsa da kaybedersin.

Bu yaptıkları fırsatçılık ama,

Ne olursa olsun bu tip davranışlar bence çok güzel ve anlamlı olur. Galatasaray'a da duruşunu da çok yakışır.

Ülke olarak birlik ve bütünlük ten çok uzaklaştık. Taraftar olarak o kadar çok holiganlastik ki farklı renk gormeye yada mağlup olmaya tahammülumuz kalmadı. En ufacık bir olayda birbirini öldürmeye kalkışan farklı renklere gönül vermiş arkadaş/dostlarla dolduk. Bu bir eğlence sonucta, bir taraf yenilirken diğer taraf kazanıp sevinecek tabiki. Bazı şeylerin erdemligine ulaşmak lazım. Bu mesela particilik konusunda da böyle insanları birbirine düşürüp ayrıştırmaya çalışıyorlar ve ne yazık ki ülke olarak bu hatalara dusuyoruz. İnsanların birbirine olan saygısıni kaybetmemiz lazım ne olursa olsun.

Ne niyetle söyledikleri umurumda değil, artık kulüp ler daha olgun ve akıllı insanlar tarafından yönetilip bu hararetli ortamı ortadan kaldırmak zorundalar. Taraftarlarda biraz aklı selim davranıp bu gidişata son vermeli.

Biz daha böyle basit bir olayda bile butunlesemezken diğer konularda nasıl birleşelim...

Dünkü olaylar o kadar etkiledi her konu ister istemez buraya gidiyor.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence gerekli. Firsatcilik olarak hic aklima gelmemisti de oyle olsa nd olur sanki cok acayip baski kuran taraftarimiz cok atesli takimimiz var. Her ikisi de uyumadan 90 dk yi tamamlarsa seviniyoruz iste.

Asil amac, samimiyet falan anlamam ben. Guzellik guzelliktir.

Her tarafı pisliğe batmış, hiçbir konuda samimiyeti olmayıp canları yandığında da her taraftan saldırıp nifak tohumu eken bir camianın kaale alınmayacak bir taraftar grubunun sıçmık beyanı işte. Nasıl bu kadar romantik olabiliyorsunuz anlamıyorum. Ben de isterim böyle zamanlarda her platformda birlik mesajı verilmesini ama bahsi geçen fenerbahçe. Bi daha düşünüb derim.

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Yav futbol nihayetinde top oyunu. Bu kadar dramatize edilecek bisey yok. Fenerbahce olunca ne oluyor.

Insanlarin bikac dakika yuzunu guldurmek > butun kupalar

Pff yine ortaya çıkmış hoşgörü timsali tipler, çakma objektifler. Ulan niye birbirimizi kandırıyoruz? Şu forumda 100 200 kişiyiz belki, hepimiz biliyoruz 12numaranın ne olduğunu, niyetlerinin ne olduğunu. Fenerbahçe taraftarı demiyorum, 12numara diyorum. Burda ego tatmini için insanlık dersi verme tiplerine girmeyin.

Üst Alt