Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Cevap: Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Bu adamların yırtınma sebebini anladım ben. Türk futbolu umurlarında değil bence, herifler 15-20 milyon zarardalar, bu sene şike paraları elden gitti ula.

yanlış oldu şöyle olmalıydı : Türk futbolunu ateşin içine attık

Bu karar Türk futbolunu ateşe atmak için değil, bu ateşi söndürmek için yapılmış bir hamledir.

Hahahahaha !!!

UEFA ya da hukuksuz demiş arkadaşlar. !!

UEFA öyle 2-3 ay bekelmez Savcıyı yolladı Bizim savcı da doğrudur Bunların Şikecinin önde gideni delillker var dedi. Adamlarda Bastı cezayı

TFF bekle sen hala gerilerrrrr...

Türk Futbolunu atese atan birileri varsa o da Fenerbahcedir, hayir aslinda Fenerbahce de degildir, Aziz ve arkadaslari. Yahu ne zaman anlayacaksinit, Aziz Yildirim yakti sizi, hala aziz de aziz.

bakalım tff fb nin bu açıklamalarına nasıl cevap verecek ? bizim açıklamalarımaza sert cevaplar veren maa fbyede aynı üslupla cevap verebilecekmi ?

Fenerbahçe: "Türk Futbolunu Ateşe Attılar"

Galatasaray: "Ulan Serefsizler biz demedikmi Bu ATES UFLEYEREK SONMEZ"

asıl siz şike yaparak ve bunu ört bas etmeye çalışarak ateşe attınız.

rezil bi camiasınız

birşey söylemek istiyorum

BEN HAYATIMDA BU KADAR MAL BİR KULÜP GÖRMEDİM.

Adamlar o kadar yüzsüz ki, hala utanmadan, sikilmadan oraya buraya "asariz, keseriz" diyebiliyor. Yahu arkadas normal adam oturur bir düsünür, kendine "Biz acaba bir yerde hata mi yaptik?Nasil buralara kadar geldik?" demez mi ya? Bunlar ne acayip bir camia, aklim almiyor.

Üst Alt