Fenerbahçe TV'de Büyük Skandal ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe TV'de Büyük Skandal !

Cevap: Fenerbahçe TV'de Büyük Skandal !

ilk bümlede adını gördüm aklıma geldi cihan oskay da sevgilisini öldürmüş içeri girmiş.

emre.jpg

Futbolcumuza laf soyleyenler; kokocu bir teknik direktorleri, kazmaci bilicalari, cirkef luganolari, ham cokelek volkanlari, seks skandalina karisan futbolculari (!) ve de terbiyesiz yoneticilerinin rezilliklerini unutmuslar anlasilan. bu dunyada s....siz bir camia varsa oda kendileridir.. Keita kadar basiniza tas duser insallah.. haddinizi bilin akilli olun angut herifler..

doğru söylemişsin kardeş

Şerefsizler işte ama karakterlerini belli ediyorlar bizim GSTV'de acaba Bilica'ya serefsiz vb. gibi laflar edildimi hayır buda kalite farkı..

Ulan bunların eski başkanları zamanında Atatürk e suikast düzenlemeye kalkmış bir ş.... oğlu ş..... , bunlardan ne beklenirki!

Biran önce yönetimin bir şeyler yapmasını bekliyorum!

Mahkemeye versinler, en ağır şekilde yanıt verilsin!

Daum sağlık kontrolünden geçerken Fener'in resmi hastanesinde kontrolden geçmeyi reddetmiş ve kendi bulduğu hastaneden kontrolden geçmiş.Senelerdir bunların içinde olan bir adam olan Daum, ne kadar pislik bir camia olduğunu kanıtlıyor adeta.

Keita'ya edilen hakaretleri dünkü maç içerisindeki olaylardan dolayı mı yaptı bu şeref yoksunları?

Ben bu olayı bizim saflığımıza veriyorum (daha farklısını düşünüpte kendimize hakaret etmek istemiyorum)

Adamların futbolcuları hertürlü ahlaksızlığı yapar (bkz. ölüm tehditleri, tekmeler, kazılan çukurlar, sahada adam kovalamalar, hertürllü pislik , çirkeflik) ama hemen futbolcularına sahip çıkıp konuyu kapattırırlar.

Biz ne yaparız, hemen kendi futbolcumuzu idam ederiz, adamların eline koz veririz.

Zaten medyanın derdi Galatasaray ı karıştırmak değilmi. Yok Elano yolcu, Keita gidici, Galatasaray çulsuz, Yok Arena yetişmez olmaz yapamazlar bıdı bıdı vıdı vıdı....

Adamların ekmeğine yağ sürüyoruz bizde!

Ne olmus Keita yüzünü tuttuysa, banane Kaka nın atılmasından, Kaka nın bana bir faydasımı var? DK dan sonra, bakın Galatasaray taraftarı beni savundu, ben Real den ayrılıyorum, Galatasaray a gidicem mi diyecek. İyi yaptı Keita , helal olsun.

Kimsede Keita ya sallamasın.

Yönetimde bu fb şerefsizlerine gereken cevabı versin!

YETER BIKTIM ARİSTOKRATLIKTAN!!!

Ne desem bilemedim vallaha.Böyle bir eziklik, böyle bir rezillik görmedim.Sonra ağlanıyorlar, herkes bize karşı, 17 takım bize karşı diye.Densizler, ne kadar antipatik olduklarının farkında değiller.

Şimdi izliyorum özetini.Alves'e falan yap birşey olmaz ama Kaka'ya nasıl yapıyorsun diyorlar.Gerizekalılar.

Dün Sergen çok iyi konuşmuştu "Keita'nın yaptığını zamanında ben de yapmışımdır maç kazanmak için böyle şeyler her zaman yapılır ceza sahası içinde kendini yere atan oyuncudan farkı yok bu hareketin"

fb tv yi bizim mahalledeki veletler yönetiyor galiba. Bu kadar saçmalık olamaz. Size ne ? İlk önce kendi çirkef futbolcularınıza bakın.

Üst Alt