Haber - Fenerbahçe U19 Takımının Kaptanı Emirhan Arkutcu: "Bizi kandırdılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe U19 Takımının Kaptanı Emirhan Arkutcu: "Bizi kandırdılar"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçe U19 takımı kaptanı Emirhan Arkutcu, Süper Kupa maçında Galatasaray ile topu taca atma konusunda anlaştıklarını ancak Sarı-Kırmızılıların buna uymadığını söyledi. Emirhan Arkutcu, "Bizi kandırdılar" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin U19 takımıyla çıktığı Süper Kupa'nın yankıları sürüyor. Galatasaray maçta gol atması Fenerbahçe cepsinde serzenişe neden olurken U19 kaptanı Emirhan Arkutcu'dan çarpıcı açıklamalar geldi.

6614de8b400ec10336341ddb.jpg

Süper Kupa maçı öncesi Kerem Aktürkoğlu'nun Emirhan Arkutcu'nun yanına giderek "Maç başladığında topu taca atacağız, eğer siz başlarsanız siz de taca atın ne olacaksa olsun" dediği, Arkutcu'nun da bu sözleri takım arkadaşlarına ilettiği öne sürüldü.

Milliyet'in haberine göre Emirhan Arkutcu, Icardi'nin golü sonrası şaşkına dönerken şu ifadeleri kullandı:

"Kerem ağabey bana topu taca atacaklarını söyledi ancak bunu yapmadılar. Gol attıktan sonra sevinç de yaşadılar. Bizi kandırdılar."

Okan Buruk: "Fenerbahçeli futbolcular bekleseydi gol atmazdık."

"Önce hareketli savunma, daha sonra da pres yapmaya başladılar. Bir gol atıp sahadan çekilmek istemediklerini nereden bileceğiz? Fenerbahçeli futbolcular hiç hareket etmeyip beklese, oyuncularımızın gidip gol atmak gibi bir niyeti olmaz.

Topu bizim neden dışarı atmadığımıza gelince; protestoyu ben mi yapıyorum? Maçı oynamak isteyen taraf biziz ve eğer topu dışarı göndersek o zaman Fenerbahçe’nin protestosuna destek vermiş olurduk."

Bebeler için üzülmüştüm rezil oldular diye ama boşuna üzülmüşüm belli ki. Hayvan gibi baskı yapacağınıza sabit dursanız en azından tepki koyduğunuzu görmüş olurduk ki bu bile oraya futbol şöleni izlemek için gelen onca insana yaptığınız saygısızlığı aklamaz.

Terbiyesizlik yapıp üste çıkıyorlar inanılır şey değil.

Kerem bunlara durun demiş bunlar giydikleri formanın karakterine bürünüp aradan çakallık yapacaktı içlerine patlamış. Beter olun

Yalan olduğu belli. Taça atılmasını bekliyorsan hareket etmez durursun Okan hocanın dediği gibi. Hem pres yapıyorlar çakallık peşindeler beceremeyince de yalan atıyorlar.

evladım maşa olma maşa... tutmasınlar kullanmasınlar seni üzülürsün bak. MHY abinin hayatı hayat değil yapma bak...

Milliyet olduğuna göre gene kibar yancı fenerli profili olan Tayfun Bayındır haberi... alışkınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt