Haber - Fenerbahçe U19 Takımının Kaptanı Emirhan Arkutcu: "Bizi kandırdılar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe U19 Takımının Kaptanı Emirhan Arkutcu: "Bizi kandırdılar"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evladım maşa olma maşa... tutmasınlar kullanmasınlar seni üzülürsün bak. MHY abinin hayatı hayat değil yapma bak...

Milliyet olduğuna göre gene kibar yancı fenerli profili olan Tayfun Bayındır haberi... alışkınız.
Yalancı, gazateci olmayan algı hesabı varya o dedi bunu onu haberleştirmişler.

Yav 1 camia düşünün her 1 olayda kendilerini mağdur göstermeye çalışan haksızken haklı gibi göstermeye çalışan böyle 1 rakibin olması diğer insanların da psikolojisini etkiliyo.Çevremizde normal Fbli kalmadı ya eskisi gibi holigan değiller ya da futbolla ilgilenenlerin psikojilerinde genel olarak sıkıntı var.Maç'tan çekilen sizsiniz o kadar masraf yapıp oyuncuları sahaya çıkarmışız onlarda karşılık olarak bize 1 tane de olsa Gol izlettirdiler beleş kupa almışız tabii ki sevinecez.1 de bu U 19 yaş muhabbeti de 1 tek bizim ülkemizde abartılıyo.Herkesin gençleri 19 yaşında 100-200 Maç sayısını geçmeye çalışıyo biz ise bunlara genç futbolcu ayağı çekmeye çalışıyoz yav :D

Okan Buruk: "Fenerbahçeli futbolcular bekleseydi gol atmazdık."

"Önce hareketli savunma, daha sonra da pres yapmaya başladılar. Bir gol atıp sahadan çekilmek istemediklerini nereden bileceğiz? Fenerbahçeli futbolcular hiç hareket etmeyip beklese, oyuncularımızın gidip gol atmak gibi bir niyeti olmaz.

Topu bizim neden dışarı atmadığımıza gelince; protestoyu ben mi yapıyorum? Maçı oynamak isteyen taraf biziz ve eğer topu dışarı göndersek o zaman Fenerbahçe’nin protestosuna destek vermiş olurduk."

Gayet akılcı iki sebep.

Geçin bunları ezikler. Adam demiyor ki bizi kullandılar boş yere buraya kadar gönderip bu takıma leke sürdüler diyemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt