Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu: "Fetö'den sonra hangi kulübün zirveye çıktığı ortadadır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu: "Fetö'den sonra hangi kulübün zirveye çıktığı ortadadır"

metin_sipahioglundan_cok_sert_sozler_1614970503_0556.jpg

Fenerbahçeli yönetici Metin Sipahioğlu, TRT spor ekranlarında Galatasaray'a ağır ifadeler kullandı.

"Kirli gündemle meşgul etmiyoruz"

Son günlerdeki tartışmalarla ilgili bir açıklama yapma gereği hissettim. Hepinizin bildiği üzere biz kulüp olarak da bir çizgiye sahibiz ve saha dışı konularında konuşmuyoruz. Ülkemizi böyle "kirli gündemlerle" meşgul etmiyoruz.

Ama bazı kulüplerin algı yapan açıklamaları üst üste geliyor ve sürekli Fenerbahçe maçlarında yaşananlarla ilgili örnekler veriliyor.

"Fetö'den sonra hangi kulüp zirveye çıktı herkes biliyor"
90'lı yıllarda 10 sene federasyon başkanlığı yapanlar, hangi kulübe başkan olmak istediklerini söylediler daha sonra... İçlerindeki isteği ortaya çıkardılar. Son 10 yıla gelelim. FETÖ'nün futbolda yaptığı en büyük operasyon Fenerbahçe Kulübü'ne yapıldı. Bu operasyondan sonra hangi kulüp dibe vurdu hangi kulüp zirveye çıktı bu ortadadır.

"Kurşun olayından sonra poz verenler..."
Bizim otobüsümüze kurşun sıkıldıktan bir hafta sonra otobüs koltuklarında gülerek poz verenleri de biliyoruz.

"Önce Zorlu sonra Rıdvan Dilmen algısı..."
Türk futbolunda son 25 yılda tek bir tiyatro vardır bu da "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır" tiyatrosudur. Önce Zorlu algısı yapıldı, sonra Rıdvan Dilmen sezonu algısı... Hep aynı algı... Fenerbahçe Kulübü 2010/2011'den sonra 1 kez şampiyon olmuştur. Bizim başımıza gelenler başka kulüplere olsa çoktan kapanmışlardı.

"7-8 kanalda çıktılar, 1 maç ceza aldılar"
Galatasaray'ın direkt kırmızı kart gören oyuncusu için yöneticileri 7-8 kanalda çıkıyorlar ve bugün federasyon sadece 1 maç ceza veriyor. Hangi dinamiklerle yönetiliyor bu federasyon?

"Cezayı onlar için ilk kez ertelediler"
2012 yılında, teknik direktörü ve stoperi cezalı olan kulüp, Süper Final'e teknik direktörü ev o stoperiyle çıkabildi. Neden? Türkiye'de ilk kez ceza ertelenmesi uygulandı.

"2010/11'den sonra 1 şampiyonluk..."
Son 10 yılda 2, son 7 yılda da 1 kez şampiyon olan Fenerbahçe Kulübü'ne sürekli operasyon algısı yapanlar aslında 25 yıldır algı yapanlardır.

"Hatalar herkese yapılmıyor"
Yorum yapanlar "Hatalar herkese yapılıyor" diyor. Hayır! Herkese yapılmıyor. Son 25 yılda olanları anlattım. Herkes "Fenerbahçe, Fenerbahçe" diyor. Biz son 10 yılda 1 kez şampiyon olmuşuz, sadece 1...

süper final niye sadece o sezon yapildi ve bir daha neden tekrarlanmadi diye sorsan bu serefsize sana cevap veremez

alayi ayni bunlarin

gecen de yazmistim benim kuzenler falan da ayni kafadalar diye

fblinin en egitimsizi ile en okumus görmüsü bile fetödan bahsediyor konu gs olunca

ben hayatimda bunlardan daha mal bir topluluk görmedim fusbalda

ampulcularla ayni kafadalar

bu lavuklardan biri ibretlik dayak yemedikleri sürece armut armut konusmaga devam edecekler anlasilan

bizde bu serefsizlere cevap verecek hoca disinda baska bir isim de yok

gerizekalı herifler bütün basariksizlarini dıs faktörlere baglayacaginiza isinizi yapsaydiniz arada bir kupa alırdınız belki. cümle alem bize dusman diyerek aptal aptal algilarinizla mal taraftarinizi da iyi guduyorsunuz, embesil toplulugu ..

@Alper Yılmazlar abi bence artik bu heriflerin yoneticileri konusunca buraya konu açilmasin

Gecen gun de soylemistim. Antuda 12 numarada konusulmayan mevzular/haberler buraya konu olarak aciliyor. Bizi germekten baska birseye yaramiyor bu tarz baslik/konular.

Kisisel gorusumdur takdir sizindir yine
Hepiniz bu suratları iyi kazıyın hafızanıza, ne kadar Galatasaraylı olan forumu takip eden adam varsa.

Açıklarını yakalayıp insan içine çıkartmayacak duruma getirin. Diğer yöneticileri vardı onu da gündem yapmıştık, şu an gözükmüyo nerde o herif

Bunların zeka seviyesi cidden moron ve idiottan öte değil herif bizi elestirelim derken övmüş fetoden sonra biz hakkimizla basariliyiz kendiside tescil etmiş ama tabi bunların böyle bize saldırması bizim basimizds yönetim olmamasindan kaynakli

Üst Alt