Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu: "Fetö'den sonra hangi kulübün zirveye çıktığı ortadadır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu: "Fetö'den sonra hangi kulübün zirveye çıktığı ortadadır"

Ömer Kükner, ‘’ Fenerbahçe’nin en yükseğinden en altına seviyesi Rambo Okan seviyesidir. ‘’ dedi.

Artık o kadar büyük bir yanılsamanın, ezikliğin içerisindeler ki şampiyon olamamalarını öne sürerek konuşuyorlar. ''Kabullenme süreci'' dedikleri bu olsa gerek psikolojide.

Aziz'in ben şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım açıklaması, tayyipin kurumlar değil kişiler ceza almalı açıklaması, binlerce fotoğraf telefon konuşmaları tarlalar mini cooperlar... Bunların hepsi itiraf niteliğindeyken, şike yapmadık bile diyemeyip tüm savunmanızı delillerin usülsüz toplandığı üzerinden gerçekleştirdiğiniz belliyken; halen fetö metö. Galatasaray'ın adını ağzınıza almadan önce besmele çekin bu ne seviyesizliktir.

O kadar komplekslisiniz ki, size haklı olarak ''şikeci'' dediğimiz için bari biz de çamur atalım düşüncesiyle ''fetöcü'' diyip duruyorsunuz ; fetö savcılarına kadıköyde maç yaptıran kimdi diye sorunca da kalıyorsunuz. Haluk ulusoy diyorsunuz şimdiki tff nin şike döneminde fb başkan yardımcısı olduğu ortadayken, futboldan men edilmesi gerekirken tff başkanı olan bir adam size operasyon çekecekmiş. Daha Mehmet ali aydınlar'a vs. girmedim. Fbyi kurtarmak için tüm lig sisteminin değişip yoktan playoff un gelmesi, son maçta bile fenerin şampiyon olacağına inanıp kupayı kadıköye getirmeleri ve karanlıkta kaldırdığımız kupalar... Neyse ...

İtiraf sayılmalı. Fetönün resmi ortaya çıkış tarihinden itibaren şampiyonlukları geçersiz sayılmalı. Çok güzel açıklama

Devletin kanalında böyle seviyesiz, alçaklar ithamlarda bulunabiliyor ise, devletin kanalını kirli algı oyunlarına alet edebiliyorlar ise fetö benzeri zihniyetler hala etkin rol oynuyor demektir.

Üst Alt