Fenerbahçe zorla galip getirildi ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe zorla galip getirildi !

Cevap: Fenerbahçe zorla galip getirildi !

Selçuk Dereli'nin yönettiği Beşiktaş kupa finali bile bu kadar germemişti beni. Hüseyin Göcek geçen yıl Beşiktaş maçında yaptığı hatadan ötürü kendini aklamaya çıkmış belli ki. Böyle bir yönetimden sonra bile Fenerbahçe'nin kollandığını söylemek akıl alır gibi değil.

-Alex'in ilk baştaki pozisyonu net penaltı, hangi gözle izleyip penaltı değil demiş Erman bilinmez.

-Niang'ın sarı kart gördüğü pozisyon penaltı, penaltı verilmediği gibi Niang sarı kart görüp haftaya cezalı duruma düştü.

-Emre Güngör sarı kart gördüğü pozisyonun hemen sonrasında kornerden gelen topta yine çekti, yine indirdi Lugano'yu, net penaltı.

-Emre Güngör ile devam edelim, maçı bitirmiş olması tamamen takdir-i hakemi (takdir-i ilahi derler ya, öyle bir şey). 30 sefer çekti Lugano'yu, sadece 1 sarı kart gördü. 5 kez atılmalıydı en az. Erman da demiş Lugano formasını çıkardı, sarı kart görmeliydi, gel de gülme. :)

-Murat'ın gördüğü kartların tartışması bile olmaz. İlk pozisyonda topu ıskalıyor, Alex'e tekmeyi basıyor. İkinci pozisyonda hakem faul veriyor, top Murat'a gidiyor, iki kez sektirip dışarı vuruyor ve sarı kart görüyor normal olarak. Erman'a göre ikisi de sarı kart değilmiş. :)

-6 dakika uzatma gösterilmesinin bir tek nedeni var; Andre Santos'un hakeme 7 dakika uzatma işaret etmesi. 10 dakika gösterse 9 verirdi, 8 gösterse 7 verirdi, 7 gösterdi 6 verdi bak senin dediğini yapmadım, ne ka'aa da otoriterim ayağına. Normal uzatma en az 8 dakikaydı bence. Sadece kırmızı kart pozisyonunda 3 dakika duraklama oldu. 82.50 civarında oyun durdu, 85.40 gibi başladı.

-Antepli oyuncular 13 tane sarı kart görmüş, yanlış kart ya 1 tane vardır, ya 2 tane. Bu kadar sertliğe müsade ederse hakem, rakip de cesaret bulup daha sert oynar. O zaman da Lugano'yu atmayı maçası da yemez. Lehimize yanlış karar Lugano'nun çık(a)mayan kırmızı, başka da hatırlamıyorum. Hatırlayan varsa dinlerim.

Buyrun burada da maçın özeti var, isterseniz izleyin tekrar, söylediğim yanlış bir şey var mı öyle karar verin.

Bire Bir Futbol - TRT 1 - Yildiz.tv / Nar.tv - Tv izle, dizi izle, film izle, Canli izle

- Alex'in pozisyonu ceza sahasi disinda. Cunku faul olan mudahele Emre'nin Alex'in sag bacagina dengesiz girmesi. Yoksa Emre'nin topa dogru yaptigi mudahelede faulluk birsey yok, sadece mudahele etmeye yeltendikten sonra Alex'in sag bacagini goturuyor, ama o da ceza sahasi disinda.

- Niang'in pozisyonu penaltiysa herseye penalti calmak mumkundur. Ivan orada kademeye girmeye calisiyor. Ikisi de kosarken Niang Ivan'in onune geciyor, zaten Ivan'a bakarsan Niang'a degmemek icin ellerini kaldiriyor ama Niang en ufak dokunusu hisseder hissetmez kendini atiyor.

- Korner pozisyonunu gormedim ama duran toplarda Lugano'nun kendini attigini artik hepimiz biliyoruz. Once kendisi tutuyor, sonra adam tutunca kendini birakiyor. Gecelim.

- Lugano'nun formasini cikarmasi net sari kart. Kafasina esen saha icinde formasini cikaramaz. Kurallarda var. Emre'yi 5 kere oyundan atarken Lugano'nun adamin ayagina serefsizce basmasini atlamissin guzelce. Formasini cikartmasi sari kart, rakibe dirsegi sari/kirmizi hakeme kalmis, adamin ayagina basmasi da direk kirmizi. Benim az buz ozetlerden gordugum kadariyla 2 kere atilmasi gerekirmis.

- Murat'in kirmizi karti dogru gibi geldi. Topuz'a neden kart cikmadi anlamadim. Rakibe girismek serbest galiba.

Hayri bey ciddi misiniz yahu? Sanah sabah şaka kaldıracak halde degilim de : )

Şayet ciddiyseniz 2 şık kalıyor.

1- Ya futboldan anlamıyorsunuz.

2- Ya da Fanatiklik gözlerinizi kör etmiş.

Bu Fener kadar pislik,çirkef bir takım görmedim.Daha ilk dakika'dan hakemin üzerine oynanır mı ya?Üstelik taraftar da aynı.Taraftar-futbolcu hakem üzerinde öyle bir baskı oluşturdular ki,hakem kontrolünü kaybetti.Hakeme kızsan birtürlü,kızmasan birtürlü.

Bu Fener kadar pislik,çirkef bir takım görmedim.Daha ilk dakika'dan hakemin üzerine oynanır mı ya?Üstelik taraftar da aynı.Taraftar-futbolcu hakem üzerinde öyle bir baskı oluşturdular ki,hakem kontrolünü kaybetti.Hakeme kızsan birtürlü,kızmasan birtürlü.

Hakemler nedense arenadaki derbide hiç kontrollerini kaybetmediler aynı baskı ordada vardı.

Daha 30.saniyede verilmeyen bi Penaltı varken direktmen Lugano'ya takılıp kalmak olsa olsa Kabzımalın işi olurdu ki öyle de oldu.

Allahtan fener kazandı maçı bide puan kaybetseler yanmıştık valla sabahtan beri forumda dillerinden hakem düsmüyo.

Ya, Alex'in penaltı poziyonu öncesinde, faul yok mu? (pozisyonu bir kere izleyebildim)

her hafta bu fener ve hakemleri muhabbetinden ben sıkıldım. tek bir hafta dahi yok bunların maçında hakem skandalı olmayan ?

Fenerliler ususmus buraya yahu, on mactir puan aliyorlar hakem sayesinde, neymis penaltimiz, verilmedi, ortadi penalti yokki neyine penalti verilecek, alex ceza sahasi disinda, niangsa, zaten niang ruzgar olsa kendini yere atip penalti bekliyor..

10 senedir sutcuoglunda bu hakemler sayesinde derbileri kazanmiyormusunuz yahu, bu ne yuzsuzluktur, yok butun lig futbol oynamayi biraksin her sene fenere calisalim, zaten hakemler size calisyor, bide diyer takimlarda calissinda tam olsun dimi ama...? Anteplilerin ustune yurumusler, siz kimsiniz ulan kus surusu? adamlar futbollarini oynuyor sizemi soracaklar?

Burada mac alirsiniz, sampiyonda olursunuz, amùa avrupada adim gibi biliyorum 0 puanla doneceksiniz, cunku hile, sike ve cirkeflikle bir yere kadar gider.. Avrupada hakeme neden oynamiyorsunuz? P

Selçuk Dereli'nin yönettiği Beşiktaş kupa finali bile bu kadar germemişti beni. Hüseyin Göcek geçen yıl Beşiktaş maçında yaptığı hatadan ötürü kendini aklamaya çıkmış belli ki. Böyle bir yönetimden sonra bile Fenerbahçe'nin kollandığını söylemek akıl alır gibi değil.

-Alex'in ilk baştaki pozisyonu net penaltı, hangi gözle izleyip penaltı değil demiş Erman bilinmez.

-Niang'ın sarı kart gördüğü pozisyon penaltı, penaltı verilmediği gibi Niang sarı kart görüp haftaya cezalı duruma düştü.

-Emre Güngör sarı kart gördüğü pozisyonun hemen sonrasında kornerden gelen topta yine çekti, yine indirdi Lugano'yu, net penaltı.

-Emre Güngör ile devam edelim, maçı bitirmiş olması tamamen takdir-i hakemi (takdir-i ilahi derler ya, öyle bir şey). 30 sefer çekti Lugano'yu, sadece 1 sarı kart gördü. 5 kez atılmalıydı en az. Erman da demiş Lugano formasını çıkardı, sarı kart görmeliydi, gel de gülme. :)

-Murat'ın gördüğü kartların tartışması bile olmaz. İlk pozisyonda topu ıskalıyor, Alex'e tekmeyi basıyor. İkinci pozisyonda hakem faul veriyor, top Murat'a gidiyor, iki kez sektirip dışarı vuruyor ve sarı kart görüyor normal olarak. Erman'a göre ikisi de sarı kart değilmiş. :)

-6 dakika uzatma gösterilmesinin bir tek nedeni var; Andre Santos'un hakeme 7 dakika uzatma işaret etmesi. 10 dakika gösterse 9 verirdi, 8 gösterse 7 verirdi, 7 gösterdi 6 verdi bak senin dediğini yapmadım, ne ka'aa da otoriterim ayağına. Normal uzatma en az 8 dakikaydı bence. Sadece kırmızı kart pozisyonunda 3 dakika duraklama oldu. 82.50 civarında oyun durdu, 85.40 gibi başladı.

-Antepli oyuncular 13 tane sarı kart görmüş, yanlış kart ya 1 tane vardır, ya 2 tane. Bu kadar sertliğe müsade ederse hakem, rakip de cesaret bulup daha sert oynar. O zaman da Lugano'yu atmayı maçası da yemez. Lehimize yanlış karar Lugano'nun çık(a)mayan kırmızı, başka da hatırlamıyorum. Hatırlayan varsa dinlerim.

Buyrun burada da maçın özeti var, isterseniz izleyin tekrar, söylediğim yanlış bir şey var mı öyle karar verin.

Bire Bir Futbol - TRT 1 - Yildiz.tv / Nar.tv - Tv izle, dizi izle, film izle, Canli izle

yav cikcik hala kendini aklıyosun. özürlü falanmısınız siz yahu. kimseye masal anlatma. Emre 5 kere atılmalı demişsin az önce şeyimle güldüm sana. Lugano dan hiç bahsetmemisşşsin. bütün fenerliler gibi sende eziksin ve yanlısın. dünyayı fenerden ibaret sanıyorsunuz. hakem antepin ebesine kaydı. Lugano en az 3 kere atılmalıydı sen bunlardan bahset. fenerin sadece 1 penaltısı verilmedi kabul ama. eğer fener ilk yarıda 10 kişi kalsa maçı alabilirmiydi acaba. hele .2.yarının başında emre atılsaydı 9 kişi kalsaydı ne olurdu. emregüngör-lugano birbirleriyle it gibi dalaştılar ama kartı gören zavallı emregüngör oldu niye çünkü sarıulacivert forma giymiyorda ondan. Ya düşünüyorıumda niye 2 defa son maçta şampiyonluğu kaptırdınız diye hakikaktende haketmişsiniz. Allah ta vermiş size iyide olmuş. maçın sonunda anteplileri dövdünüz bir tane bile medya bundan bahsetmedi bakalım sahanzı kapatılacakmı. ama size birşey olmaz sizin kollarınız uzundur.

Üst Alt