fenerbahçe - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu yaklasim beni iskillendirdi. Arkasında ne gibi beklenti var bı görmek lazım.
Normalde bu adamın dedikleri beni irrite eder hatta hakem konusu aşırı saçma sadece Galatasaray'i dogradilar. Fener kac kere hakemler tarafından yarışta tutuldu bjk ile beraber. Birde Galatasaray ile beraber hiç birsey yapamazsin. 3 senedir Galatasaray düşmanlığı Fatih Terim düşmanlığı dışında hiçbirsey yapmadın. Ama yabancı kuralı ve federasyon ile ilgili konuşmaları doğru tabi eğer yine danışıklı değilse...
Herneyse o doğru bu yanlış. Sanada senin yalandan dostluk cagrinada güvenmiyoruz ve istemiyoruz

Bunun kadar nokta nokta çocuğu görmedim. Böyle tipler restoranda ki garsonu da küçük görür. Insana Allah'ın adaleti yok dedirten bir şahıs. Iğrenç ötesi, karaktersiz ama tek şansı parası olması. Bi yerde işçilik yapsa bunu dayak manyağı yaparlardı tavırları yüzünden, öyle bir tip.

Aslında işbirliği konusunda doğru söylüyor iki kulüp bazı konularda ortak karar alıp uygulasa yaptırım gücü olur ama işte bunlara güvenilmez sıkıntı o başkanlıgını rambo okan ile karşılıklı tezahürat yaparak kutlayan bir adam onun dışında seçimde başkan olacagı kesin ama çok güçsüz bir konumda taraftarın gözünde bu yüzden taraftar baskısını görünce hemen ortak alınan karardan dönebilir

Bu herifi her gördüğümde forumda anti Terim'ci olduğumuz için şahsımıza Ali Koç'un finanse ettiği oluşum yakıştırmasının yapılması aklıma gelir.

İşte ben de bundan bahsetmiştim zamanında. Ciddi ciddi bunu zorlayacaklar. İleride sosyal medyada falan yazılan Fenerbahçe - şike imalarına bile dava açacaklar bakın görün. Ankara da bu yönde bakıyor duruma. Şike yapan herkes FETÖ'cü şu anda devlete göre. İnanılmaz gerçekten.

Üst Alt