fenerbahçe - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öyle maalesef. Ben demiştim bunu önceden. Bunu (Fenerbahçe şikeci diyen herkes şikecidir) diyecekleri belliydi son davadan sonra. FETÖ Allah'ın belası bir örgüt zaten o konuda bir şey demeye bile gerek yok ama herkese FETÖ'cü damgası vurmak hoş değil.

Ya sike yapıp sonra sike yapmadım diğe ağlayan bir klüp nasıl olsunda sana fetocu denemesini bekliyorsun bunlarda o karakter mevcut mu ? Normal bir insan değil ki bunlar bataklık içinde yüzen karaktersiz şerefsiz insanlar

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu ve bunun gibi fenerlilere sorsan 17-25 gerçek , ayakkabı kutuları ses kayıtları gerçek. E ulan bu davayı da fetöcü savcılar oluşturmadı mı ? İkisinin farkı ne ? Kanıtları elde edenlerin fetöcü olması kanıtların gerçekliğine zeval getirmez. Şike zaten CAS tescilli. Ha bu mevzu böyle patlamasa da o sezonun şikeli olduğu çok barizdi maçları izleyen biri için , bazı andavallar çabuk unutmuş o sezonu belli ki.
Tam bir akıl tutulması. Bir youtube videosunda bu konuyu yazmıştım yorum olarak. Biz sonucu es geçip sadece sonucu ortaya çıkaranı yargılıyoruz diye. Savcılığa verilmekle tehdit edildim o yorumu attım diye. Fetöcü oldum. Bu gerçekten çok büyük bir skandal. Ülkenin çivisi çıkalı çok oldu. Şike de gerçekti 17-25'te.

Aziz Yıldırım'ın bu örgütsel yapıyla ne işleri oldu da bunlar ortaya saçıldı ben bunun ortaya çıkacağı günü iple çekiyourm.

Tam bir akıl tutulması. Bir youtube videosunda bu konuyu yazmıştım yorum olarak. Biz sonucu es geçip sadece sonucu ortaya çıkaranı yargılıyoruz diye. Savcılığa verilmekle tehdit edildim o yorumu attım diye. Fetöcü oldum. Bu gerçekten çok büyük bir skandal. Ülkenin çivisi çıkalı çok oldu. Şike de gerçekti 17-25'te.

Aziz Yıldırım'ın bu örgütsel yapıyla ne işleri oldu da bunlar ortaya saçıldı ben bunun ortaya çıkacağı günü iple çekiyourm.
Fetullahçı köpeklere FB forması giydirip tesislerde maç yaptıran , o itin organizasyonuna platin sponsor olanlar , kandırıldık diyenler kolayca sıyrılabiliyorken , biz g.te g.t dediğimiz için savcılıkla tehdit ediliyoruz. Ülkede adalet olsa zaten elinden geleni ardına koyma der geçersin. Malesef ülkede her şey olabilirsin fakat ne hikmetse rezil olamıyorsun.

Daha bu gün 17-25'in yıllardır goygoyunu yapan Halk tv şike sürecini aklıyordu programda. Nasıl çeliştiklerinin farkındalar mı acaba ?

Fetullahçı köpeklere FB forması giydirip tesislerde maç yaptıran , o itin organizasyonuna platin sponsor olanlar , kandırıldık diyenler kolayca sıyrılabiliyorken , biz g.te g.t dediğimiz için savcılıkla tehdit ediliyoruz. Ülkede adalet olsa zaten elinden geleni ardına koyma der geçersin. Malesef ülkede her şey olabilirsin fakat ne hikmetse rezil olamıyorsun.

Daha bu gün 17-25'in yıllardır goygoyunu yapan Halk tv şike sürecini aklıyordu programda. Nasıl çeliştiklerinin farkındalar mı acaba ?
1624528812531.png
Az önce Aziz'de aynısını dedi. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır diye bir atasözümüz var. Tam üstüne geldi.

İsviçre Milli Takımı teknik direktörü Vladimir Petkovic'le prensip anlaşmasına varan Fenerbahçe, İsviçre'nin EURO 2020'deki yoluna devam etmesi nedeniyle açıklamayı ertelemek zorunda kaldı. (Hürriyet)

Üst Alt