fenerbahçe - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu adam bir de çoğu şeyi bilmiyor ülkedeki. Mesela otobüs kurşunlanma olayında Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını o dönem Gfb ile yönetim arasındaki çatışmaları Gfb- Sedat Peker yakınlığı gibi. Yine şike olayında tapelerin gerçek olduğunu ve oynama olmadığının kabul edildiğini sadece elde edilme biçimlerinin izinsiz olduğunu falan da bilmiyorlar. Denizli maçında sadece konfeti atıldığını ki o dönem Fener'in her maçlarında kendi taraftarı konfeti şov yaptığını bilmiyor mesela.

Galatasaraylılar bu terör örgütünü bırak cezalandırmayı dizginleyecek mekanizmayı bile oluşturamamıştır. Bu dakikadan sonra bunların yaptığı hiçbir şeye şaşırmamak, isyan etmemek gerek

Galatasaraylılar bu terör örgütünü bırak cezalandırmayı dizginleyecek mekanizmayı bile oluşturamamıştır. Bu dakikadan sonra bunların yaptığı hiçbir şeye şaşırmamak, isyan etmemek gerek
Bununla baş etmesi gereken devlet. Savcılar, Spor bakanı neden görevini yapmıyor? Asıl baskı yapılması gereken yerler burası.

Bununla baş etmesi gereken devlet. Savcılar, Spor bakanı neden görevini yapmıyor? Asıl baskı yapılması gereken yerler burası.
Onlar yapmıyorsa kaderimize razı olalım mı diyorsun

Baskının nereye yapılacağı beni alakadar etmez

Bu camia bu şartlarda mücadele etmeye razı olamaz, olmamalı

Bana hedef gösterilse gerekeni elimden geldiğince yaparım

Onlar yapmıyorsa kaderimize razı olalım mı diyorsun
Razı olalım değil ama onları görevini yapmaya zorlamak dışında ne yapabiliriz? Onlar gibi mi olalım? Adalet bakanı gerekirse Cumhurbaşkanı oralara bu insanlar için hukukun uygulanması adına baskı yapılmalı. Yönetimin ve taraftarın şimdiye kadar en büyük hatası bu yönetim önceden duyurmadan savcılığa zaten şikayetini yapıyordu ama artık nihayet bunu ekran önünden yaptı taraftarda buralara baskı yapmalı görevlerini yapmaları konusunda diyorum ben.

Bücür ..... çocuğunun attığı iftirayı biraz önce gördüm. Ben böyle bir olay yaşamadım abi. Bu kadar üst üste yalanlar, iftiralar olamaz abi böyle bir ortam. Gerçekten böyle hastalıklı, böyle şeytanlaşmış bir örgütlenme görmedim. Bunlar gerçekten terör örgütü olmuşlar artık bunu başka bir şekilde adlandırmak imkansız.

Şu an Türk futbolu bir terör örgütünün eline düşmüş, biz de sahanın içinde kalıp mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu herifler futbol falan bırakmayacaklar bu ülkede. Ben de Cimer'e şikayet ediyorum ve bunların yok olup gidecekleri günü bekliyorum artık.

Razı olalım değil ama onları görevini yapmaya zorlamak dışında ne yapabiliriz? Onlar gibi mi olalım? Adalet bakanı gerekirse Cumhurbaşkanı oralara bu insanlar için hukukun uygulanması adına baskı yapılmalı. Yönetimin ve taraftarın şimdiye kadar en büyük hatası bu yönetim önceden duyurmadan savcılığa zaten şikayetini yapıyordu ama artık nihayet bunu ekran önünden yaptı taraftarda buralara baskı yapmalı görevlerini yapmaları konusunda diyorum ben.
Ben sana basitinden yasal olarak ne yapabiliriz söyleyeyim

Anayasal protesto hakkımızı kullanabiliriz

Taraftar grubu kitlesel eylemler düzenleyebilir

Yönetim yahut yönetimin vesayet vereceği bir ekip durumu tüm gerçekliğiyle yerli yabancı medyaya aktarıp gündemin bu olmasını sağlayabilir, narratifi kontrol edebilir

Siyasilere baskı yapabilecek güçte kimseler elinden geleni ardına koymayabilir

Şu devletin dişlilerinin insafına kaldıysak halimiz yaman

Aynen CİMER kesin çözer

Çünkü Cumhurbaşkanı neyin ne olduğunun farkında değil öyle di mi

Yazmayın demiyorum ama bunla değişeceğini düşünmek komik
Yahu çocuk değiliz herhalde bir şey değişeceğini beklemiyoruz da artık bir şeyler yapmamız lazım. Birilerinin artık bir şeyleri duymasını sağlamamız lazım. Ya miting falan yapacaksın ya da bu, başka bir yolu yok ki.

Yahu çocuk değiliz herhalde bir şey değişeceğini beklemiyoruz da artık bir şeyler yapmamız lazım. Birilerinin artık bir şeyleri duymasını sağlamamız lazım. Ya miting falan yapacaksın ya da bu, başka bir yolu yok ki.
Seni çok iyi anlıyorum aynı çaresizliği ben de hissediyorum ama Cimer'in çözüm görülmesi düştüğümüz zavallı halin ne denli zavallıca olduğunu tasdik eder cinsten

Ben sana basitinden yasal olarak ne yapabiliriz söyleyeyim

Anayasal protesto hakkımızı kullanabiliriz

Taraftar grubu kitlesel eylemler düzenleyebilir

Yönetim yahut yönetimin vesayet vereceği bir ekip durumu tüm gerçekliğiyle yerli yabancı medyaya aktarıp gündemin bu olmasını sağlayabilir, narratifi kontrol edebilir

Siyasilere baskı yapabilecek güçte kimseler elinden geleni ardına koymayabilir

Şu devletin dişlilerinin insafına kaldıysak halimiz yaman
Ben de bunu demek istiyorum işte. UA açıklama yapmak yerine Adalet Bakanlığı önünde bir protesto düzenleyebilir. Yönetimin hatası bu zaten onlardan sert açıklama istifa yerine bu tarz eylemler için baskı kurulabilir. Sana katılıyorum bu yazdıklarına zaten aynı fikirdeyim.

Aynen CİMER kesin çözer

Çünkü Cumhurbaşkanı neyin ne olduğunun farkında değil öyle di mi

Yazmayın demiyorum ama bunla değişeceğini düşünmek komik
Çözmez de bu bir baskıdır. Milyon şikayet giderse o adama işlem yaparlar. Bu sanki ülkemizde olmamış gibi değil ceza verilmeyip sonra sosyal medya baskısı ile ceza alanları gördük sonuçta.

Üst Alt