fenerbahçe - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben de bunu demek istiyorum işte. UA açıklama yapmak yerine Adalet Bakanlığı önünde bir protesto düzenleyebilir. Yönetimin hatası bu zaten onlardan sert açıklama istifa yerine bu tarz eylemler için baskı kurulabilir. Sana katılıyorum bu yazdıklarına zaten aynı fikirdeyim.
E o zaman ilk söylediğim alıntıladığımız şeye geliyoruz

Galatasaray camiası, kundaktaki Cimbomlu'dan en tepedeki başkana, tribündeki taraftarlardan Divan Kurulu'nun ağır ağabeylerine, iş dünyasındakilerden sokaktaki yığınlara, bürokrasidekilerden siyasetçilere bir bütün olarak ele alınınca kötülüğe karşı verdiği bu mücadele yetersiz kalmaktadır

Bu teröristleri bırak cezalandırmayı durdurmayı bile başaramamıştır, bu kötülük her geçen gün dozajı arttırarak hep istediğini almaktadır

Artık bunun sorumlusu yönetimdir, taraftardır, siyasettir, ağır toplardır, zenginlerdir falan demeye gerek yok. Bunun sorumlusu üstüne düşeni yapamayan bütün camiadır

Çözmez de bu bir baskıdır. Milyon şikayet giderse o adama işlem yaparlar. Bu sanki ülkemizde olmamış gibi değil ceza verilmeyip sonra sosyal medya baskısı ile ceza alanları gördük sonuçta.
Bir şey olmayacağına adım gibi eminim isterse 30 milyon Cimer başvurusu olsun

Ha olsa da sadece Ercanlar gibi maşalara, piyonlara olur

O maşalar zaten buna razı olarak bu yola çıkmışlar

Bir şey olmayacağına adım gibi eminim isterse 30 milyon Cimer başvurusu olsun

Ha olsa da sadece Ercanlar gibi maşalara, piyonlara olur

O maşalar zaten buna razı olarak bu yola çıkmışlar
O maşalara bir şey olarak başlasın ki başka maşa olacaklar 2 kere düşünür. Normal bunlara inanan ve dediklerini yayan dangalak taraftarlar artık bunu yapamazlar. Bir yerden başlamak lazım.

Bu şeref yoksunları içşn bir şey dememek için kendimi zor tutuyorum yalı çocuğu ve uğur dündar toplum için tehlikeli hale geldiler Dursun başkanın söylediği bunlar bir yapı derken muhtemelen çok haklıydı artık devlet buna bir el atması lazım.

Fenerbahçe bir terör örgütü olmuştur. Elebaşı da Ali Koç denilen zattır. Eğer bu ülke terör ile mücadele ediyorsa bunlara ona göre davranılmalıdır.

Uğur İris ve kızı Nil İris’e saldıran 3 Fenerbahçe taraftarı tutuklandı, 4 kişi adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

bağımsız(!) savcılarımız izleyedursun

gasp ediyorlar inkar ediyorlar gerçekler ortaya çıkınca savunuyorlar.

rezil bir oluşum haline geldiler. kimse de dur demiyor

Üst Alt