Fenerbahçe'de Kara Para Aklama ve Yolsuzluk Skandalı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Kara Para Aklama ve Yolsuzluk Skandalı!

Bizimkilerin isine gelmez böyle alavere dalavereler. Cünkü bu isden komisyon cikmiyor tam tersi karsi tarafa komisyon yediriyor. Yoksa bizimkilerde coktan yapardi birseyler. Fenere gelince adamlar birseyden korkmadigi icin ve herseyi fetoculara yükledikleri icin ve en önemlisi tekrar aykut aziz birlesmesi oldugu icin gene sikenin kralini gerceklestirecekler bu sene.

niye kızıyorsunuz,adam kılıfına uydurmuş gayette güzel sana yapma diyenmi var ? yakalanmadıktan sonra hersey serbest bizim ülkede

bizimkiler aynı numaraları yapabilseler keşke cünkü bunları yapabilmekte kafa ister

bonservise harcanan 4 trilyon parayi nerden buldugu sorgulanamaz mi

ornek vereyim

1 devlet memurunun yada polisin/savcinin vs. bankada 50 trilyon parasi varsa bu paranin kaynagi sorgulanir

gerekirse de el koyulur

Boyle bir sey oldugunu varsayarak cevap vereyim . Sizce bu tezgahi planlayanlar kaynagi olmayan veya yarin gosterilemeyecek olan bir parayi banka sisteminden gecirerek kayit altina alirlar mi ?

ben forumdan x kisiye bir iphone satip yuzyuze gorusup yurt disindan aldigim cihaz uzerinden para kazanabilir miyim vergisiz bandrolsuz , evet . Hatta legal siteler bu ilanlarla dolu

fb ve bolu bu satis icin 1 milyon gosterdilerse bu bolunun zar zor denklestirdigi son kurusuna kadar harcadigi para olarak gorulecektir kayitlarda

onun disindaki para transferi ise en iyi ihtimalle cantayla yapilir

bu para da klup hesaplarina aksettirilmez . Yahut aksettirilse bile bagis adi altinda takibi mumkun olmayan kucuk parsiyeller altinda farkli kisilerce ve zamanla yapilir

kisacasi vicdanla , kanaatle , adalet "duygusu" ile bu tarz isleri hukuka uyduramazsin

kanit gerekiyor

ertuğrulla 1 yıllık anlaşmışlar yani seneye fbye geri dönecek. tarihinin en büyük bonservisini kiralama için vermişler olaya bak. evet bu üçkağıdı ispatlayamayız belki ama toplum vicdanında bunun karapara aklama ve üçkağıt olduğunu herkes biliyor.

yav bunların doğal yaşam şekli şike. bunlar azizi boşa sevmiyorlar. 15 senedir bunları 2'ye katlardık yoksa. aziz hileyle hurdayla arayı açtırmadı

Boyle bir sey oldugunu varsayarak cevap vereyim . Sizce bu tezgahi planlayanlar kaynagi olmayan veya yarin gosterilemeyecek olan bir parayi banka sisteminden gecirerek kayit altina alirlar mi ?

ben forumdan x kisiye bir iphone satip yuzyuze gorusup yurt disindan aldigim cihaz uzerinden para kazanabilir miyim vergisiz bandrolsuz , evet . Hatta legal siteler bu ilanlarla dolu

fb ve bolu bu satis icin 1 milyon gosterdilerse bu bolunun zar zor denklestirdigi son kurusuna kadar harcadigi para olarak gorulecektir kayitlarda

bu para da klup hesaplarina aksettirilmez . Yahut aksettirilse bile bagis adi altinda takibi mumkun olmayan kucuk parsiyeller altinda farkli kisilerce ve zamanla yapilir

kisacasi vicdanla , kanaatle , adalet "duygusu" ile bu tarz isleri hukuka uyduramazsin

kanit gerekiyor

Boluya para girişini sponsor adı altında x bir fenerbahçeli yapıyor.
Hatta 1,200 yapıyor sus payı da var içinde.
Ferit Koç Acur vs için para bile değil 1 milyon Euro.

Biz türkler nerede bir delik var hemen buluyoruz.
Bu konuda zehir gibiyiz.
Bu enerjimizi bir türlü adam akıllı kanalize edemiyoruz.
Nerede arka kapı var diye günlerce bir çözüm buluyoruz.
O 1 milyonu alt yapıya yatır Dirar geleceğine 19 yaşında uşak oynasın 500 bin euroya.

P9 Gscimbom Mobile

kanit gerekiyor

bolunun bu parayı nerden bulduğunu ispat etmesi gerek

reklam mı sponsor mu forma mı

zar zor nasıl denkleştirdi bu parayı mesela o zaten

kayıtlarda böyle görülür diyorsun

kayıtlarda öyle görüleceğini biliyorum ama bu parayı nasıl buldunuz

bir de çanta transferi bağış vs. demişsin

böyle birşey FFP gereği kabul görmez bu yasaktır

çanta transferinden bahsetmişsin

bu ise deli saçması

zaten parayı nerden bulduklarını (sponsor, forma satışı, bilet vs.) ispatlayamazsa ortada 1 çanta olduğu kesin ve bu da ceza sebebi

bolunun bu parayı nerden bulduğunu ispat etmesi gerek

reklam mı sponsor mu forma mı

zar zor nasıl denkleştirdi bu parayı mesela o zaten

kayıtlarda böyle görülür diyorsun

kayıtlarda öyle görüleceğini biliyorum ama bu parayı nasıl buldunuz

bir de çanta transferi bağış vs. demişsin

böyle birşey FFP gereği kabul görmez bu yasaktır

çanta transferinden bahsetmişsin

bu ise deli saçması

zaten parayı nerden bulduklarını (sponsor, forma satışı, bilet vs.) ispatlayamazsa ortada 1 çanta olduğu kesin ve bu da ceza sebebi

Tamam anladim yazdiklarini ama is surada dugumleniyor

Bu para var ki verilebiliyor , belki tum transfer butceleri bu , hatta belki klubun tum parasi bu , ama sorun o paranin varligi olsa haklisin ama o para var demek ki

olmasa veremezler ,vermedikleri de kayit altinda , o zaman da fb almis gibi muhasebelestiremez

katildigim nokta su , 50 bin 100 bin euro ya bile transferi dusunerek yapacak bir klup 1 senelik sozlesme yapacagi kaleciye klubun nerdeyse anahtari bir miktari ne mana ile verir

ama iste burada da mantik problemi olsa da gayri hukuki bir durum yok, sonra bolu 5 parasiz kaldi diyelim bu transfer sonrasi , canta faktoru orada devreye girer , bu ise aracilik edenlere elden paralar akitilir , sonra o paralar farkli kanallardan klube peyderpey tekrar sokulur

bu dediklerim yapilabilir seyler , usulsuzluk mu ,sonuna kadar evet , ama dedigim gibi hukuken bir problem yaratacak kanit cikmiyor bu operasyondan

Bir halt olmaz bundan.Fb doğru olanı yapıyor.Bizim de aynı yöntemlere başvurmamız lazım.FFP tehlikesi bu seneki kazıklarla gelecek sezonlarda önümüze yine çıkacak.

Tamam anladim yazdiklarini ama is surada dugumleniyor

Bu para var ki verilebiliyor , belki tum transfer butceleri bu , hatta belki klubun tum parasi bu , ama sorun o paranin varligi olsa haklisin ama o para var demek ki

olmasa veremezler ,vermedikleri de kayit altinda , o zaman da fb almis gibi muhasebelestiremez

katildigim nokta su , 50 bin 100 bin euro ya bile transferi dusunerek yapacak bir klup 1 senelik sozlesme yapacagi kaleciye klubun nerdeyse anahtari bir miktari ne mana ile verir

ama iste burada da mantik problemi olsa da gayri hukuki bir durum yok, sonra bolu 5 parasiz kaldi diyelim bu transfer sonrasi , canta faktoru orada devreye girer , bu ise aracilik edenlere elden paralar akitilir , sonra o paralar farkli kanallardan klube peyderpey tekrar sokulur

bu dediklerim yapilabilir seyler , usulsuzluk mu ,sonuna kadar evet , ama dedigim gibi hukuken bir problem yaratacak kanit cikmiyor bu operasyondan

hukuken 1 problem var işte

hala çanta giriş çıkışları diyorsun bu hukuksuzluk

1 polis memurunun 1 trilyon evi varsa burda hukuksuzluk olduğu kesindir

bu paranın nerden geldiği ispat edilmezse mal varlığına el koyulur

olmasa veremezler diyorsun

hala aynı şeyi söylüyorsun

ben de 1 MİLYON VERMEDİLER demiyorum zaten bu parayı nerden buldular

16/17 sezonu kulübe gelir-gider hesaplanıp bu ortaya çıkar zaten

sen çanta yazdığın an hukuksuzluk olduğu kesindir

o bana katıldığım dedin nokta da benim katılmadığım nokta

işte burda hukuksuzluk var diyemezsin

ama senin maaşın 2000 tl ise 1 trilyonluk evi nasıl aldın

bunun sorgulanması gerekir

senin dediğin gibi BU PARAM VAR Kİ VERDİM dersen sıçarsın

hukuken 1 problem var işte

hala çanta giriş çıkışları diyorsun bu hukuksuzluk

1 polis memurunun 1 trilyon evi varsa burda hukuksuzluk olduğu kesindir

bu paranın nerden geldiği ispat edilmezse mal varlığına el koyulur

olmasa veremezler diyorsun

hala aynı şeyi söylüyorsun

ben de 1 MİLYON VERMEDİLER demiyorum zaten bu parayı nerden buldular

16/17 sezonu kulübe gelir-gider hesaplanıp bu ortaya çıkar zaten

sen çanta yazdığın an hukuksuzluk olduğu kesindir

o bana katıldığım dedin nokta da benim katılmadığım nokta

işte burda hukuksuzluk var diyemezsin

ama senin maaşın 2000 tl ise 1 trilyonluk evi nasıl aldın

bunun sorgulanması gerekir

senin dediğin gibi BU PARAM VAR Kİ VERDİM dersen sıçarsın

o zaman su sekilde sorayim

bolunun 1 milyon odeyecek parasi var midir bir transfere ?

normal sartlarda ? bence o kadar para hile hurda isi olmasa da vardir klupte

o zaman su sekilde sorayim

bolunun 1 milyon odeyecek parasi var midir bir transfere ?

normal sartlarda ? bence o kadar para hile hurda isi olmasa da vardir klupte

zengin bir iş adamı bulurlar onun üzerinden verirler parayı. Bitcoinlerle iş adamına gider iş adamıda nakit verir. Problem?

zaten bu bitcoinler dijital para birimleri takip edilemiyor.

Transfer hilesi var bence de bunu nasıl ıspatlayacaksın ki.
Adamlar her adımı iyice ayarlayarak yapmıştır. Yapacak bir şey

Üst Alt