Fenerbahçe'de Kocaman Dönemi Resmen Sona Erdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Kocaman Dönemi Resmen Sona Erdi!

Yok üstat amacım o değil sana takılmaktı :) yoksa neden seni alıntılayıp yazayım direkt yazardım ama ben daha seçilmemişken yazdım başlığı ve acıbademin sponsorluğu bırakmasına kadar tuttu şimdiye kadar madde madde onu kastediyorum hürmetler...

Bende diyorum ki ben demiştim demene gerek yok. Öngörün doğru çıkarsa insanlar illa ki takdir eder. Bir kısmı da etmez.

Doğal akışına bırak. Tutan bir şeyi gözümüze sokunca takdir etmiyoruz ekstradan.

Bende diyorum ki ben demiştim demene gerek yok. Öngörün doğru çıkarsa insanlar illa ki takdir eder. Bir kısmı da etmez.

Doğal akışına bırak. Tutan bir şeyi gözümüze sokunca takdir etmiyoruz ekstradan.
Ya anladım onu üstat sen tek tek maç tahmini girmedin ya ondan takılıyorum başlığı gördüm yazdım irite etmek değil takılmak istedim rencide olduysan özür kusura kalma hürmetler...

Df-is0_XkAEwhWX.jpg

hollanda ekolü bizim ligte tutması cok zor cocu daha biseyi ıspatlamadan büyük risk

cemoli ve ali koç şaşırdım daha saglam hoca bekliyordum hic olmadı ersun

Üst Alt