Fenerbahçe'de Kocaman Dönemi Resmen Sona Erdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Kocaman Dönemi Resmen Sona Erdi!

Başak veya trabzonun yerinde olsam aykutu hemen göreve getiririm
Her seferinde ne yapıp ne edip bir şekilde kendini ilk 2 ye sokuyor

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

aykutu basarisiz ilan edenler super lig ciddiyetinden uzaklasmistir. bu hamle ile fb en fazla bizim rijkartla oldugumuz gibi 3.lugu alacaktir. ali coach da 1-2 sonra hevesini aldiktan sonra teknesine donecektir.

aykutu basarisiz ilan edenler super lig ciddiyetinden uzaklasmistir. bu hamle ile fb en fazla bizim rijkartla oldugumuz gibi 3.lugu alacaktir. ali coach da 1-2 sonra hevesini aldiktan sonra teknesine donecektir.

kısa zaman içinde 2 efsanede geri dönecek

5222329.jpg

Evet bekliyorum. Bir kere futboldan anlamayıp ligi manipüle eden Aykut yok. Muhtemelen Fenerbahçe’ye top oynatacak bir teknik direktör gelir. Galatasaray’ım daha iyi olacak. Bir iki flaş Anadolu takımı üstekileri zorladı mı tadından yenmez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Terim olmasa Aykut'un 4 şampiyonluğu vardı şu an, sad but true.

Seneye şampiyon olursak

1. Son 8 senede ki 5. şampiyonluğumuz olacak. (2012, 2013,2015, 2018, ve 2019)
2. Fenerbahçe son 12 yılda 2 şampiyonlukta kalacak.
3. FFP kıskacında elimiz rahatlayacak.
4. En yakın rakip ile 3 şampiyonluk olacak ki bunu kapatmak kolay olmaz 10 senelik dönemde dahi.
5. 2019-2020'de Riva'dan gelecek paralar ile borç sarmalından yenileri eklenmeden bir ölçüde kurtulmuş olacağız.
6. CL'de bir şeyler yapmak için daha sağlıklı bir yapı elimizde olacak.

Seneye dair iki beklentim var.

1. UEFA Kupası'na kalıp şampiyon olmak.
2. Ligde şampiyon olmak.

İkisi birden olursa benim için rüya sezon olur. Birine de fitim.

Terim olmasa Aykut'un 4 şampiyonluğu vardı şu an, sad but true.

Kusura bakma karşı çıkacaksın ama müdahaleleri ve manipülasyonları ile zirveye oynuyorlar. Aykut denen adam suni puan farkı bombasını patlatmasaydı beyinsiz Tudor maceraya girmezdi. Ergen gibi kendini ispat etme çabalarına girdi. Futboldan anlarım triplerine girdi. Etmenlerden biri de bu. Ayrıca zevksiz ruhsuz bir takımla şampiyon olacaksak s.çarım böyle şampiyonluğa.

Seneye şampiyon olursak

1. Son 8 senede ki 5. şampiyonluğumuz olacak. (2012, 2013,2015, 2018, ve 2019)
2. Fenerbahçe son 12 yılda 2 şampiyonlukta kalacak.
3. FFP kıskacında elimiz rahatlayacak.
4. En yakın rakip ile 3 şampiyonluk olacak ki bunu kapatmak kolay olmaz 10 senelik dönemde dahi.
5. 2019-2020'de Riva'dan gelecek paralar ile borç sarmalından yenileri eklenmeden bir ölçüde kurtulmuş olacağız.
6. CL'de bir şeyler yapmak için daha sağlıklı bir yapı elimizde olacak.

Seneye dair iki beklentim var.

1. UEFA Kupası'na kalıp şampiyon olmak.
2. Ligde şampiyon olmak.

İkisi birden olursa benim için rüya sezon olur. Birine de fitim.
Ne diyon

Kusura bakma karşı çıkacaksın ama müdahaleleri ve manipülasyonları ile zirveye oynuyorlar. Aykut denen adam suni puan farkı bombasını patlatmasaydı beyinsiz Tudor maceraya girmezdi. Ergen gibi kendini ispat etme çabalarına girdi. Futboldan anlarım triplerine girdi. Etmenlerden biri de bu. Ayrıca zevksiz ruhsuz bir takımla şampiyon olacaksak s.çarım böyle şampiyonluğa.

Valla öyle olmuyor yav öyle ya da böyle şampiyon olmak lazım. Hamza'nın getirdiği şampiyonluğu istemiyorum diyebilir misin? :D

Onun dışında saha içinde olmasa da dışında manipüle ettiğine katılıyorum bunu görmemek için aptal olmak lazım zaten Başakşehirle Beşiktaş'a çok sardı özellikle, bunları hep yapıyor evet.

Bunu Fenerliler söyler/söylüyor yalnız, bence bu topa fazla girme :D

Tudor kalsa net 4. idik. Kompleksli bir adam. Taktik yönü de zayıf.

Aykut ezberci bir hoca. Kendi kafasında bir sistem var ve onu esnetmeden oynatmaya çalışıyor. B planı yok o yüzden. Algı'da kasıyor, o konuda meziyeti yüksek. Lucescu tarzı sürekli şikayet eden hoca.

Valla öyle olmuyor yav öyle ya da böyle şampiyon olmak lazım. Hamza'nın getirdiği şampiyonluğu istemiyorum diyebilir misin?

Onun dışında saha içinde olmasa da dışında manipüle ettiğine katılıyorum bunu görmemek için aptal olmak lazım zaten Başakşehirle Beşiktaş'a çok sardı özellikle, bunları hep yapıyor evet.

Hamza da çok farksız değildi. Kısa sürdü geçti gitti. Bunu hiçbir Galatasaraylı kabul etmez. Hamza Hamzaoğlu neden gönderildi bunu bir soralım!

Benim Aykut’la ilgili zaten tek sıkıntım saha dışı pislikleri. Takımını isterse sadece defanstan oluştursun oturup izlemem. Ama sağa sola sataşmasına tahammül edemiyordum. Büyük takım teknik direktörü değil. Tamamen Aziz Yıldırım’ın yaratmaya çalıştığı bir sıfattı o kadar.

Bunu Fenerliler söyler/söylüyor yalnız, bence bu topa fazla girme

Tudor kalsa net 4. idik. Kompleksli bir adam. Taktik yönü de zayıf.

Aykut ezberci bir hoca. Kendi kafasında bir sistem var ve onu esnetmeden oynatmaya çalışıyor. B planı yok o yüzden. Algı'da kasıyor, o konuda meziyeti yüksek. Lucescu tarzı sürekli şikayet eden hoca.

Yoo çevrem Fenerbahçeli kaynıyor. Yıllardır bütün sene ana avrat küfür ederler Aykut Kocaman’a Nisan ayı geldi mi lige tutunduklarını gördüler mi “acaba şampiyon olur muyuz” diye düşünmeye başlar her gelen galibiyet sonrasında büyük hoca diye konuşmaya başlarlardı. Bu sene sadece seçimden kaynaklı birkaç cılız ses inşallah şampiyon olmayız hepsi gider demişti.

Satış listesine koydukları oyuncular

Aatif
Giuliano
Mehmet Topal
Mauricio Isla
Carlos Kameni-kiralıktı

Şeklinde imiş.

10 numara istemiyormuş Cocu
2 tane orta saha alınacakmış
1 tane stoper
1 tane kaleci
1 tane sağ bek
1 tane de forvet

Transfer Listeleri

Van Ginkel
Kevin Trapp
Bas Dost
Yerry Mina
Denis Suarez
Jack Wilshere
Aleix Vidal
Luuk De Jong
Alex Grimaldo
Bolasie
Thomas Vermaalen

Şeklinde.

Satış listesine koydukları oyuncular

Aatif
Giuliano
Mehmet Topal
Mauricio Isla
Carlos Kameni-kiralıktı

Şeklinde imiş.

10 numara istemiyormuş Cocu
2 tane orta saha alınacakmış
1 tane stoper
1 tane kaleci
1 tane sağ bek
1 tane de forvet

Transfer Listeleri

Van Ginkel
Kevin Trapp
Bas Dost
Yerry Mina
Denis Suarez
Jack Wilshere
Aleix Vidal
Luuk De Jong
Alex Grimaldo
Bolasie
Thomas Vermaalen

Şeklinde.
Anlıyorum.

Hocam alacaklarını bırakmamış.

Aykut Kocaman'a 1 yıllık alacağı olan 1.5 milyon Euro (8 milyon 270 bin TL) ve tüm hak edişleri peşin olarak ödendi.

Üst Alt