Fenerbahçe'den Büyüleyici Performans - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Büyüleyici Performans

@Alpay Asma 'nın güzel analizleri gibi bir başlık sanıp hevesle geldim. Maalesef karşıma maçkolike bakıp üç saniyede yazılan bir post ve ne olduğunu anlamadığım bir caps çıktı.

Cocu'ya yazık.
2 milyon euor daha fazla kazanacak diye bütün kariyerini çöpe attı.

Hollanda da; şampiyon olmuş, oturmuş ve şampiyonlar ligine gitmesi kesin olan genç takım bırakılıp fenere gidilir mi?

Psv'de kalsaydı eğer en geç 2 sene içinde Avrupanın en iyi takımlarından birine hoca olma şansı %99 'du.
Şimdi feneri şampiyon yapmazsa eğer kovulacak ve kariyerine sekte vurmuş olacak.
Birde tüm transferler comoli gibi 6 senedir çalışmamış birine bırakılır mı?

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Lokomotif Moskova’yı yedeklerle bile 3’leriz diyen görüm antuda.Yatabare yerine başka bir oyuncu olsaydı Konya’dan bile 3 yiyeceklerdi.Lokomotik çok sağlam takım bu arada.Bizim ligin içinden geçerler.

Cocu'ya yazık.
2 milyon euor daha fazla kazanacak diye bütün kariyerini çöpe attı.

Hollanda da; şampiyon olmuş, oturmuş ve şampiyonlar ligine gitmesi kesin olan genç takım bırakılıp fenere gidilir mi?

Psv'de kalsaydı eğer en geç 2 sene içinde Avrupanın en iyi takımlarından birine hoca olma şansı %99 'du.
Şimdi feneri şampiyon yapmazsa eğer kovulacak ve kariyerine sekte vurmuş olacak.
Birde tüm transferler comoli gibi 6 senedir çalışmamış birine bırakılır mı?

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

bilemiyoruz belki birileri zengin olurken fenerbahce fakirlesiyordur :D

Aksine, her şeyin istatistiği tutulmaz. İstatistik çoğu koşul aynı ise dikkate alınabilir. 2009 yılı ile 2018 yılındaki futbol,Galatasaray vs her şey alakasız derecede farklı.

Son 10 yılda her şeyin içi boşaldı. Değerli, fayda verici içerikler yerine boş şeyler anlam kazanmaya başladı. Kast ettiğim şey buydu. Uzun uzun yazılmış içi dolu yazılar altına "durumumuz yoktu okuyamadım kardiş" gibi yazıların yazıldığı dönemdeyiz.

Son 10 yılda her şeyin içi boşaldı. Değerli, fayda verici içerikler yerine boş şeyler anlam kazanmaya başladı. Kast ettiğim şey buydu. Uzun uzun yazılmış içi dolu yazılar altına "durumumuz yoktu okuyamadım kardiş" gibi yazıların yazıldığı dönemdeyiz.

O inci sözlük ekolünün bir sonucu.

Yine de dolu içerikler kendisini okutuyor, antin kuntin aşırı hayalperestlik içeren, City gibi takımların ilk 11 oyuncusunun kadrolara yazıldığı yazıların ilgi görmemesi normal.

ağlanacak haldeler malesef, türkiyenin en büyük zenginlerinden biri başkanları ama o da kar etmiyor. çok ah aldı bu şikeciler, elbet çıkacaktı bunlar

Olur mu ya benzia zidane roulette yapmis çok iyi keh keh keh dun bjkliler de ilkyarı sovuyodu takima 2.yari sarpsborg mudur nedir Allahın cezası bi ada sahip takım savunmada hata yapınca atmışlar golleri.babelin golde rakip oyuncu o kadar uzak ki babele ikili mücadeleye hic girmemiş vs nerden bulmuşlar boyle uyduruk takimi...bunu diyorum çünkü moskovaya laf eden Gs iyi oynamadi diyen kargalar olmuş.ulan ilkyarinin son 20-25 dksii hariç perişan ettik rusları.10 pozisyona girdik abartısız.bunu bi de stopersiz, belhanda ve erene rağmen yaptik.onyekuru kenarda,feghouli gibi adam yok bi de.sen sarpsborg denen adi bozuk takima karşı ilkyari pozisyona girememissin.2.yari hatalardan golleri bulmussun got lalesi

Hollanda Ligi'nde 4 senede 3 şampiyonluk almış diye övüldü bu adam. Frank de Boer 4 sene üst üste şampiyon oldu ama İnter'de berbattı, C.Palace'de ise rezil oldu. 6 maç 0 puan,0 gol ile gitti.

Cocu bahsedilen kadar iyi olsa en azından PL'den orta sınıf bir takım falan kapardı anında. Ben daha önce de söyledim illa yabancı gelecekse Sinisa Mihajlovic gelmeliydi.

Hatta şaka yapmıyorum İgor Tudor bile daha iyi olurdu. En azından takım fizik olarak hayvan gibi güçlü olurdu, evinde rakipleri dağıtırdı.

plan programsız olduğu her halinden belli bir takım , oyuncu kalitesi de genel olarak düşük. ki transferlere bakınca bunun cocu'yla alakası olduğunu pek sanmıyorum, cocu nerden alsın frey'i falan..

Bizim Deniz soydan midir nedir nerede yaw
R.I.P.

b31fef1e2d6dda56de56dbb47ac64555.jpg

sent via GSC

Üst Alt