Fenerbahçe'den UEFA Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den UEFA Açıklaması!

bence maaş bütçesini sınırlamak çok daha önemli sattığın kadar aldan. çünkü sattığın kadar alda çok katakulli çeviriyorlar. elif gibi ortalama bi topçuyu bile 10 milyon üstü satacağız diye haber yaptırıyorlar.
Aslında FFP kuralları kendi içinde çok tutarlı. Sattığın kadar al ve yüzde 60 maaş bütçesi koşullarını tutturabilirsen, Avrupa geliri ile eğer yüksek faiz yükün yoksa şartları sağlıyorsun.

İnceleme dairesi, yargı dairesine yollarken her zaman tavsiye verir. Yargı Dairesi +20 milyonluk taahhüdü -57 yaptıklarını görünce bu tavsiyeyi dikkate alır mı bilemedim. Fener bu kadar harcamayla şampiyon olsaydı (Geçen sene bizim yaptığımız gibi) o zaman "yaptım, yaptım ama bir sor neden yaptım" diyebilirdi. Benim görüşüm sattığın kadar al minimum olmak üzere bunlar 3 yıl denetim yiyecekler. Maaş kısıtlaması, para cezası... Men maksimum ceza olur

Aslında FFP kuralları kendi içinde çok tutarlı. Sattığın kadar al ve yüzde 60 maaş bütçesi koşullarını tutturabilirsen, Avrupa geliri ile eğer yüksek faiz yükün yoksa şartları sağlıyorsun.
şimdi bunlara sattığın kadar al zaten 2 yıldır uygulanırken şartları çok büyük zararlarla delmesi ekstra cezaları gerektirmez mi sonuçta sattığın kadar al kısıtı zaten vardı, ekstra bi ceza şart gibi. men olmasa bile başka ağır bi ceza gelmeli gibi. senin tahminin ne

şimdi bunlara sattığın kadar al zaten 2 yıldır uygulanırken şartları çok büyük zararlarla delmesi ekstra cezaları gerektirmez mi sonuçta sattığın kadar al kısıtı zaten vardı, ekstra bi ceza şart gibi. men olmasa bile başka ağır bi ceza gelmeli gibi. senin tahminin ne
Yeni yönetim olması ve sponsorluk geliri vs sokmalarından dolayı yeni bir anlaşma yapmak isteyeceklerdir. Tek çıkış yolları bu.

Açıkçası devre arası harcamalarına bakınca kesinlikle affedilmemeleri lazım. 1+1 yıl men artı sat-al ve maaş kısıtı gelmeli.

Sen yanlış anladın iyce. ust kurula men etmeyin bizi diye tavsiye veren fener zaten abi ,biz şu maddeleri uygulamaya razıyız demişler.uefanin verdiği bi tavsiye yok,aldigi bi karar da yok.net olan bu
Ha bak böylede olabilir...
Ama bence bosa debeleniyorlar
Bizde böyle birsey yapmistik galiba? Ama bizde baskan bizzat kendi gidip savunma yapmisti

Transfer taksitleri ve maaşları ödememe durumları olunca ya da usülsüz transferlerden dolayı men geliyor transferde.

Eyvallah tesekkurler bilgi icin

O zaman, halihazirda uymalari gereken sattigin kadar al ve butce denkligi vardi. Bir de verilen para cezasinin bir kismi ertelenmis

Sattigin kadar al’i karsiladilar ama butce denkligini saglayamadilar

Bu durumda gelmesi gereken cezalar asagidaki sekil olmasi gerekir diye dusunuyorum

- Ertelenen para cezasinin uygulanmasi, sanirim 5-6 mln€
- butce denkliginde surenin 3-4 yil daha uzatilmasi
- butce denkliginin saglanabilmesi icin toplam maas siniri (orn gelirin %60’i)
- butce denkliginin saglanabilmesi icin sattigin kadar al’in devam etmesi, belki bunun da uzatilmasi
- 2 yil avrupadan men (bunu tavsiye nedeniyle vermeyebilirler)

Bence 4 yillik yeni sure icin bunlarin olmasi gerekir
Neticede kurala uyulmadiysa ayni kurallarla devam edilmesinin bir anlami yok, bir yaptirimi ve agirlastirilmasi lazim

Ben derimki uefa fenere transfer yasagi vs getirmesin, serbest biraksin. Tek sart comollinin transferlerde 4 yil daha tek yetkili olmasini istesin yeter! :)

4 yil sonunda tmsf den 5 tl ye satarlar feneri !!

Üst Alt