Fenerbahçe'den UEFA Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den UEFA Açıklaması!

Yeni yönetim olması ve sponsorluk geliri vs sokmalarından dolayı yeni bir anlaşma yapmak isteyeceklerdir. Tek çıkış yolları bu.

Açıkçası devre arası harcamalarına bakınca kesinlikle affedilmemeleri lazım. 1+1 yıl men artı sat-al ve maaş kısıtı gelmeli.
bizim mustafa cengiz yönetimi yeni bi yönetimdi ve 6 aylık dönemde pozitif gelişmeyle ikna edebildi ama bu ali koç geleli 1 sene oldu ve ekonomik olarak da pozitif bi gelişme sağlayamadı. bizimle aynı muameleyi görmeyi haketmiyorlar bence

Mustafa cengiz yeni gelmişti fazla harcama yapmadı boşuna mı forvetsiz kaldık ali geldiğinden beri 12 13 tane çöp doldurdu uefa 5 m euro para cezası ve ffp süresini uzatabilir yada para cezası artı men uymadığın her sene para cezası katlanarak devam ediyor

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu açıklamaya göre FB 1-2 yıl men cezası alacaktır. Resmen kıvırmışlar ve yalvarır gibi tahmin de bulunmuşlar.

Zaten FB men cezası ve transfer kısıtlaması almazsa, UEFA denen şikeci ve rüşvetçi kurum bir daha kimseye FFP demesin.

10 yılda 1+1 lig şampiyonluğundan başka bir şeyi olmayan camia hiç ceza almayacak 10 yılda 5-6 defa şampiyon olan takım ceza alacak.

Silerler o işi.

Ceza gelmezse fb ye kaldırsınlar bu ffp denilen saçmalığı. Kısıtlama koyuyorsun adam uymuyor tekrar kısıtlama koyuyorsun ee adam uymuyor ki ne anladım ben o işten

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenere maaş kısıtlaması gelmesi aslında fenerin işine gelir , bu sezon +65 milyon euro para ödedi fb topcularına biz ise 45 seviyesindeydik adamlar bu kadar başarısızken +20 ödediler bize nazaran uefa bunlara 40-45 milyon maaş sınırı getirirse bunların işine gelir zaten geçemezler o sınırı ceza yememek için üstüne zaten sattığın kadar al transferde - de kalmama cezası var bunların bu iki ceza bunlara aslında hediye gibi aynı bizde olduğu gibi üzerine borçları yapılandırırsalar 6-7 seneye anca kurtulurlar şuan ellerinde ki çöpleri satıp bir transfer bütçesi yapabilirler mi bilmiyorum 2-3 oyuncu satıp takımlarını bonservisi elinde oyuncularla kurmak zorundalar başka çıkışları yok diye düşünüyorum.

Inceleme kurulu halt etmis hakkaniyetli bir karar cikmasi halinde fb 2-3 yil daha rakibimiz olamaz, hakkaniyetli bir karar cikmazsa fb 8-10 yil daha gotu toparlayamaz

Ne yapiyorlarsa yapsinlar

Gelebilecek cezalar şunlar bildiğim kadarı ile,transfer yasağı yok.
a) warning,
b) reprimand,
c) fine,
d) deduction of points,
e) withholding of revenues from a uefa competition,
f) prohibition on registering new players in uefa competitions,
g) restriction on the number of players that a club may register for participation in uefa competitions, including a financial limit on the overall aggregate cost of the employee benefits expenses of pla yers registered on the a-list for the purposes of uefa club competitions,
h) disqualification from competitions in progress and/or exclus ion from future competitions,
i) withdrawal of a title or award

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fenere maaş kısıtlaması gelmesi aslında fenerin işine gelir , bu sezon +65 milyon euro para ödedi fb topcularına biz ise 45 seviyesindeydik adamlar bu kadar başarısızken +20 ödediler bize nazaran uefa bunlara 40-45 milyon maaş sınırı getirirse bunların işine gelir zaten geçemezler o sınırı ceza yememek için üstüne zaten sattığın kadar al transferde - de kalmama cezası var bunların bu iki ceza bunlara aslında hediye gibi aynı bizde olduğu gibi üzerine borçları yapılandırırsalar 6-7 seneye anca kurtulurlar şuan ellerinde ki çöpleri satıp bir transfer bütçesi yapabilirler mi bilmiyorum 2-3 oyuncu satıp takımlarını bonservisi elinde oyuncularla kurmak zorundalar başka çıkışları yok diye düşünüyorum.
Yalnız buna uya bilmeleri için büyük zarar görürler her türlü.

Maaşı indir diyorlar ama bunu yapmaktan için oyuncuları ya satacaksın yada fahiş fiyat vererek fes edeceksin sözleşmeleri tek taraflı.

Kadro mühendislik konusuna hiç girmiyorum bile bunlarda bu kaosta.

Futbolda sportif başarı ve Avrupa katılımı bunların normal şartlarda tek kurtuluş imkanları ki bu durumda başarıları olmaları çok zor gibi gözüküyor.

Heriflerin 700 milyon Euro borçlu mevcut.

Hiç bir mal varlığı yok. Hiç kimse Ali Koçları dahil gördük ki bu borcu kapatırım diye bir dünya yok. 700 milyon Euro ve faizleri ile her gün daha da yükseliyor bu rakam.

Bunlar çooooooktan okeye dönüyor da hükümet bilmem isimleri ile ayakta tutuluyorlar halen. Normal şartlarda kayın atılması olmalıydı veya çocuk öldü gömelim olmalıydı. Bu borcu ve faiz mekanizmasının Türkiye'de hiç bir kulüp sadece sportif gelirleri ile kapatması mümkün değildir.

Yalnız buna uya bilmeleri için büyük zarar görürler her türlü.

Maaşı indir diyorlar ama bunu yapmaktan için oyuncuları ya satacaksın yada fahiş fiyat vererek fes edeceksin sözleşmeleri tek taraflı.

Kadro mühendislik konusuna hiç girmiyorum bile bunlarda bu kaosta.

Futbolda sportif başarı ve Avrupa katılımı bunların normal şartlarda tek kurtuluş imkanları ki bu durumda başarıları olmaları çok zor gibi gözüküyor.

Heriflerin 700 milyon Euro borçlu mevcut.

Hiç bir mal varlığı yok. Hiç kimse Ali Koçları dahil gördük ki bu borcu kapatırım diye bir dünya yok. 700 milyon Euro ve faizleri ile her gün daha da yükseliyor bu rakam.

Bunlar çooooooktan okeye dönüyor da hükümet bilmem isimleri ile ayakta tutuluyorlar halen. Normal şartlarda kayın atılması olmalıydı veya çocuk öldü gömelim olmalıydı. Bu borcu ve faiz mekanizmasının Türkiye'de hiç bir kulüp sadece sportif gelirleri ile kapatması mümkün değildir.

bu sezon 12-13 tane oyuncularıyla sözleşmeleri bitiyor volkan ayısı dahil bunlara bunların hiçbiriyle sözleşme imzalamayıp şuan hali hazırda yüksek para alan oyuncuları 3 e 5 e bakmadan satmak zorundalar, zaten 700 milyon euro borcun yarısını dahi eritmeleri için 6-7 sene lazım üstte yazdım ki yarısı erise anca yönetilebilir olabilirler slimani gibi bir adam 5 milyon alıyor ve hiç kullanamadılar bu gibi transferleri artık yapamazlar biz bu önümüzdeki 6-7 seneyi başarılı geçirirsek artık bizi yakalayamazlar önemli olan o

bu sezon 12-13 tane oyuncularıyla sözleşmeleri bitiyor volkan ayısı dahil bunlara bunların hiçbiriyle sözleşme imzalamayıp şuan hali hazırda yüksek para alan oyuncuları 3 e 5 e bakmadan satmak zorundalar, zaten 700 milyon euro borcun yarısını dahi eritmeleri için 6-7 sene lazım üstte yazdım ki yarısı erise anca yönetilebilir olabilirler slimani gibi bir adam 5 milyon alıyor ve hiç kullanamadılar bu gibi transferleri artık yapamazlar biz bu önümüzdeki 6-7 seneyi başarılı geçirirsek artık bizi yakalayamazlar önemli olan o
6-7 sene ? Bu süreçte full doğru yönetilen bir kulüp olsa bile bu borç inmesi mümkün değil.

6-7 sene peş peşe şampiyonluk gelirse az çok belki 300-400 milyon seviyesine iner dört dörtlük maaş kulüp yöneticilik gösterirse bunlar....

Hayal kurmaya gerek yok. 6-7 sene peş peşe şampiyon olmalarını imkanı yok.

Aramızda makas yok ki bence. Kamuoyu, tarihsel ve aynı ligde olduğumuzu için var olan bir çekişme mevcut ama bu yarış bitti açıkçası an itibariyle.

Benim derdim bu pislik camianın tamamen yok olmasıdır açıkçası :) ama bunada Türkiye'de bazı güçler izin vermez galiba.

6-7 sene ? Bu süreçte full doğru yönetilen bir kulüp olsa bile bu borç inmesi mümkün değil.

6-7 sene peş peşe şampiyonluk gelirse az çok belki 300-400 milyon seviyesine iner dört dörtlük maaş kulüp yöneticilik gösterirse bunlar....

Hayal kurmaya gerek yok. 6-7 sene peş peşe şampiyon olmalarını imkanı yok.

Aramızda makas yok ki bence. Kamuoyu, tarihsel ve aynı ligde olduğumuzu için var olan bir çekişme mevcut ama bu yarış bitti açıkçası an itibariyle.

Benim derdim bu pislik camianın tamamen yok olmasıdır açıkçası :) ama bunada Türkiye'de bazı güçler izin vermez galiba.

renktaş zaten mükemmel yönetilmeleri durumunda 6-7 senede anca borçlarının yarısı erir demiştim aynı fikirdeyiz zaten ki bu seneden gördüğümüz üzere iyi yönetilmelerinin imkanı yok :D bunlar bizim 14 yıllık dönemin bir benzerini yaşayabilir hali hazırda 5 senesini doldurdular zaten uzun süre şampiyon olamayacaklar

son cümlene bende katılıyorum ama dediğin gibi izin vermezler :D

renktaş zaten mükemmel yönetilmeleri durumunda 6-7 senede anca borçlarının yarısı erir demiştim aynı fikirdeyiz zaten ki bu seneden gördüğümüz üzere iyi yönetilmelerinin imkanı yok :D bunlar bizim 14 yıllık dönemin bir benzerini yaşayabilir hali hazırda 5 senesini doldurdular zaten uzun süre şampiyon olamayacaklar

son cümlene bende katılıyorum ama dediğin gibi izin vermezler :D

Istedigin kadar mukemmel yonet 7 Senede 350 milyon euro borcu eritmen icin senede ortalama 50 milyon euro kâr etmen lazim!!

O nasil olacak ? Son 30 yilda Turkiyede hangi kulup 50 milyon euro kar etmis de bunlar edecek? Ustelik ortalama 50 milyon euro her yil faiz borcu oduyorken?

Yok oyle bir hayal.

Turkiyede hangi buyuk kulup, ne kadar kar etmis bugune kadar? 3 buyuklerden borcunu euro bazinda azaltan bir kulup var mi? Yoksa hepsinin her yil artiyor mu ? Biz elimizde ne var ne yok sattik, oyle azalttik son 10 yilda en cok bonservis ve CL geliri olan kulup olarak.

Ne fb ne bjk be de biz alt yapidan buyuk paralara oyuncu satmadan bu borcu 1 euro azaltabiliriz.

Üst Alt