Fenerbahçeli Bir Taraftardan, Ünal Aysal'a Övgü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeli Bir Taraftardan, Ünal Aysal'a Övgü!

Biz burada genel bir aysal degerlendirmesi icin konusmuyoruz , basliga konu olan yazi uzerine konusuyoruz , aysalin iyi ve kotu yaptiklari ile ilgili bir cok baslik mevcut

ama 14 mayis 2011 de jet sekilde goreve gelen bir baskanin , 2010-2011 sezonuna ait dinlemelerle ortaya cikan sike surecine GS yi katmamis olmasina yonelik ovguyu kabul edecek kadar da beynimiz yikanmadi

Mantikli soylenenlere eyvallah ,kimse bir sey demiyor , ama yazi sacma . Genel bir aysal gorusmesi acacaksak buyrun ilgili basliklarda eksisi artisiyla konusalim ama bu basligin sebebi olan yazi sacma

Bence burada Aysal Galatasarayi sike olaylarinin disinda tuttu demesinin kasti baska bir baskan olsa muhtemelen Azize destek cikardi gibi, sike olaylarina karsi böyle dik durmazdi gibi seyler olabilir.

Mesela Polat o dönemler hala baskanliga devam etseydi adim gibi eminim Aziz'e destek cikardi.

O olabilir , mantikli . Aslinda polatin sike surecinin disinda tutmus olmasini lanse edis bicimini hic sevmemistim

sanki basariymis , normal disi bir seymis gibi paketleyip sunmasi , ve bir de o sezon sike yapsak ne olurdu , fener ile ts 82 puan almis , biz herhalde 40 li bir seydi , sike yapip kume dusmekten mi kurtaracaktik yani , sike yapacak bile olsan yapmayacagin bir sezondu , paran bosa giderdi yani

bu iki sebepten dolayi polatin bunu isitip isitip vermesi sacma otesiydi , acikcasi aysal ile polat a cok sasiriyorum

polat sportif basari ustadi diye lanse edilirken , tek dogru yaptigi is mali disiplin ve mali konulardi

aysal da sportif acidan deneyimsiz ama mali yonden harika yerlere getirir denirken , adam en cok mali anlamda sacmaladi .. ikisi de beklenmeyen isleri yapip kendilerinden bekleneni yapamadilar

ilginctir

Doğruluk payı olan bir yazı ama bunu bir fb taraftarının yazdığına ihtimal vermiyorum. Onlar botokslu aysel der geçerler çünkü işlerine gelmediği için nefret ediyorlardı. Tıpkı bu forumda da bazılarının yaptığı gibi! Fb taraftarı dursun'u çok sever mesela.

Bence burada Aysal Galatasarayi sike olaylarinin disinda tuttu demesinin kasti baska bir baskan olsa muhtemelen Azize destek cikardi gibi, sike olaylarina karsi böyle dik durmazdi gibi seyler olabilir.

Mesela Polat o dönemler hala baskanliga devam etseydi adim gibi eminim Aziz'e destek cikardi.
Telegol'e canlı yayına çıkıp kendi ağzıyla söylemişti zaten; "3 temmuz sonrası ben olsaydım türk futboluna abilik yapar aziz ve şekip'e kol kanat gererdim" diye alenen söylemişti. Hatta "Galatasaray'ın tarihi boyunca şikeye bulaşmadığına da kefil olamam" da demişti bu zat.

Telegol'e canlı yayına çıkıp kendi ağzıyla söylemişti zaten; "3 temmuz sonrası ben olsaydım türk futboluna abilik yapar aziz ve şekip'e kol kanat gererdim" diye alenen söylemişti. Hatta "Galatasaray'ın tarihi boyunca şikeye bulaşmadığına da kefil olamam" da demişti bu zat.

ilk soyledigi manasiz kacmis ama ikincisi mantikli , kendi yonetimde olmadigi donemlere elbette kefil olamaz

biri cikar bir itiraf ,bir belge vs koyar , neden adam kendini gecmisle ilgili baglasin

feneri kurtarmak icin soylenen laflar icinde bir tanesi mantikliydi aslinda , sikeyi kisiler yapar ama lekesi klube bulasir , simdi kendi fesat yapisiyla bir yonetim veya baskan sike yaparsa veya yapmissa , ondan sonrakiler icin bu suc olmamali , o donem icin kisiler ve klup ceza almali

surekli dogan arabalar konusulur tesvik ile ilgili , verilmis ise o donemki yonetim vermis , bugunkune ne ?

polat in demek istedigi oydu

ama sikeye bulasilmamis olmasini boyuna ekstrem bir uber konu gibi anlatmasi abesti

Aynen ben de hatirliyorum o dediklerini. Ve bu söylemlere ragmen hala Polati öven/iyi gösteren mesajlar görüyorum forumda.

Polat berbat bir baskandi, Dursun ile daha kötüsü geldi basimiza ama o ayri bir konu.

Bunu söyledikten sonra da Ali Dürüst çıktı ve "Biz bir aileyiz bizde devamlılık esastır ben tereddütsüz bir şekilde kefilim" dedi. İşte adam var adam var. 110 yıllık tarihi olan bir kulüpte nice yönetimler gelmiş geçmiş elbet birileri şeytana uymuş olabilir de olmayabilir de bunu biliyoruz lakin senin eski bir başkan olarak vereceğin cevap Ali Dürüst'ün cevabı gibi asil olmalıydı. Polemik konusu yapılabilecek, şikeci medyası tarafından spekülasyon üretilebilecek bir cevap veremezsin. Verirsen senin Galatasaraylılığın sorgulanır bu kadar basit.

Şu cevaba bak la Polat'ı dahi savunmak için bin dereden su getirmiş eleman :D Kongre üyelerinin bu profilde olduğu bir Galatasaray'da başkanın dursun olması da pek şaşılacak bir şey değil. Galatasaray'ı gönülden seven insanların allah yardımcısı olsun.

Aynen ben de hatirliyorum o dediklerini. Ve bu söylemlere ragmen hala Polati öven/iyi gösteren mesajlar görüyorum forumda.

Polat berbat bir baskandi, Dursun ile daha kötüsü geldi basimiza ama o ayri bir konu.
Hiç sorma kardeşim. Polat ve Özbek'in masum gösterilmeye çalışılıp her fırsatta Aysal'a küfredilen bir forum haline geldik yazık.

dursun icin bir yorum yapamam , ama polat bu klube mali acidan , kendisinden onceki ve sonraki tum baskanlardan daha kritik isler yaparak katkida bulunmustur

ister over ister yererim , siz de kendi istediginizi yapin ,ovun elestirin , baskasina karismayin.

ayrica mesajimda , nerdeyse tek iyi yaptigi sey mali meselelerdi demisim , bu satiri okumak zor olmasa gerek , diger anlami , mali mevzular disinda basarisizdi demek oluyor

Yani Polat'ı savunan ılık mıdır?

evet.jpg

Hangi mali başarıymış la bu :D Hani şu rahmetli Özhan Canaydın'ın eseri olan TT Arena'nın 5 yıllık tüm gelirleri Stancu'lara, Culio'lara, Zapata'lara ipotek edilen mali başarı mı? :D

@ZikiŞentürk senin tahtına aday bir sucuk ekmekçi daha bulduk haberin olsun.

Polat'in tek iyi yaptigi is mali gelir miymis? Rahmetli Canaydin dan devraldigi baskanligi ne kadar borc ile birakmis o zaman bi aciklarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Ben de Aysal'ı destekleyen ılıktır desem nolacak peki yav?

Istediklerini desinler , fakat sen de oyle dersen sen de onlar gibi olursun , "onlar gibi" derken ne demek istedigimi aciklayim , aslinda seyirci ve taraftar profilindeki insanlarin neden kongrelere giremediginin , uyeliklerden uzak tutuldugunun da sebebidir

GS nin felsefesinde ozgurluk yatar , isteyenin istedigi fikri savunmasi , diledigince konusmasi yatar , bu yuzdendir ki inan kirac denen adamin pesinden giden kongre uyeleri sapmis olanlardir, bu yuzdendir ki UA gibi yapilanmalardakilerin tepedekilere abi cekmesi sebebiyle fikirsizlikleri had safhadadir

burada da var bunlardan , ikisi konusuyor iste yukarida , cunku bu adamlar boyle , aysali mi faydali buluyor , sen sadece aysali faydali buluyorsan onlarla konusabilirsin , aksi bir fikir beyan ettigin anda , fikrinin icerigi onemli bile degil , hemen "otekisindir"

bu tip adamlar asla boyle klup kongrelerinde vs barinamazlar, kongrelerde ozgurluk vardir . cok seslilik vardir

ama bu adamlar daha forumda bunu basaramiyor , kendi dusuncelerini degil baskalarinkine odaklaniyor ve hayatlarini sikayet ,elestiri ve otekilestirme tarzinda kurmuslar , ne desen bostur boylelerine

polata gelince , ilk mesajimda yazdigim gibi, tek dogrusu mali islerdi .. 15 seneye yakindir aig , aysal , qvt gibi fonlarin elinde oyuncak olmus hisseleri canaydin doneminde devreye girip klube kazandiran , spk ile duzgun iliskiler kurarak sirket birlesmesini onca yatirimcinin ters basvurusuna ragmen yapabilen , eren talu dan sonra cikmaza giren stad isini yeniden ihale ederek , tonla tavizla zor bela kabul ettirip acan adamdir

bugun o stadyumdan gelen her kurusta , herkesten cok polatin basarisi vardir . ve har vurup harman savurdugu para aysaldan dursundan kat be kat azdir

buna karsin sportif olarak rezil bir kadro ve takim birakmistir , hukumeti devleti klubun damarlarina kadar sokmus seyircisini satmistir , rakiplerle rakip olmak yerine "bir" olmayi ve diger kucukleri ezerek pastanin 40% 40% fb GS arasina donmesine calismak gibi tarihi bir hata yapmistir

bu hatalari ayyuka cikinca da kongre tarafindan indirilmistir , ama buradaki elestiri ustatlari , polati indirirken o gun elestirmislerdir kongreyi , aysal 100 milyon dolarla geliyor dendiginde de elestirmistir , aysal giderken de canaydin , dursun , yarsuvat varken de elestirmislerdir

cunku spordan klupculukten cok anlarlar , her sene sampiyon olunabilecektir , digerleri bosa yarismaktadir ... bu mantalitedeki adamlarin kongrede olmamasindan felaket haz aliyorum

ama tum taraftar boyle degil , disarida kalmasina uzuldugum de cok insan var .. bu forumda da var keske uye olsalar , katkilari olur dedigim insanlar ... bir de bos beles yapip , bir seyden anlamayip , dahasi bir sey inceleyip bilmeyip anca gunluk streslerini GS uzerinden atmaya calisan tipler dolu

Kullandığı avatarda bile görgüsüzlüğün dibine vurmuş herifler gelmiş burada gerçek taraftarları eleştiriyor :D Ha bir de yetmiyor etik, özgürlük ve eşitlik edebiyatı kasıyor :D Ulan ne adamlar var ya ahahahhahahah

Hangi mali başarıymış la bu :D Hani şu rahmetli Özhan Canaydın'ın eseri olan TT Arena'nın 5 yıllık tüm gelirleri Stancu'lara, Culio'lara, Zapata'lara ipotek edilen mali başarı mı? :D

@ZikiŞentürk senin tahtına aday bir sucuk ekmekçi daha bulduk haberin olsun.
Ziki Şentürk mü?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt