Fenerbahçeli Bir Taraftardan, Ünal Aysal'a Övgü! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeli Bir Taraftardan, Ünal Aysal'a Övgü!

Kongrede özgürlük varmış.

Konuşma yapan birisi hoşlarına gitmeyen birşeyi dile getirdi mi kürsü de, hemen "kısa keselim" "sadede gelelim" diye bölünen konuşmaların olduğu yer mi özgürlük barındırıyor?

Masal anlatma yahu. Bilmesek yiyeceğiz.

Kongre üyesiyim diye kendini minetten sanma. İnşallah bir gün şu kulüp gerçek taraftarlara açılır da senin gibilerinin zihniyetinden kurtuluruz.

C2zimqLWgAEQnjs.jpg

Bu arkadaşın kafası çalışıyor febeli değildir muhtemelen

Kongrede özgürlük varmış.

Konuşma yapan birisi hoşlarına gitmeyen birşeyi dile getirdi mi kürsü de, hemen "kısa keselim" "sadede gelelim" diye bölünen konuşmaların olduğu yer mi özgürlük barındırıyor?

Masal anlatma yahu. Bilmesek yiyeceğiz.

Kongre üyesiyim diye kendini minetten sanma. İnşallah bir gün şu kulüp gerçek taraftarlara açılır da senin gibilerinin zihniyetinden kurtuluruz.

Kim acacak ? Acacak olan ,tuzugu yapan yine kongre degil mi ? Bekleyin bakalim. Fakat ben olsam beklemek yerine uye olmaya calisirdim .

Kim acacak ? Acacak olan ,tuzugu yapan yine kongre degil mi ? Bekleyin bakalim. Fakat ben olsam beklemek yerine uye olmaya calisirdim .

Sen default olarak herkesin kongre üyesi olmak gibi bir hayali var veya kongre üyeliğini çok önemsiyor falan mı var sanıyorsun ?

Kongre mongre zerre s..mde değil, kongre üyelerininde büyük çoğunluğu boş beleş adamlar. Lise eski lise olmadığı için kongre de eski kongre değil, tam da bu yüzden Galatasaray halka açılmalı. Halk popülizmi yapan bir insan değilim, eğer elit bir yapı olsaydı sonuna kadar desteklerdim lakin şu an elit olmamasına rağmen elit rolü vizyonsuz, çapsız pilavcılar var.

Son düzenleme:
Sen default olarak herkesin kongre üyesi olmak gibi bir hayali var veya kongre üyeliğini çok önemsiyor falan mı var sanıyorsun ?

Kongre mongre zerre s..mde değil, kongre üyelerininde büyük çoğunluğu boş beleş adamlar. Lise eski lise olmadığı için kongre de eski kongre değil, tam da bu yüzden Galatasaray halka açılmalı. Halk popülizmi yapan bir insan değilim, eğer elit bir yapı olsaydı sonuna kadar desteklerdim lakin şu an elit olmamasına rağmen elit rolü vizyonsuz, çapsız pilavcılar var.

Hay kuracağım cümleye :D

Sizde de harfler tuhaf çıkıyor mu ? Can B�Y�K gibi mesela.

Polat dionuz da polat da aysalcı vizyoncuların sevdiği bir başkan olması lazım değil mi? Marifetinden bağımsız olarak isimli td, haldun üst önderliğinde pahalı ve isimli oyuncular, sürekli harcanan paralar. Nasıl prandelli pandev ve cemali hakkında konuşmak "geldiklerinde çoşuyodunuz" gibi gerçek dışı bahanelerle hor görülüyorsa, şimdi de polata saydıranların dürüst olup zamanındaki transfer şovlara ve haldun güzellemelerine katılıp katılmadıklarını sormak isterim

Üst Alt