Fenerbahçe'nin Alex Planı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Alex Planı

Cevap: Fenerbahçe'nin Alex Planı

Saygılı konuşmayı öğren, akıllı, terbiyeli ol burası angut forumunuza benzemez. Bu konu tartışmaya açık bir konu adam olup tartışmaya katılabilirsin imalı yorumlar yapmadan. Ne yediğimi ne içtiğimi öğrenmeye çok meraklıysan onu da öğretiriz kafan rahat olsun.

oncelikle kahve edebiyati yapmaktan vazgecersen daha sevimli olabilirsin. ikincisi "tartismaya katilabilirsin" gibilerinden "alcakgonullu" babaliklarina da ihtiyacim yok. ucuncusu saygili konusmayi ogren, akilli, terbiyeli ol tarzindan sacma sapan cocukluklarina da sanirim burda yer yok. dorduncusu, angut.com diye bahsettigin siteyi bu kadar iyi takip ettiysen biliyor olman gerekir ki orasi ne yazik ki tipki senin gibi erman toroglu edebiyati yapip etrafa saldiran insanlarla dolu.

eger yahu siz ne yiyorsunuz, ne iciyorsunuz lafini olgunlukla karsilayamiyorsan ben sana yardimci olamam. zira 4-5 paragrafta bahsettigim seylere hic deginmeden bana alex-saunders kiyaslamasiyla gelip, ustune ustluk saunders alex'ten daha iyi diyebiliyorsan emin ol bu forumdaki bazi gs'li arkadaslar bile seni daha keskin bir bicimde 'ti'ye alacaklardir.

ama neyse, sen adam gibi tartisacagina insanlara sanal uyarilar yapmaya devam et - yas henuz 10'larda herhalde.

oncelikle kahve edebiyati yapmaktan vazgecersen daha sevimli olabilirsin. ikincisi "tartismaya katilabilirsin" gibilerinden "alcakgonullu" babaliklarina da ihtiyacim yok. ucuncusu saygili konusmayi ogren, akilli, terbiyeli ol tarzindan sacma sapan cocukluklarina da sanirim burda yer yok. dorduncusu, angut.com diye bahsettigin siteyi bu kadar iyi takip ettiysen biliyor olman gerekir ki orasi ne yazik ki tipki senin gibi erman toroglu edebiyati yapip etrafa saldiran insanlarla dolu.

eger yahu siz ne yiyorsunuz, ne iciyorsunuz lafini olgunlukla karsilayamiyorsan ben sana yardimci olamam. zira 4-5 paragrafta bahsettigim seylere hic deginmeden bana alex-saunders kiyaslamasiyla gelip, ustune ustluk saunders alex'ten daha iyi diyebiliyorsan emin ol bu forumdaki bazi gs'li arkadaslar bile seni daha keskin bir bicimde 'ti'ye alacaklardir.

ama neyse, sen adam gibi tartisacagina insanlara sanal uyarilar yapmaya devam et - yas henuz 10'larda herhalde.

Hemen hemen bütün mesajlarına baktım sürekli Galatasarayın rakiplerini övmekten başka bir şey yazmamışsın. Ayrıca bu benim görüşüm seni ilgilendirmez bana kalırsa Hamza Hamzaoğlu da alexten iyidir. Olgunlukla karşılayabilirim elbet ama karşımdakinin adam olmadığını görünce olgunluk bir kenara bırakılıyor ister istemez. Babalıklarıma ihtiyacın olmadığını bilseydim baban olmazdım bu arada :D Babana ne biçim konuşuyorsun öyle sen yavru "KUŞUM".. Yaş muhabbeti için ise hiçbir şey demiyorum. Madem çok büyüksün akıllısın kendini tatmin için gelip burda niye yorum yazıyorsun. Ben o dediğin malum siteyi takip etmiyorum ama bu kadar çok angutu bir arada barındıran bir site ister istemez meşhur oluyor ülkemizde seninde orda hayatına devam etmeni diliyorum hak ettiğin yerde. Sevimli olmak gibi bir kaygım yok sen sarı sarı daha bi sevimlisin minik kanaryam benim..

Hemen hemen bütün mesajlarına baktım sürekli Galatasarayın rakiplerini övmekten başka bir şey yazmamışsın. Ayrıca bu benim görüşüm seni ilgilendirmez bana kalırsa Hamza Hamzaoğlu da alexten iyidir. Olgunlukla karşılayabilirim elbet ama karşımdakinin adam olmadığını görünce olgunluk bir kenara bırakılıyor ister istemez. Babalıklarıma ihtiyacın olmadığını bilseydim baban olmazdım bu arada :D Babana ne biçim konuşuyorsun öyle sen yavru "KUŞUM".. Yaş muhabbeti için ise hiçbir şey demiyorum. Madem çok büyüksün akıllısın kendini tatmin için gelip burda niye yorum yazıyorsun. Ben o dediğin malum siteyi takip etmiyorum ama bu kadar çok angutu bir arada barındıran bir site ister istemez meşhur oluyor ülkemizde seninde orda hayatına devam etmeni diliyorum hak ettiğin yerde. Sevimli olmak gibi bir kaygım yok sen sarı sarı daha bi sevimlisin minik kanaryam benim..

her neyse canim benim, seninle basa cikmak gucmus, yazdiklarindan sonra bana soz dusmez artik.

Biz hiç bir zaman HAgiyi tartışmadık... Zaten tartışmak komik olur...

Ama gözden kaçmaması gerek bişey var... Alex Fenerbahçede 110 gol 102 Asistle oynuyor... hagi ise 68 gol atmış... Avrupa başarısı falan diceksiniz ama bu Hagi ve Alex arasındaki futbol ayrımından değil. GS takımının ogünkü şartlarda tüm takımının iyi olmasından dolayıdır... Hagi göze daha goş gelen futbol oynamıştır... Ama istatistiklerde Hagi, Alexin yanından bile geçememiştir... Ve Alex bu istatistikleri koşmuyor, takımını hep eksik oynatıyor denen 5 sezonda yapmıştır... Birde koşsa demekki 80 gol falan atıcak(!) bir sezonda...

Alex ikinci forvettir. Yıllardır kendisi de söylüyor zaten ben forvetim diye. İstatistiklerini kıyaslayacaksanız hakan şükürle kıyaslayın. O da çok asist yapardı, gol atardı. Ama forvetti. Hagi orta sahaydı, oyun kurucuydu. Önünde hakan şükür-arif oynardı. Bu konuyla ilgili daha önce de yorumumu yapmıştım; fenerbahçe yönetiminin yerinde olsam ömür boyu sözleşme imzalarım alexle. Orası ayrı.

iyidir ya Alex, dursun fenerde..

fizik olarak bitmiş durumda zaten, yeter bu futboluda fenere TSlye..

alex 33 yaşında ve 35 ine kadar sözleşmesi var.Bu ligde bu alexde 37ye kadar oynar.Fener alexin cılkını çıkarmadan jübile ettirmez.Zaten alexde her şekil güzel parayı fenerden alıyor.Alan memnun veren memnun hesabı..

Alex büyük futbolcu önce bunu hazmetmemiz gerekirki antudan bi farkımız olsun..Gerçekten avrupada maçları felan izlerim alex gibi pas atabilen oyunu yönlendiren bitirici adam çok az var..Şimdi diyeceksiniz neden avrupada oynayamıyor..Tabiki fiziksel zafiyetlerinden iyi bir fiziği olsa çalışkan olsa yanı oyunun birazda defansif yönünü oynayabilse gerçekten çok büyük futbolcu olurdu tıpkı riquelme gibi..

Ancak yinede kendini futbola vermiş bir lincoln Alexten çok daha iyidir..Elanoyu bilmyorum ama şuanki haliyle yani çok kötü diyim..

Alex Hagi tartışması dünde devam etmiş

Bu konu hakkındaki son mesajım Alexi Hagiden üstün gören "Alex Hagiden iyidir" Diyen adam FUTBOL CAHİLİDİR çok net ve kesin söylüyorum bunu

Alex Hagi tartışması dünde devam etmiş

Bu konu hakkındaki son mesajım Alexi Hagiden üstün gören "Alex Hagiden iyidir" Diyen adam FUTBOL CAHİLİDİR çok net ve kesin söylüyorum bunu

Orası kesin :)

Ancak bunu çekemeyen bir kesim olduğunu unutmamak gerekir :D

"he" diyip geçeceksin kısaca,kafa yormayacaksın..

Bir futbolcunun kalitesini yurt dışında oynadığı takımlar mı belirler? O zaman Pele sıradan Santos'lu bir futbolcuydu veya Lefter veya Metin Oktay. Hagi'nin Alex'den üstün olma sebebi nedir? Alex avrupada kupa kaldırınca Hagi'den daha mı iyi olacak?

Okan Damgacı Alex Hagi'den daha iyidir bana göre, bak bende futbol cahili oldum sayende :). Ama bu, benden bir şey eksiltmedi.

Bir futbolcunun kalitesini yurt dışında oynadığı takımlar mı belirler? O zaman Pele sıradan Santos'lu bir futbolcuydu veya Lefter veya Metin Oktay. Hagi'nin Alex'den üstün olma sebebi nedir? Alex avrupada kupa kaldırınca Hagi'den daha mı iyi olacak?

Okan Damgacı Alex Hagi'den daha iyidir bana göre, bak bende futbol cahili oldum sayende :). Ama bu, benden bir şey eksiltmedi.

İyi olabilir tabii, tipi falan daha güzel bulunabilir. O da zor gerçi. Alex sempatik adam ama haklısın. O zamanki düzen farklıydı, pele gibi bir oyuncuyu şu anda mümkün değil brezilya da bırakmazlardı...

Ayrıca;

"Hagi, benim kendi pozisyonumda izlediğim en önemli oyunculardan biri. yaptıkları küçümsenemez. hagi'yle beraber anıldığım için büyük bir mutluluk duyuyorum."

alex de souza

Bence fenerbahçeli arkadaşlar da hagi gibi bir adamla adının beraber anılabileceği bir futbolcuya sahip oldukları için büyük mutluluk duymalıdırlar. Kaptanlarının sözlerini dinlemelidirler kısacası.

Alex-Hagi tartışmasına katılmıyorum çünkü tartışmak bile yersiz Alex'in 100 fırın ekmek yemesi üstüne biraz da çay içmesi lazım.

Bana pelemi yoksa maradonamı derseniz ben maradona derdim çünki maradona avrupada napoli gibi sıradan bir kulübü hem italyada şampiyon yaptı hemde uefa kupası kazandırdı,ayrıca "tek başına" dünya kupası kaldırıp aynı şekilde bir sonraki dünya kupasında finale kadar götürdü.Pele ise kendi ülkesinde efsane oldu,avrupa tozu yutmadı ama dünya kupalarında tek başına şampiyon yapmadı,oynadığı brezilya milli takım oyuncularının hepsi birer yıldızdı ve efsaneydi,oda en büyük forvetiydi dolayısı ile maradona derim hep..

Alex - hagi kıyaslamasıdada durum değişmez zira avrupada iş yapmadıysanız sizi kimse tanımaz.Hagi bize geldi üstüste 4 şampiyonluk yaşadı onun sütüne uefa ve süper kupasını getirdi.Milli takımda ise romanyayı 94 de 3.lükle bitiren takımın kaptanıydı.Real madrid,barcelona gibi kulüplerde oynadı.Bunlar artık çok basite indirgeniyor,uefa ve süper kupasını "gazoz kupası" sananlar çoğalıyor.Herşey lokal başarı olsaydı pele gibi alexde en büyük olurdu ama kazın ayağı öyle değil,haginin başarıları geçmişde kaldığı ve Galatasarayın uefa başarısından sonra 9 yıldır yokları oynadığı bir dönemde elbette psikolijik oyunlar her zaman olacakdır alex-hagi kıyaslamasıyla.

Bir oyuncu "büyük" olmak istiyorsa önce avrupada kendini göstermelidir...Oynadığı kulüpde önemli değil,yeterki avrupa maçlarında yada milli takımında büyük işler yapsın,başarılar kazansın...

Ulan Hagi ulan Hagi,adını ağzına alırken desturla alacaksın önce.AZ Alkmaar maçında ıslıkladığın adamı Gençlerbirliği maçında kral yapıyorsun,önce bunu düşüneceksin,kafan basmıyorsa Hagi'nin 94 Dünya Kupası'nı aklına getireceksin.Hagi'yi sadece Galatasaraylı olarak görmeyin,Hagi dünya çapında bir isimdir,onu beğenmek,sevmek ayıp değil,rahat olun.

Ha sen hâlâ Alex te Alex diyebilirsin,saygı duyarım,o senin efsanendir,Hagi dünyanın ..

Ulan Hagi ulan Hagi,adını ağzına alırken desturla alacaksın önce.AZ Alkmaar maçında ıslıkladığın adamı Gençlerbirliği maçında kral yapıyorsun,önce bunu düşüneceksin,kafan basmıyorsa Hagi'nin 94 Dünya Kupası'nı aklına getireceksin.Hagi'yi sadece Galatasaraylı olarak görmeyin,Hagi dünya çapında bir isimdir,onu beğenmek,sevmek ayıp değil,rahat olun.

Ha sen hâlâ Alex te Alex diyebilirsin,saygı duyarım,o senin efsanendir,Hagi dünyanın ..

+

Hagi, Hagidir, Alex fenerbahçe nin Hagisidir.

Üst Alt