Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok!

üçü de aynı değil mi renkdash? eş anlamlı sözcükler
yemledim rtş

amacım bu

3e5t2i-fisherman-catches-bird-mid-air-Rnpm.gif

evet mantık var beyin var . adam ısıran suarez 4 ay sahalardan men alırken volkan şen 7 ay ceza alıyor.
şimdi ben bunda art niyet ararım. ve o hakem yüksek not alıyor.
mesele fener değil fenerin canı cehenneme .
beter olsunlar.
ama bu organizasyonlarda türk takımlarını istemiyorlar bu net
Mantık ve beyin varsa kullan o zaman. Suarez komple futboldan men aldı 4 ay, Volkan Şen sadece UEFA maçlarına çıkamayacak. Hatırlarsan Engin Baytar da 11 maç ceza almıştı, gayet de doğru bi karardı. Belki 11 değil de 8 falan olabilirdi ama daha az değil... Ki UEFA Volkan'a 8-11 maç arası bi ceza verse 7 ayı büyük bi ihtimalle geçecekti bu süre.

Türk takımlarını istemedikleri paranoyaklık. Karikatürde gayet güzel özetlenmiş bana kalırsa:
WY4Qmq.jpg

En küçük meseleden en büyüğüne kadar bu paranoyaklığı yaşıyoruz millet olarak. Negatif bi durum mu oluştu? "Türk'üz diye böyle yapıyolar" bahanesi hazır. Aynı şey Müslümanlık'ta da geçerli. En ufak bi olayda "Müslümanız diye..." Bu bahaneler yalnızca bizi uykuya yöneltiyor, herhangi bi faydası yok.

Mehmet Topalla basladi kabus-Gösterdi beyaz noktayi korkusuz-Yikti kuslarin hayalini kusursuz-ivan bebek bizim namusumuz -Kimdir ona laf eden sorumsuz...

aynı durumun başımıza geldiğini düşünelim yine de hak etti diyebilecek miydik ?
hayır sanmıyorum .
kaldı ki o ivan bebek kasden o maça atandı o maçta değil fener hiçbir takım turla dönemezdi.
izlerken ben de zevk aldım yalan değil fenerin elenmesine sevindim ama volkan şen asla hak etmedi bu cezayı.
ağır tahrik altındaydı. ivan bebek ve selçuk inan'ın bu konuda hatırasını fotoğrafta verdim.
biz olsak tekme tokat dalardık belki.
profesonel futbolcuların sinirleri de profesyonel oluyor demek ki.

Ya sen ne anlatmaya calisiyorsun?

Ivan bebek maçı katleti diyenlere katılmam mümkün değil.
Adam çok iyi maç yöneti ama oyunda show yapan ve pislik yapan fenerli futbolcular ve hocasıdi.
Volkan Şen sonuna kadar hak etti cezayı.

Ivan bebek'in adamligini sorgulayacak degilsiniz heralde cunku kendisi adamin dibi oldugunu bir cok kez ispatladi

Üst Alt