Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok!

saka misin arkadas
cinayeti minayeti ne karistiriyorsun
mantik var beyin var

evet mantık var beyin var . adam ısıran suarez 4 ay sahalardan men alırken volkan şen 7 ay ceza alıyor.
şimdi ben bunda art niyet ararım. ve o hakem yüksek not alıyor.
mesele fener değil fenerin canı cehenneme .
beter olsunlar.
ama bu organizasyonlarda türk takımlarını istemiyorlar bu net

Son düzenleme:
evet mantık var beyin var . adam ısıran suarez 4 ay sahalardan men alırken volkan şen 7 ay ceza alıyor.
şimdi ben bunda art niyet ararım. asıl sendeki nasıl beyin ? ve o hakem yüksek not alıyor.
beter olsunlar.

download-turkish-reading-books-for-beginners-what-is-1.png

Kimseye komplo filan yapılmadı, Türkiye'de işine gelmeyen durumlarda "komplo" demeye alışmış bunlar böyle komplo teorileriyle kendilerini kandırıyor, kendileri lehine daha çok hata olduğunda seslerini çıkarmıyorlar, olur böyle şeyler deyip geçiyorlar. Fener 2 hata yüzünden elenmedi orda 2-1 kaybetseler bile yetiyordu.

Durduk yere diil hiçbir koşulda hakeme dokunamazsın.

Eee?

Hakemle uğraşamazsın kardeşim. Hatalı da karar verebiliyor hakem. Sen çıkıp oyununu oynayacaksın, bizim de lehimize aleyhimize kararlar oluyor. Bayern-Juventus maçında Juventus'un bal gibi golü verilmedi hatalı ofsayt kararıyla, verilse 3-0 olacak Juventus tur atlayacak muhtemelen. Bütün maçlarda hakem hatası oluyor sen çıkıp topunu oynayacaksın.

Bunun yüzünden basketboldaki gibi videodan tekrar bakmayı getirecekler futbola zaten, çok hakem hatası oluyo çünkü.

Son düzenleme:
Eee?

Hakemle uğraşamazsın kardeşim. Hatalı da karar verebiliyor hakem. Sen çıkıp oyununu oynayacaksın, bizim de lehimize aleyhimize kararlar oluyor. Bayern-Juventus maçında Juventus'un bal gibi golü verilmedi hatalı ofsayt kararıyla, verilse 3-0 olacak Juventus tur atlayacak muhtemelen. Bütün maçlarda hakem hatası oluyor sen çıkıp topunu oynayacaksın.

Bunun yüzünden basketboldaki gibi videodan tekrar bakmayı getirecekler futbola zaten, çok hakem hatası oluyo çünkü.

hakemle uğraşamazsın zaten topunu oynayacaksın ..o kısımlara ben de katılıyorum .
ama hata sonucu verilen kararla kasden verilen kararlar farklıdır.
benim üzerinde durduğum temel nokta özellikle bu ivan bebek denen tetikçi ..
önce bizi sonra feneri doğradı .
nedense o kürek türk takımlarından yana kum atmıyor

şimdi ben bunda art niyet ararım. ve o hakem yüksek not alıyor.
beter olsunlar.

Mahir Güler çok önemli 1 noktaya parmak basmış. Uefa illuminati haçlı birliği biz müslüman türklerden, cumhurbaşkanımız erdoğan'dan ve osmanlı'dan intikam alıyor ey cemaat-i müslim. Uyanalım artık.

hakemle uğraşamazsın zaten topunu oynayacaksın ..o kısımlara ben de katılıyorum .
ama hata sonucu verilen kararla kasden verilen kararlar farklıdır.
benim üzerinde durduğum temel nokta özellikle bu ivan bebek denen tetikçi ..
önce bizi sonra feneri doğradı .
nedense o kürek türk takımlarından yana kum atmıyor

Kasten filan karar verdiğini düşünmüyorum, o maçta Fener aleyhine verilen penaltının aynısına bizim ligde verilen penaltılar var, kimi hakem veriyor kimisi vermiyor. O hakem Fener'e kasıt yapacak olsa Fener o maçı bitiremezdi, kırmızılardan 7 kişi kalır hükmen kaybederdi, 1-1'ken çok kart yiyebilirdi Fener özellikle Caner'i kaç defa atabilirdi. Fener'in ilk yediği golde ince bi ofsayt var yan hakem kaçırmış biz de ağır tekrarlarda yan açıdan anca görebiliyoruz milimetrik hatayı. Git Bayern-Juventus maçında ofsayt diye verilmeyen golü izle youtubedan

Onun için bunlar hikaye. Türk takımları lehine yapılan onca hatada kimse sesini çıkarmıyor. Geçiniz.

Bosver Mahir kardesim, bunlarla sabah'a kadar tartissan bile adamlarin kafalarinda birsey var ki obur taraftan bakamiyorlar, ulke puani azalinca sizi gorurum, sonrada diyorlar turk futbolu gelismiyo, ben gurbetciler farkli, daha mantikli dusunur diye sandim ama ayni zihniyet

Azize'nin bi tarafi yiyorsa yanina Mahmut Uslu denilen goril bozmasi hanzo'yuda alsin ve Uefa binasini basip cezalari indirtsin.
Yanliz orasi Tff binasina benzemez, kan alirlar Azizem kan!!

Üst Alt