Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Ne alakası varya ıstedıgını destekle Allah allhh:)Ben hasta Galatasaraylıyım ama fransız gormektense kardeşimin takımını görmeyı yelerim.koyu galatasaraylıyım duşun yanı...

Emin ol o 3-5 kişi böyle yapmışsa noolacak, herkes bir değil dediğin kişilerde koyu fenerli ! Peki o zaman herkes istediğini desteklemekte özgürse ortaya böyle fotolar koyup duygu sömürücülüğüne çevirmeyin işi...

Olaya sinirlendik tamam da Fener'in desteklenmesini istemem o kadarda değil. Ne yani? Ali Sami Yen'de "fener" marşı mı çalalım? Herkes kendince tepki versin yeter. Fenerliler Kadıköy'de tepkisini versin, bizde kendi stadımızda...
:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima Bu anlatmaya calısıyorum ama olayı bu noktaya getırıyolar hacı..

Emin ol o 3-5 kişi böyle yapmışsa noolacak, herkes bir değil dediğin kişilerde koyu fenerli ! Peki o zaman herkes istediğini desteklemekte özgürse ortaya böyle fotolar koyup duygu sömürücülüğüne çevirmeyin işi...

Duygu sömürüsü mü???:allaalla6vr::allaalla6vr:

olayı kınarım ama fenerı desteklemem orası ayrı beter olsun ib....ler banene tabıkı fransızların yaptığıda orrrrrrrryantıllkte son nokta adi serfszler

Bunun Ülke destegi ile hic bir alakasi yok bence

Benim Ülkeme laf atani ben kendi ellerimle agzini yüzünü kirarim ama fenere laf edildiyse ve yunan takimi denildiyse benim acimdan hic bir sorun yok. Sonucta kendileri bize fransiz, pkk ve yunan takimi derken sorun olmuyorda disardan biri onlara böyle bisey diyince mi sorun oluyor ???

Sevgili Necati renktaşım, oradaki mesele Fener'e yunan takımı denmesi değildir, Türkiye'nin Yunanistan toprağı olarak gösterilmesi ve bu şekilde hitap edilmesidir.

Duygu sömürüsü mü???:allaalla6vr::allaalla6vr:

Evet başka ne olabilir ki ? Çıkıp herkes isterse tepkisini versin diyebilirisiniz o başka ama çıkıpta o birlik fotolarını koyup ''bakın biz gerektiği taktirde birbirimizi destekliyoruz'' fener turu geçsin, gool atarsa sevinelim,fransızlar mors olsun imajı yaratıp feneri de destekleyin demek başka.. Arada dağlar kadar fark var.

Bunun Ülke destegi ile hic bir alakasi yok bence

Benim Ülkeme laf atani ben kendi ellerimle agzini yüzünü kirarim ama fenere laf edildiyse ve yunan takimi denildiyse benim acimdan hic bir sorun yok. Sonucta kendileri bize fransiz, pkk ve yunan takimi derken sorun olmuyorda disardan biri onlara böyle bisey diyince mi sorun oluyor ???

fenerin yunanlıgını tartısmıyoruz burda .Yunanistandan gelen Taraftarlar anonsunu tartısıyoruz.....Orda gurbetçi taraftarların hepsi fenerlımıydı sence Türkiye Türkiye diye tempo tutan Yapma be Necati ben çokmu milliyetciyim yoksa sen cokmu Fanatiksin ben anlamadım...O anlar gıbı olunca onalrdan ne farkımız olucak......??

Evet başka ne olabilir ki ? Çıkıp herkes isterse tepkisini versin diyebilirisiniz o başka ama çıkıpta o birlik fotolarını koyup ''bakın biz gerektiği taktirde birbirimizi destekliyoruz'' fener turu geçsin, gool atarsa sevinelim,fransızlar mors olsun imajı yaratıp feneri de destekleyin demek başka.. Arada dağlar kadar fark var.

O fotoraflar aynen o dedıgın yorumu cıkarman ıcın koyulmustur anladıysan ne mutlu bana:D

O zaman çıkıpta ne duygu sömürücülüğü :allaalla6vr: tepkisi yapıp anlamadım numaralarına yatmayacaksınız..

Bir saattir millet bunu anlatmaya çalışıyo size..

Deyerli renkdaşım ne alakası var burda duygu sömürüsünün yapma allah askına...Burda şerefsız fransızların bılerek artnıyetlı BİZE yunan demesını tartısıyoruz...Sen bu şerefsızlerı destekle ama bana karısma allh allhh

Sevgili Necati renktaşım, oradaki mesele Fener'e yunan takımı denmesi değildir, Türkiye'nin Yunanistan toprağı olarak gösterilmesi ve bu şekilde hitap edilmesidir.

Ben anonsu hic duymadim vallah tam olarak ne dediler bilmiyorum

Bize mi yunan dediler yada sadece fb taraftarlarina mi orasini tam bilmiyorum ama Bize söylediyseler bizi ne kadar cekemediklerin ifadesidir bu

Avrupa'da en az sevilen ve en cok kiskanilan insanlar Türkler'dir ama isin komik tarafi bu avrupalilar'da o kadar g.t yoktur bunu bizim yüzümüze söyleyebilmek icin hep arkamizdan yada emniyetli olduklari yerden söylerler bunu

Sirf böyle seyler yüzünden ben cok alman dövmüsümdür hicte akillanmazlar

Ben anonsu hic duymadim vallah tam olarak ne dediler bilmiyorum

Bize mi yunan dediler yada sadece fb taraftarlarina mi orasini tam bilmiyorum ama Bize söylediyseler bizi ne kadar cekemediklerin ifadesidir bu

Avrupa'da en az sevilen ve en cok kiskanilan insanlar Türkler'dir ama isin komik tarafi bu avrupalilar'da o kadar g.t yoktur bunu bizim yüzümüze söyleyebilmek icin hep arkamizdan yada emniyetli olduklari yerden söylerler bunu

Sirf böyle seyler yüzünden ben cok alman dövmüsümdür hicte akillanmazlar

Şukür!!!! Bize söylediler tabi orda biz olsaydık Galatasaray maçı için aynı anons yapılacaktı Necati...

Deyerli renkdaşım ne alakası var burda duygu sömürüsünün yapma allah askına...Burda şerefsız fransızların bılerek artnıyetlı yunan demesını tartısıyoruz...Sen bu şerefsızlerı destekle ama bana karısma allh allhh

Yaa siz anlamamakta diretiyosunuz yada ben anlatamıyorum !

Bir üst mesajınızda başka bir arkadaşa diyosunuz ki ; fransızlar böyle böyle yaptı diye tepki koyalım, bana mesaj attığınızda fransızlar böyle böyle yaptı o zaman birlik olalım feneri destekleyelim gool atınca sevinelim diyosunuz, sonra duygu sömürücülüğü yaparak o birlik resimlerini göstererek insanları o yöne çekmeye çalışıyosunuz ..Hangisi doğru peki ?

Bide çıkmış diyosunuz ki bana karışma ! Peki siz niye desteklemem diyen insanların fikirlerini değiştirmekte bu kadar ısrarcısınız ?

Bir üst mesajınızda başka bir arkadaşa diyosunuz ki ; fransızlar böyle böyle yaptı diye tepki koyalım, bana mesaj attığınızda fransızlar böyle böyle yaptı o zaman birlik olalım feneri destekleyelim gool atınca sevinelim diyosunuz, o birlik resimlerini göstererek insanları o yöne çekmeye çalışıyosunuz ..Hangisi doğru peki ?

Bide çıkmış diyosunuz ki bana karışma ! Peki siz niye desteklemem diyen insanların fikirlerini değiştirmekte bu kadar ısrarcısınız ?

Arkadaşım destekleyelim demedim ben iyi oku yazdıklarımı.Ben kendi düşüncemi yaztım ayzdıklarımı butununu oku LÜTFEN Ayıklayarak önume surme koz gıbı...Söz konusu avrupaysa her Türk takımını Desteklerım BİTTİ...

Bir üst mesajınızda başka bir arkadaşa diyosunuz ki ; fransızlar böyle böyle yaptı diye tepki koyalım, bana mesaj attığınızda fransızlar böyle böyle yaptı o zaman birlik olalım feneri destekleyelim gool atınca sevinelim diyosunuz, sonra duygu sömürücülüğü yaparak o birlik resimlerini göstererek insanları o yöne çekmeye çalışıyosunuz ..Hangisi doğru peki ?

O zaman bırlıkte oalalım fenerı desteklıyelım lafını nerde solemısım bır butun olarak....?????Nedıyosun hocam sen....Türküm ben hastada Galatasaraylıyım Önce Türküm soz konusda Avrupa maçaları sen git haçlıları destekle tamam...

Arkadaşım destekleyelim demedim ben iyi oku yazdıklarımı.Ben kendi düşüncemi yaptım ayzdıklarımı butununu oku LÜTFEN Ayıklayarak önume surme koz gıbı...Söz konusu avrupaysa her Türk takımını Desteklerım BİTTİ...

o zaman 2 mesaj önce benim dediğim size ; feneri destekleyin, gool atınca sevinin lafıma cevap olarak ''fotoraflar aynen o dedıgın yorumu cıkarman ıçın koyulmustur anladıysan ne mutlu bana'' demiyeceksiniz..Burda kafanda yatan tek şey herkes birlik olsundur..Sonra çıkmışsın isteyen istediğini desteklesin diyosun.Sen kimi desteklersen destekle beni ilgilendirmez..

Bırak bu haçlıları destekle bilmem ne laf ebeliğini..

Bir foto koyusun daha amacını bilmiyosun..

Üst Alt