Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

bızım uzulduumuz ayıp dediğimiz sey malesef bızım basımıza gelse alay konusu olur rakıp tarftara ama farkımız bu gercekten uzucu bı durum ayıp cok ayıp.

Fb Avrupa'da kazanınca o kadar sinirlenmiyorum ama kaybederse seviniyorum yani.

Anket yapalımmı herhagı bıyerde nedersın bence sen ıstısnasın hacı..Yanlıs anlama olurmu benı dusuncem bu yonde ben kuzenımle berbaer ızledım mesela...

fenerli o önce onların macını ızledık sonra bızım macımızı.... Gayet keyısflıydık kaita gol atıgında benden cok sevındı...Kıskanmakla,Asaleti karıstırmayalım..

bızım uzulduumuz ayıp dediğimiz sey malesef bızım basımıza gelse alay konusu olur rakıp tarftara ama farkımız bu gercekten uzucu bı durum ayıp cok ayıp.

Bu konuda malesef haklısın

zaten bize yunan takımısınız diyo adamlar, spiker öyle bi anons yapsa sayfalar dolusu topic açıp makara yaparlar

Yemisim feneri daha 3ay önce Pana - Galatasaray macinda yunanlari tutmadilarmi ???

Yada Yunanistan - Türkiye macinda yunanlari desteklemedilermi ???

voa3bp.jpg

Bana ne fenerden, yunan dediyseler vardir elbet bir bildikleri fener hakkinda

insAllah Lille fark atar bunlara

E05B75451292AD408F6455DCx.jpg

//www.turkspor.net/images/news/gs_fbtaraftar.jpg[/IMG]

besiktas_galatasaray_fenerbahce_taraftar.JPG
Arkadaşlar o anda türnünde Galatasaraylı taraftarlarda vardı ÜLKEMİZE HAKARET ETİRMEMİZ HOSUNUZAMI GIDIYO ALLH ASKIAA.......Ayıp yaaa Bu fanatiklik deil arkadaşlar başka bişey.Türküyede anti fenerliğim bunun yuzunden bu forumda bır konum kapatıldı...

Daha siz dalga geçin Fener'le.Unutmayın Türk'ün Türkten başka dostu yok.Alın şuna bakın birde:

e9in-1.jpg

Siz bu adamların kazanmasını istiyorsunuz işte.İnşallah Fener-Galatasaray finali olurda kapağı takarız bunlara.

Sen bi angut.com'a gir ve bak bu Atletico macinda acilan pankart hakkinda neler yazmislar :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Bize pkk Takimi diyen takimi ben hic bi yerde desteklemem tek dilegim olur daha da beter olmalari

Yemisim feneri daha 3ay önce Pana - Galatasaray macinda yunanlari tutmadilarmi ???

Yada Yunanistan - Türkiye macinda yunanlari desteklemedilermi ???

voa3bp.jpg

Bana ne fenerden, yunan dediyseler vardir elbet bir bildikleri fener hakkinda

insAllah Lille fark atar bunlara

Dengesız bırı bunu yazmıs dıyee hemen bızde Ulkemızı satalım olemı Bumu galatasaraylılık..??

anlamıyorum bu konular tartısılmak ıcın acılıyo tartısılmak ıcın var bu forum neden patır patır kapıtılıyorkı anlmıyorum gercekten ....tartısma gayette ölcülü gidiyor halbukı

Anlaşılan arkadaş illa herkesi feneri destekleyin diye ikna etmeye kararlı.. :)

Ne alakası varya ıstedıgını destekle Allah allhh:)Ben hasta Galatasaraylıyım ama fransız gormektense kardeşimin takımını görmeyı yelerim.koyu Galatasaraylıyım duşun yanı...

Olaya sinirlendik tamam da Fener'in desteklenmesini istemem o kadarda değil. Ne yani? Ali Sami Yen'de "fener" marşı mı çalalım? Herkes kendince tepki versin yeter. Fenerliler Kadıköy'de tepkisini versin, bizde kendi stadımızda...

4 5 ezik Apo kopeği yuzunden bize laf attıysa Ülkeme olan destegimi geri çekmem.

Bunun Ülke destegi ile hic bir alakasi yok bence

Benim Ülkeme laf atani ben kendi ellerimle agzini yüzünü kirarim ama fenere laf edildiyse ve yunan takimi denildiyse benim acimdan hic bir sorun yok. Sonucta kendileri bize fransiz, pkk ve yunan takimi derken sorun olmuyorda disardan biri onlara böyle bisey diyince mi sorun oluyor ???

Üst Alt