fenerium tarafından kazıklanmış olma ihtimalim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fenerium tarafından kazıklanmış olma ihtimalim

Benim ne kadar sağlam Galatasaraylı olduğum defalarca kanıtlanmıştır. Adminlere belgeli kanıtlanmıştır. Sağolsun onlar böyle bir şey istemedi bile. O yüzden mesnetsiz iddialarınız gerginlik yaratmaktan öteye geçmiyor.

50 TL mi Ali Koç’a kaptırmış ihtimalime karşı benimle mücadeleye varsanız yardım edin; yoksanız çıkın konuda. Bu süreçte sadece @Demir P. Baş yanımda!

Benim ne kadar sağlam Galatasaraylı olduğum defalarca kanıtlanmıştır. Adminlere belgeli kanıtlanmıştır. Sağolsun onlar böyle bir şey istemedi bile. O yüzden mesnetsiz iddialarınız gerginlik yaratmaktan öteye geçmiyor.

50 TL mi Ali Koç’a kaptırmış ihtimalime karşı benimle mücadeleye varsanız yardım edin; yoksanız çıkın konuda. Bu süreçte sadece @Demir P. Baş yanımda!

uza

TMK kendi Galatasaray'lılığımdan şüphe ederim ama senden etmem. Ama sen nasıl bir delisin, sırada ne var, bu aldıkların ile Galatasaray tribününe girip maç seyretmek mi ?

Fenerbahçe’ye para kaptırmış olabilirim. Yardım istedim değerli dostlarımdan.

SkinnyAccomplishedDouglasfirbarkbeetle-max-1mb.gif

böyle bir ihtimal var. yıllardır mağazadan alışveriş yaparım. hiçbir sorun yaşamadım. bugün ilk defa internet mağazasından alışveriş yaptım. ödemeyi yaptım, banka hesabımı kontrol ettim. Para çekilmiş ancak siparişler kısımında “ödeme bekleniyor” ibaresi var. Ali Koç benim iki kuruşuma göz dikmiş olamaz herhalde; bu kadarı fazla!

Ekli dosyayı görüntüle 81377
ben de jartiyer aldın sandım dı:cautious:

Üst Alt