Ferdi Kadıoğlu Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ferdi Kadıoğlu Fenerbahçe'de

gencleri toplamak güzelde burası hollanda yada belçika degil koku bunun farkında degil

o gencleri tecrübeli mac koparcak adamların arasına alsan tamam ama yoksa bu kadar gence sabredecek taraftar yok bizde

hatta sabırı en düsük taraftara gidiyor bu cocuklar

gencleri toplamak güzelde burası hollanda yada belçika degil koku bunun farkında degil

o gencleri tecrübeli mac koparcak adamların arasına alsan tamam ama yoksa bu kadar gence sabredecek taraftar yok bizde

hatta sabırı en düsük taraftara gidiyor bu cocuklar
İstediği yere gitsin. Kaç tane genç yetenek gördük kaçı adam oldu? Bu aldıklarından da çıkan olmayacak. Bariz belli. Saçma sapan boş transferler. Fm oynanmıyor sonuçta.

Tamam da 1-2 milyon euro ödüyorlar, Ertuğrul Taşkıran'ın satış parasına bu herifi alıyorlar yani. AK da böyle işler yapacak belliki.

Çok da yanlış bulmuyorum bu tarz hamleleri. Aysal'ın bizde ilk dönem yaptığı hamleleri yapabilecek güçleri zaten yok.

koku söyle düsünüyor ben bunu psv de yaptım o da büyük takımda bu da ama orada baskı yok ve sabır var bunun farkında degil ne baskanları ne hocaları
18 yasındaki cocuklar level atlamadan büyük takıma gelince cok zor isleri

Üst Alt