Ferdi Kadıoğlu Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ferdi Kadıoğlu Fenerbahçe'de

Bana gore, vizyon budur.

Fransa, Meksika, Norvec, Colombia burdan yetenekli yuksek potansiyeli oyunculari BULMAK ondan sonra parlatip satmak. Kusura bakmayin ama, Turk oyunculara yurt disi pek sicak bakmiyor.

Arda, 2011'de 13 miljona gitti.

Bunlar ciddiden bu oyunculari 10m+ satacaz diye mi planliyor? haha, cok beklerler.

Beyler boş yapmayı ne kadar seviyosunuz ee bizdede celil var onu oynattık ferdi kaldı.fb çok dandik bir takım geçen sene aykut hoca bunlara ne yaptıysa acayip hırs ve mücadeleyle buralara geldiler ve bu sene kalitesizlikleri dibe vuracak bunlar fb yi kurtaracak adamlar değil ilerdede kurtarmayacak.

Bu cocuk fena degil, bakalim beklenen sicramayi yapabilece mi Türkiye ye gelince.

Dogru ve mantikli bir transfer bence. Biz alsak daha elimizdeki gencleri oynatamiyoruz diye sitem edebilirdim ama.

Hadi bizde genc yetenekli futbolcular var altyapida az sayida olsa da sans verebilecegin adamlar var, Fener ve Besiktas da bu bile yok. Eh mecburen disaridan toplamalari lazim.

Celil, Ahmet Sivri vs falan bunlari degerlendirmek lazim bizde.

Genie Scout açılmış, filtrelerden Türk ve 22 yaş sınırı seçilmiş. Gelişine transfer yapıyorlar sanırım o listeden. :D Esprisi bir yana, bu yaştaki oyuncuları oynatmadan geliştirmek, ihtiyaç halinde oyuna sokup etki etmesini beklemek hayalcilik olur. Oynatırsan da birkaç kötü sonuçta taraftarın haa huu'suna teslim olur mecburi kesik atarsın. Teoride güzel hamle olarak gözükse de pratikte bence karşılığı yok. Hali hazırda kadroya yazabilecekleri bir forvet yokken hele bu işlerle uğraşmaları ayrı saçmalık. Neyse bu kafayla devam etsinler, yine kupanın sapını alacaklar belli oldu. :asd:

Aldiklari 3 oyuncu da iyi transfer bence ama hala yapmalari gereken cok is var. Berke'yi aliyorsun da senin Volkan ve Kameni gibi iki tane tuzlu ve asgari 35 yasinda olan iki kalecin var. Sacmalik bence. Birinin sözlesmesi bitmisken de uzattilar. Baris ve Ferdi'yi aldilar ama Atif ve Dirar'i göndermedikleri sürece bunlarin kisa vadede bir etkisi olmaz diye düsünüyorum. Ilk 11 itibariyle degisen bir sey yok suan icin. Stoper ve forvet takviyesi yapmalari gerekiyor üstelik acilen. Parayi nereden bulacaklar o da belli degil. Sol bekte mesela hala su Ismail'i gönderemediler.

Aldiklari 3 oyuncu da iyi transfer bence ama hala yapmalari gereken cok is var. Berke'yi aliyorsun da senin Volkan ve Kameni gibi iki tane tuzlu ve asgari 35 yasinda olan iki kalecin var. Sacmalik bence. Birinin sözlesmesi bitmisken de uzattilar. Baris ve Ferdi'yi aldilar ama Atif ve Dirar'i göndermedikleri sürece bunlarin kisa vadede bir etkisi olmaz diye düsünüyorum. Ilk 11 itibariyle degisen bir sey yok suan icin. Stoper ve forvet takviyesi yapmalari gerekiyor üstelik acilen. Parayi nereden bulacaklar o da belli degil. Sol bekte mesela hala su Ismail'i gönderemediler.
Aklıma Gökhan Gönül geldi. İkinci ligden aldılar, direkt oynamaya başladı ve ciddi katkı verdi. Ama her zaman olacak şey değil. Üstelik mevcut kadroları o zamanlarki gibi zengin değil. Bu yetersiz ve defolu kadroda gençler ancak günah keçisi olur bence.

Ufak bir analiz alsak güzel olurdu Mosaphcım.
Topu ayagina yakin tutuyor, Bileklerine hakim. Acik alan Oyuncusu degil. Yani darda'da iyi oynuyor, aksatmiyor. Iki ayakli diyebiliriz adama .

Ya söyle söylim iste. Oyun stili olarak Sneijder'e cok benzetiyorum. Pas, sut, first touch felan . Cocu ile maalesef (kendisi icin hayirli) iyi bir TD oldu. Eger Taraftarlari sapitmazsa, Ferdi'yi cok ama cok iyi bir Oyuncu yapacaklar.

Problemi de (Yasina mi vereyim, oynadigi mevkiye mi vereyim) fiziki. Ha düstüm düsecek gibi. Ayaklari saglam basmiyor yere. Defansif anlamda les.

Daha cok klasik 10 no iste

Üst Alt