Fernando ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Misal verdim orada mesaj editlenmedi diye kendine küfür etme hakkı olduğunu iddaa edemezsin.

Ceza süreleri değişti bu duyuruldu da eğer geçen hafta küfüre karşı bu seviyede bir yaptırım yapıyor olsaydık şu an 100 tane cezalı adam olacaktı en az.

Ayrıca 45 yaşındaki adama uzun süreli 20 yaşındakine kısa süreli ceza diye bir kaide de yok. Kim biliyor kimin kaç yaşında olduğunu. Burada 3 yıl aktif son 4 yıldır da dışarıdan yöneticilik yapıyorum ve bir ton üye gördüm herkes her şeyin en iyisini biliyor bu hep böyle olmuştur o kadar iddalıysanız buraya gelip yazmaktan fazlasını yapıp buradaki yönetime destek verseydiniz bugün bu kararları alanların yerinde olurdunuz.

En sonunda en baştaki ceza kurallarına döndürücem yazacak adam kalmayacak o zaman da kendi kendinize takılırsınız.

Öyle bi iddaam yok zaten.Kaldıki kimsenin kimseye küfür etme hakkı yok.Azınlıkta olsada bayanlarda bu foruma gelip okuyor.Ceza süreleri değiştiyse onu bilemem.

Ben yaştan ziyade yazılan şeylere bakıyorum.Kaldiki bu forum ortamında herkes bir klavye delikanlısı.Normalde yüz yüze gelip kaçaçak delik arayan insanlar burada ağza alınmayacak küfürleri çok rahat kullanabiliyor.Evet bende belkide o lafları dememem lazımdı.Ama baştada dediğim gibi eğer bende ceza alacak bir şey yaptıysam verilsin gocunmam bu konuda.

Benim yönetici olayım gibi yada herşeyin en iyisini bliyorum gibi bir iddaam hiç olmadı.Sadece verilen ceza dikkatimi çekti.Başka arkadaşlarında cekmiş zaten.

Ama sen diyorsinki ceza süreleri değişti bizde ona göre hareket ederiz bundan sonra.Nese bundan sonra çok önemli bir maçımız var bu konularla daha fazla gündemi meşgul etmeyelim bence.

Yahu hepsi bi tarafa da bu city seviyesini biri anlatabilir mi bana ben de onu çözemiyorum? Satın alınmış bir city toplama takım onun bunun kirli parasıyla bi yerlere gelmeye çalışıyor da bu city seviyesi nedir? Kaç şampiyonluğu var kaç tane uefa kaç tane CL finali oynamış yada kupayı almış? Yani city 20m değer olan adamları 50m aldığı için iyi bir seviye takımı mı olmuş oluyor bilmediğim için soruyorum?

Yahu hepsi bi tarafa da bu city seviyesini biri anlatabilir mi bana ben de onu çözemiyorum? Satın alınmış bir city toplama takım onun bunun kirli parasıyla bi yerlere gelmeye çalışıyor da bu city seviyesi nedir? Kaç şampiyonluğu var kaç tane uefa kaç tane CL finali oynamış yada kupayı almış? Yani city 20m değer olan adamları 50m aldığı için iyi bir seviye takımı mı olmuş oluyor bilmediğim için soruyorum?
Son dönemde Premier Ligde ilk dörde oynuyor, bahsedilen seviye bu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

senin tuttugun takim ostersundsa elendi

Üst Alt