Fernando ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öncelikle atiba ile bu adamı kıyaslayıp aynı kefeye koyman futboldan ne kadar anladıgını gösteriyor.Millet gtüyle güler bu kıyaslamaya.Atiba bizim leş ligimizde oynuyor bu adam Dünyanın en iyi liginde anladın.

.

Uzun uzun yazmışsın ilk cümlenden sonrasını okumadım.

Senin zannettiğin gibi bi futbolcu olsaydı Manchester City'de top toplayıcı gibi takılıp kendine takım bul diye bi köşeye atıldığında kendisine saygı bile duyulmayan üçüncü sınıf Türk liginin takımları dışında bir talip olurdu.

Biliyormuş gibi o futbol manager oynayan ergen aklıyla konuşup duruyor orda. Senin galatasarayı izlediğinden çok biz bu takımları izliyoruz koçum, bizim işimiz bu.

Sen işsiz güçsüz olabilirsin, aynı antudakiler gibi futbolu çok bildiğini zannedip boş boş sabah akşam forum köşelerinde yazan sıradan bi tipsin, ayak takımısın.

Senin gibi ayak takımı çok var burda.

Şunu da çok iyi görücez ki bu eleman geldiğinde, ki kötü futbolcu değil, adam gibi oturup maçlarını izleyen burda 2-3 kişi daha var belli hepsi de aynı yorumda bulunmuş senin gibi youtube videolarına bakıp konuşmuyor, bu oyuncu da normal futbolunu oynadığında burda ilk "çöp" diyenler de senin gibi insanlar olacaklar.

Kim onlar? Sen, Can Büyük (Herif Almanyada doğmuş büyümüş ama kafa Kağıthane), öyle birkaç kişi daha var. Her yaz yaptığınız gibi daha oyuncunun ismi geçer geçmez oturup tanımadan etmeden 2-3 videoya bakıp "aham çok böyyüh futbolcu, City'de oynuyor biz 3 gömlek böyyük gelir" diye baştan savunup karşısındakine bilgiçlik taslayan cahiller ilk taşı atıp "çöp bu" diyenler olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalniz bu adamin Cityden gönderilmesi bildigim kadari ile Guardiolanin sistemine uymamasi.
Bunun disinda, bundan önceki teknik direktörün zamaninda bir ara Fernandinho´yu kesmisti, ilk on birde oynuyordu.

Bütün bunları yazdığına göre, adam baya hararetlenmiş. İğne sokar gibi alıntı yapıp yorum yazanlar var. Eskiden ben de bunu çok yapardım. Biraz yaşın verdiği çaylaklık biraz da tecrübesizlik diyelim. İstemsizce güldüm. :D

Şimdi fernandonun maliyeti 5-6 milyon gibi konuşuluyor.Venkörle aynı tipte oyuncu diye biliyorum.Onun ise maliyetinin daha düşük olduğu söylenir.Aynı zamanda yaş olarak da küçük.İki oyuncuyu da izlemediğim için soruyorum venkörü almak daha mantıklı değil mi?

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa
Vainqör Fernando'nun ayakkabısını bağlayabilir en fazla. C.Ergün mantıklı işler yapıyor. Striniç'i almaktansa Linnes'i oynatalım demiş söylentilere göre.

HTC 10

Adam daha beni tanimamis hakkimda ithamlarda bulunuyor. Kac yasina gelmis adamsin laflara bak, kimin kafasinin kagithane oldugu apacik ortada. Utan utan.

Ben burada neredeyse her transfere en dikkatli ve elestirici yaklasan adamlardan birisiyim, öyle birisine ölümüne isteyip sonra cöp ilan ettigim yok ama bana ithamda bulunuyor. Hadi beni tanimis olup dogru ithamlarda bulunsan eyvallah diyecegim de burada transfer döneminde ismi gecen adamlari daha bastan veto ediyorum cogunu, gelmis yok büyük oyuncu falan diye pohpohluyormusum diyorsun. Allah akil fikir versin, ilk defa bir oyuncu hakkinda böyle bir yorum yaptim bunu uzun zamandir onu da genelleme yapmissin her zaman yapiyor diye.

Ceza yemissin, iyi olmus hak etmissin de. Daha kendini küfür etmeden ifade edemeyen bir adamsin.

Sözümün de arkasindayim arkadas Fernando bu ligin üstünde bir futbolcu ve orta sahayi tek basina toplayabilecek bir adam. Sana ne lan istedigimi söylerim istedigimi düsünürüm. Yok bu isten para kazaniyormus, ne yapalim yani duayen mi kesildin basimiza. Bu mantiga göre her teknik direktör futbol profesörü olmali sonucta bu isten para kazaniyor. Hadi lan ordan.

Bence hoş olmamış bu sözlerin sansürsüz kalması.. Mehmet beyin futbol yorumlarına güvenirim her zaman ama bu laflar yakışmadı karşı tarafın ağır tahriki olmasına rağmen daha hafif yazılabilirdi..Ayrıca senin gibi adamlar çalıştırıyorum demesi de tuhaf burada kimin nasıl bir hayat yaşadığını bilemeyiz arkadaşlar ummadık taş baş yararmış..burada doktoru da var öğrencisi de var mühendisi de var fabrikatör çocuğu da var hepsi de az çok bildiğimiz adamlar.. Ayrıca kimin ne iş yaptığının ne kadar para kazandığının da bir önemi yok bu toplara girip de insanları aşağılamak irrite edici bir durum..

Mal herif ya Atiba ile Fernando'yu kiyaslarsan tabi laf isitirsin ne bekliyorsun ki. Benim konu ile ne alakam var hala cözemedim.

Uzun uzun yazmışsın ilk cümlenden sonrasını okumadım.

Senin zannettiğin gibi bi futbolcu olsaydı Manchester City'de top toplayıcı gibi takılıp kendine takım bul diye bi köşeye atıldığında kendisine saygı bile duyulmayan üçüncü sınıf Türk liginin takımları dışında bir talip olurdu.

Biliyormuş gibi o futbol manager oynayan ergen aklıyla konuşup duruyor orda. Senin galatasarayı izlediğinden çok biz bu takımları izliyoruz koçum, bizim işimiz bu.

Sen işsiz güçsüz olabilirsin, aynı antudakiler gibi futbolu çok bildiğini zannedip boş boş sabah akşam forum köşelerinde yazan sıradan bi tipsin, ayak takımısın.

Senin gibi ayak takımı çok var burda.

Şunu da çok iyi görücez ki bu eleman geldiğinde, ki kötü futbolcu değil, adam gibi oturup maçlarını izleyen burda 2-3 kişi daha var belli hepsi de aynı yorumda bulunmuş senin gibi youtube videolarına bakıp konuşmuyor, bu oyuncu da normal futbolunu oynadığında burda ilk "çöp" diyenler de senin gibi insanlar olacaklar.

Kim onlar? Sen, Can Büyük (Herif Almanyada doğmuş büyümüş ama kafa Kağıthane), öyle birkaç kişi daha var. Her yaz yaptığınız gibi daha oyuncunun ismi geçer geçmez oturup tanımadan etmeden 2-3 videoya bakıp "aham çok böyyüh futbolcu, City'de oynuyor biz 3 gömlek böyyük gelir" diye baştan savunup karşısındakine bilgiçlik taslayan cahiller ilk taşı atıp "çöp bu" diyenler olacak.

Raporladım

İnsanlardaki ben bilirim egosu bunlara en başta sebep oluyor. Kimin neyin ne kadar bildiğini sorgulamak kimsenin haddine değil. Henüz transfer yapılmamış, futbolcu sahaya çıkmamış, topa dokunmamış ama öyle yorumlar yapılıyor ki, sanırsın bir sezon boyunca bizim takımımızda vasatın üzerine çıkamamış bir topçudan bahsediliyor. Önceki futbol hayatına göre kıyasla ama dur bakalım bir sahaya çıksın bir kaç maç oynasın sonra kati olarak karar verirsin. Adamı sahaya çıkmadan gömüyoruz.

Üst Alt