Fernando mu, Imbula mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando mu, Imbula mı?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    74
Fernando daha mantıklı geliyor. Imbula hususunda şüphelerim var. Zaten ikisini aynı anda almak mantıksızlık. Lemina Imbula ya da Lemina Fernando daha iyi duruyor.

aslında ikisi farklı oyuncular imbula box to box fernando ise daha cok ön libero ama melo tarzı ön libero yani adam gömülü oynamıyor hareketli agresif ve nokta atısı uzun paslar atıyor

fernandoya su anda epl den tonla talip vardır kolay is degil getirmek,gerci marianoda geldi ilginc bir sekilde

Forumda bir renktaş

Fernando = Melo
Fernandinho = Emre B.

demişti.

Benzetme harika olmuştu. Aklıma geldi birden. :)

Benim gönlümden Fernandinho geçerdi mesela ama, bu yaşta bile gelmez heralde :)

Neyse, Imbula'yı izlemediğim için Fernando diyorum.

Gelirse yeni Melo'muz olur.

Imbula'dan da şüphelerim var. Imbula diyen çoğu kişinin bu adamın tek maçını izledi mi, merak ediyorum cidden.

Kötü oyuncu olduğunu düşündüğüm için vs demiyorum bunu. Gazla çalışıyoruz taraftar olarak. Biri iyi diyor, ardından herkes Imbulaaaaa diye yırtınıyor 1 kez olsun izlemediği halde...

Forumda bir renktaş

Fernando = Melo
Fernandinho = Emre B.

demişti.

Benzetme harika olmuştu. Aklıma geldi birden. :)

Benim gönlümden Fernandinho geçerdi mesela ama, bu yaşta bile gelmez heralde :)

Neyse, Imbula'yı izlemediğim için Fernando diyorum.

Gelirse yeni Melo'muz olur.

Imbula'dan da şüphelerim var. Imbula diyen çoğu kişinin bu adamın tek maçını izledi mi, merak ediyorum cidden.

Kötü oyuncu olduğunu düşündüğüm için vs demiyorum bunu. Gazla çalışıyoruz taraftar olarak. Biri iyi diyor, ardından herkes Imbulaaaaa diye yırtınıyor 1 kez olsun izlemediği halde...
Adamın CV'si belli Gomisin Feghoulinin falanda senede 5 maçını izleyen yok denecek kadar azdır

Adamın CV'si belli Gomisin Feghoulinin falanda senede 5 maçını izleyen yok denecek kadar azdır
Feghouli Valencia zamanlarında öttürüyordu. West Ham'da formu düştü. Zaten düşmese buraya bu yaşta getiremezsin. Fırsat transferi şu an.
İngiltere'de vasat'ın üstüne çıkamamış Lens bile bu ligde ne kadar fark yarattı gördük. Feghouli burda kendini bulursa 4 sene kanat aramayız.

Imbula konusu ise, CV'si belli ama Stoke niye göndermek istiyor bu kadar para gömmüşken orası aklıma takılıyor mesela.

Gomis'i geçmiş senelerden çoğu kişi tanıyor. Geçen sene de formu gene zirvedeydi. Yani az çok ne yapacağı belli bir adam.

Fransa'da 22 gol atmış bir adam, burda iyi beslersen 30'u bile rahat geçer. Vagner Love'lar, Fernandao'lar bile kral oluyor burda.

fernando gelsin. tipi de oyun stili de melo'ya benziyor. Bu imbula da forumca sisirilen bir balon mu diye düşünmüyor değilim. Bu kadar istenen oyuncular genelde elde patlıyor

25eed72303121b3631a399dbc9268b57.jpg

Bu soru bana nedense Adriana Lima mı gelsin Gisele Bunchen mi gibi geldi! :)

Yahu orta sahamız selçuk,tolga, de jong!!! bu 3 lüyü bugün küme düşme adayı takımlara bedava versek ücretlerinin de tamamını biz vericez ama orta sahanızda banko bunlar oynayacak desek adamlar "yok yahu küme düşeriz çok para kaybederiz" deyip istemezler!!

Not: 2 si birlikte gelsin! :)

Son düzenleme:
Üst Alt