Fernando Muslera Feda Demeli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Feda Demeli

Kimse herhangi bir feda yapmaz.
Galatasaray icin oynamak bir onur, evimiz köyümüz, taraftalar muhtesem onlar sayesinde gibi laflar hep PR.

Kesinlikle katildigim bir husus, cok para veriyoruz.

Dursun döneminde uzatilmisti kontrati sanirim en son. Oturup adam gibi konusup daha düsük maas versek pek ses cikarmazdi diye düsünüyorum. Aynisi bence Sneijder icin de gecerliydi, onunla da ayni ücretten yeniden imzalamistik. Mankafali degil bu adamlar akilli insanlar oturup söyle söyle anlatsan anlayis gösterirlerdi diye tahmin ediyorum ama tabi bu sadece bir varsayim.

penaltı kurtarmaz-yan topa çıkmaz-ayağına gelen bütün geri pasları rakibe atar ama 3,55 milyon euroyu hak ediyor!!

Dursun döneminde uzatilmisti kontrati sanirim en son. Oturup adam gibi konusup daha düsük maas versek pek ses cikarmazdi diye düsünüyorum. Aynisi bence Sneijder icin de gecerliydi, onunla da ayni ücretten yeniden imzalamistik. Mankafali degil bu adamlar akilli insanlar oturup söyle söyle anlatsan anlayis gösterirlerdi diye tahmin ediyorum ama tabi bu sadece bir varsayim.
Sinan Engin kadar olamıyorlar ya. "Para yok oğlum, canımı mı istiyorsun?!" diyemiyorlar.

Sadece Muslera değil tüm takım için belli bir sınır belirlenmeli bu ffp dan kurtulmak için. Ama sözleşmesi bitmeden kimse alacağını Galatasaray'a canım feda vs. diye düşürmez.

Ayağına gelen her topu Eren'e şişirmesi, beklere attığı uzun topların taca gitmesi bıkıp usandirmistir. Bunun yanında yan top zaafiyeti ve riskli çıkışlarıyla hediye ettiği penaltılarla da sabrimizi tasirmaktadir.
Belki "böyle gol yenmez" denilebilecek golleri pek yemiyor ancak son dönemde maç da kurtarmiyor. Elit oyuncu parası verdiğin adamdan vasat performans alıyorsun, maaşının göze batması normal.

Son düzenleme:
Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruat diyen ve boş mukaveleye imza atan hocamiz feda der mi acaba feda bekleyenler birde bunu düşünün bakalım ne bulacaksınız

Adamı gönderin diyorsunuz da yerini dolduracak bir yönetim var mı? Sneijder, Melo, Keita, Gomis gibi yıllarca yerini dolduracak birini bekleriz.Onur Kıvrak gibi adamlar gelecekse Muslera'ya hiç dokunmayın.Yönetim ilk 11 de diğer bölgelerin kalitesini önce bir yükseltin de sonra Muslera konuşulsun.

Dursun'un para saçmadığı dönemlerdi Sneijder'in kontratının uzatıldığı dönemler.İlla ki konuşulmuştur,konuşulmamasına imkan yok ki apaçık kabul etmemiş Sneijder ya da menajeri.Eğer kontrat uzatılmasa taraftar isyan edeceği için de aynı parayı verdik mecbur.

Konuya da katılmıyorum.Zam yapılıp 3-4 sene daha uzatılmalı sözleşme bitiş tarihinden itibaren.O bizim kedimiz canımız ciğerimiz,hata yapsa da canı sağolsun hatalar olacak.

Nihayet Muslera'nın performansının maaşına oranla yetersiz olduğu taraftar genelinde bir nebze kabul görür oldu.

Şu konuyu geçen sene buraya acsak annemizin yemediği laf kalmazdı.

Ligdeki kalecilerin performans / maaş oranını yapsak Muslera ligde son sıralarda yer alır. Çocuk sahibi olduğundan beri performansı git gide düştü. Maça hiç konsantre değil, rakip penaltılara çalışmıyor rastgele atlıyor. Rakip forveti indirme huyu edindi bir de bu sene, başımıza dert açtı. İki sezonda yan toplardan 30'a yakın gol yedi, telefondan yazıyorum şimdi link bakmaya üşendim ama Google Muslera yan top yazın kaç tane yediği çıkıyor. Fenerbahçe + Başakşehir + Beşiktaş'ın yediği kafa gollerinin sayısından fazla kafa golü yedik tek başına. Hep aynı şey, Muslera çıkacak gibi yapar; defans Muslera topu alacak diye bırakır. Sonra Muslera bir anda geri çekilir, defans bıraktığı için kafayı rakip vurur ve gol.

Yavaştan kaleyi İsmail'e devretse Muslera, merak ediyorum İsmail ne alemde. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz o da.

Muslera nin aldigi maasi ve yapilan kontrati elestirmek veya hatali bulmak baska , yapilmis kontrattaki maasi indirmek baska

Sen tarik hic sahaya cikmadan odedigin 1,6 milyondan 50 bin euro indirim yapamiyorken , tum sezon ilk 11 cikan adamdan yapilmis kontrat icin indirim isteyemezsin

O da sana "git feghouli yi indir once" dese ne diyeceksin

Imzalandin mi bitmistir is

Üst Alt